Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Admine, ty to vidíš...a zase prdlajs. Oochyla si tady vystavuje kozy a prrdel, nabízí erotické služby a ty?
  • Pamela
    vtip o Sovětském svazu, že bude mít nový státní znak – Amora, po zuby ozbrojeného s holým zadkem. To ovšem přesně vystihuje i současné Rusko. Jeho vesnice nemají se Západem nic společného, spíše patří do rozvojových zemí. *2* *2* *2*
    • Panela
      Co mi kradeš fotku ty zloději holkofobe?
      To je krádež a já to pošlu až na ministerstvo nebo do parlamentu!
      • Pamela
        Ty jsi proruský zloděj. Tuuto fotku jsem si udělala já.

        Ale tohle jsi přehnal chlapečku. Toto je moje osobní fotografie a tu bez
        povolení nesmíš používat. Dopouštíš se navíc trestného činu podvodu.
        Je to jako kdyby jsi někomu ukradl občanský průkaz a vydával se za něj.

        Tohle ti neprojde gaunere.
  • Náčelník ISIS: Češi, předem děkujeme za pořádný kosy!
  • My ještě máme co rozdávat? Já myslel že se už všechno rozkradlo a prodalo. Opravdu by mne zajímalo, kdyby mi někdo kompetentní a kvalifikovaný byl schopen říci, jaká výzbroj a výstroj nám ve skladech ještě zůstala a kolik bychom v případě nouze byli schopni postavit vojáků....?
    • To je záměr. Amíci se snaží sebrat zbraně občanům USA a naše vláda se zbaví samopalů pro zálohy. Kdo je dostane? ISIS! Později nás s nimi "osvobodí".
      • Zůstaň v klidu. Vyrábí se tu víc než by jsi čekal.
        Neznám zbrojovku která by za dvacet posledních let zkrachovala. Zato znám spoustu nových zbrojovek i nezbrojovek o kterých většina lidí nemá šajn že existují. Jen že to v bulvárních krimisprávách nedávají. Dělá se tu úplně všechno v daleko vyšší kvalitě než dřív. Od pásů na tanky přes neprůstřelné vesty až po IR optiku...... Tak že v klidu.
        Vždycky se směju když někdo tlachá o úpadku našeho průmyslu. Neseženeš prázdnou halu. Nové se nestíhaj stavět. A lidi na vysoce odbornou práci se nedostává.
        • Zbavit se starých funkčních samopalů, se kterými mnozí z nás sloužili na vojně a znají je, včetně zásob nábojů do nich znamená i to, že v případě potřeby se vše musí vyrobit a nakoupit za drahé peníze. Už toto je šlendrián. Za nejlevnější moderní útočnou pušku, bez příslušenství, dáš od 30 tisíc peněz a více. Starý samopal ve skladu byl zdarma. Plus kupa náhradních dílů...
          Za moderní náboj ráže 5,56 , dáš za kus od 12 peněz a více. Staré zásoby byly zdarma.
          Optika stojí kupu peněz, vyrábí ji Meopta Přerov, to samé, co zbraň a klidně více.
          Staré kosy vz.58 bych nepodceňoval, stačí malý upgrade za cca 10-15 tisíc a máš mazlíka. Naše malé zbrojovky umí i krátké a dlouhé odst. verze, s optikou, picatiny lištou a vším, co se na moderní pušky dává. Ale to musí někdo myslet a chtít. Co tam máš dál, co ti není jasné, rád ti pomohu. poradím.
  • Pamela
    Ty Ruská špíno dole.

    Právě se dopouštíš trestného činu. Kradeš moji osobní fotku. A tu bez povolení
    majitelky nikdo nesmí používat jako vlastní.

    Měsíce kradeš každý nick který jsem si udělala - Pamelu Američanka Křenková.

    Ty Ruské *12* chceš válku máš ji mít
    • Netapetuj dědku, vždyť to je spam! *16*
      • Pamela
        Já jsem mladá holka. Takže se jdi léčit zapšklej Gay dědku tiradore. *2* *2* *2*
  • Titulek: "Česko možná pošle...", tak ten hovoří za všechno. Možná taky nepošle vůbec nic. Vždyť je to rozkolísané, tápající, přešlapující Česko, až pošlou zbraně jiní, tak se tohle Česko přidá (možná).
    • Poslalo jednou - pošle zas. Rozkolísaný je jen Zeman u klenotů *1* *1* *1*
  • Zde uvidíte jak Rusové válčí. Je to jako za Amíků, když bombardovali Bejrůt.

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fmod_russia


    Přímo web MO Ruska.
    • No tak vám ušetřím námahu. Ani se nedívejte. Může to být kterákoli raketonosná loď na světě v noci *1* *1* Možná severokorejská *1* *1*
  • Nejvíc mě zaujalo oznámení, že potřebujeme přepravu a jednáme s USA. Takže opět "dárek" pro IS do jejich zahrádky. Jako již s těmi darovanými náboji? Jak dlouho nám chcete stále lhát?
    • Islámský Stát válčí pouze Kalašnikovy a RPG7. Což je zachyceno na všech fotkách. Kydama že tyto Ruské zbraně dodali Amíci můžeš krmit doma morčata.
      • Chlapče, ještě asi neznáš léčky protivníka, že máš tyto představy. Amorální prasečiky se převážně konají pod cizí vlajkou.
        • To znám... Nebo pod žádnou. Jako třeba vojáci v neoznačených uniformách na Krymu. *16*
        • V mnoha špinavých konfliktech se zbraně zásadně dodávaly přes různé překupníky ...
          A jak říká prověřené heslo: špína se nikdy nevylívá ...
  • Panela
    Je dobře že se Kurdové budou nyní moci bránit proti agresorovi z Turecka. Na Turka platí jedině klacek a hnát ho až do Afriky.
    Holka
    • ... to na tebe je i klacku škoda, tupče :)))
      • Panela
        Ale já jsem americká holka Simona, ty ty tyyyy holkofobe!
        Tak a máš to, to jsem ti to teď nandala.
        • Pamela
          Ty jsi jen zlodějské *12* Ale tohle jsi přehnal gaunere.

          Toto je moje osobní fotka takže se dopouštíš trestného činu krádeže
          • Začínáš mě nudit, simone. *16*
            • Pamela
              Já jsem holka Simona? vadí ti to? Tak se jdi léčit Gayínku tiradore *2*
        • ... nandals opět akorát sobě, ty pytel sr*ček :)))
          • Douč se gramatiku.
  • Vážený autore (art) - "typ kalašnikov" NENÍ SAMOPAL !!! Na to pozor, jde o tzv. útočnou pušku, protože samopal je automatická zbraň na pistolové náboje ! Zjevně jste vojenstvím nepolíbený laik, který nebyl na "vojně" a víte tedy o problematice, o které zde rádoby zasvěceně píšete, pouze velké kulové.
    Taky pochybuji, že armádní zásoby AČR jsou postaveny na AK-47 (Kalašnikov), ale spíše jde o zbraň čs. výroby vz.58.
    Pokud o "samopalech" mluví i pan ministr obrany Stropnický, je to podobný neználek jako autor tohoto článku ...
    • Pořád se opakují podobné diskuse ohledně názvosloví.
      Samozřejmě, že se samopalem rozumí samočinná zbraň, nejčastěji na pistolové střelivo.
      Výborná československá "útočná puška" vz. 58 (na s AK 47 identický náboj 7,62x39, vz. 43) byla zavedena do výzbroje ČSLA pod (dnes) zavádějícím názvem "samopal vz.58".
      Proto i jeho nejčastější verze jsou označovány jako Sa vz.58P a Sa vz.58V. Ve všech armádních předpisech, příručkách, výukových materiálech atd. se tedy o "58" mluví jako o samopalu. Jistě tak bude označen i ve vývozních dokumentech. Ministr se tedy může zaštiťovat tím, že vychází z předpisů.
      Pro úplnost: vývoj zbraně nesl krycí název KOŠTĚ, slangové označení pro výsadkovou verzi se sklopnou pažbou KOSA se vžilo i pro verzi vz.58P, s pevnou pažbou).
      • Hezky napsáno, nejsou voni náhodou vzděláním právník, Karle ? Právní výklad totiž může být (kupodivu !?) mnohdy odlišný od toho přísně odborného - technického. Což je sice podivné, ale stává se to. A podle toho potom celkem často rozhodují i naši nezávislí soudci. Což už může vést k zamyšlení o lidské blbosti, byť "po právní stránce je to úplně v pořádku". Po té odborné nikoliv !
        Ale k podstatě - správné názvosloví může být jen jedno. Jinak je v tom chaos. A sekundární problém je, že se ta původní primární hloupost šíří dál a stále se opakuje a opisuje. Tím se ale hloupost nikdy nestane pravdou (byť jen technicky). Lidská hloupost je ale prý nekonečná.
        Takže Karle, pokud se nechcete zařadit mezi intelYgentní odborníky (nebo jejich zastánce) v pochybném stylu "jednou tolik je dvojnásobek", nesnažte se tu nějak vyložit původní terminus technikus, byť možná (?) buhužel již tzv. zdomácněl ...
        .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit