Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má dnes v léčebně vycházku. A ta u něj znamená: co krok to prd, co prd to krok. Fakt je, sebereflexe mu nechybí.
    • víme simonku
      • Víme jen to že Simoně komolíš jméno, smrdíš tu nonstop a podvádíš s bodováním ruský agente z redakce tiscali BTW zlej trolle hrdno Putine kulihrachu Rybanne
        • Komu co komolí? A ty jsi kdo?
          • Zklidni se ruský prde. Komolíte Simoně jméno.
            Opravdu úroveň vás Zemanovců dosahuje tak na obecní blby Pepky Vyskoče
            • šmudlo běž šlapat a koukat po ulicích na reklamní návrhy co nikdy neuděláš *1*
            • Komolíš moje jméno Simona a podvádíš s bodováním. S tím neprudíš ale nudíš,
              Mám z tebe jenom legraci. Pěkné vánoce šmudlo.
            • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže jedinej ouchylnej jsi tu ty ruský pre.
              Plus 7 za vteřinu. Moc okatej podvod blbe
              • Reakce na příspěvek:

                víme sajmon, pláč
            • Nevím kdo je Zemanovec.
              A ty se hlavně zklidni.Nevím kdo jsi a kdo je pod tvým úchylným nickem.
              *7*
  • Opravdu smutné. na minutu jsem nakoukla a místní nonstop zde tábořící V.i.L ve vteřině vyskočí a zagáynkuje. Nemáte jiné koníčky než tiscali? nemáte nic na práci?
    Něco užitečného? Pak vás mohu pouze politovat neb plýtváte drahocenný časem a marníte život. Pa pa jdu treénovat pejska.

    Ale nejvíc jsem se pobavila u detektiva Leryho který činí závěry o majitelce počítače na základě IP adresy. *2* *2* Já nevím mojí IP adresu, neumím to zjistit a a ni ( drž se) jsem to nikdy nepotřebovala. A hlavně po IP adresách lidí nepátrám. ty ano šmíráku? fuj,.
    Comp je dárek od majitele bazárku a jeho staré údajé neřeším. A nejsem tak hloupá abych psala z osobního notebooku. Ani na facebook. Právě kvůli podobným šmírákům.
    Jinak kamarádka píše z pc které patří jejímu muži. Takže podle IP adresy ji také nezjistíš. *1* *1* *1* Amatére nehraj si na detektiva ju. Odchod 12:57
    • víme sajmon
      • a ty s tím nemůžeš vůbec nic dělat. To je na tom to krásné.
        • simon je b l b to je jasné ať si řáká jak chce
          • Blb jsi ty ruský teplouši když máš potřebu Simoně komolit jméno
            • simona je nikdo *1*
    • jak komolit něco co má 50 nicků a věčně tu není :-) :-) :-) :-)
  • zzzz a víš co to jsou chytré kalhotky?
    Ty které se otevřou jen pro lidi s naditou peněženkou. *15* *15*
    • víme sajmon, s ptákem
      • já jsem holka a holky mají Pussy. Takže zase střela vedle ruský teploušku.
        Víme jen to že podvádíš bodama a táboříš tu nonstop chudáku.
        Pa pa Nulo bez života *5*
        • No vim že ty ty kalhotky nemáš ani na ně nemáš.to je všem tady jasné.ale jinak sny ti kazit nebudem.
          • Já jsem finančně zajištěná.
            Tak nezáviď a makej lenochu *5*
        • víme sajmon, maniakální deprese
          • Víme jen to že jsi ruský blb a teplouš BTW.
            Komolíš moje jméno Simona a podvádíš s bodováním
            Na víc nemáš ruský prde *5*
  • A tady už je kokotík Simon, ten nedá bez Tiscali ani ránu. To je hroznej blbec, ten musí mít život, jenom Tiscali..hi..hi a ten svůj duševní obzor..hi..hi..blbče Simonův..
    • Ano je smutné že ruský homosexuál Semjon BTW zlej troll Rybann hrdina putin jura vohava
      smrdí každý den nonstop na tiscali Chudáku V.I.L. BTW - Blbý Tupý Wole *1* *1*

      Simoně zkoníš jméno a pak za vteřinu naklikáš plus mínus 8 bodů.
      Takže se střídáním jmen se neobtěžuj nonstop zde hnijící průhledný ruský šašku *1* *1*
      • viš co je to tablet nebo chytrý telefon simonko? to je zařízení které umožní tu být nonstop .
        • Ale otázka stojí jinak. Proč jsi tu každý den nonstop?
          Nemáš jinou zábavu nebo koníčky než tiscali? Pak jsi chudák.
          Já to tu mám jen jako zábavu jednou za čas na pár minut Za víc to nestojí. Mám práci i zábavu.
          • podívej na ty hodiny u odpovědí ty ti napoví.já jsem na chalupě a dobře se bavím ;-)
  • vivat EL Comandante

    vivat svobodná Cuba






    YEAH !!!
    • No, Kastról je v troubě a tak se snad Kuba postupně stane svobodnou.
      • svobodnou? po americku? majdan, vraždy, teror, svrhnutí vlády, občanská válka?
        • Svoboda po tvém Rusku - lidi s jiným názorem než fuhrer Putin zavíráni a stříleni.
          opoziční rádia rušena, opozice nevpuštěna v době voleb do televize.
          To je vaše ruská totalita
          • důkaz?
      • Hmm dobrej for
  • "Žijeme v komplikované době. Častěji než kdy dřív propadáme pocitu, že je vše jinak, než jak se to jeví či jak je nám to prezentováno. Protichůdné strany předkládají natolik protichůdné důkazy, že nám nezbývá, než si názory tvořit na základě emocí, nikoli argumentů.
    Existují však okamžiky, kdy pravda vyjde tak jasně najevo, že žádné další důkazy nejsou potřeba....."

    Proč musí být ten váš pravdivý ? A žádné další důkazy nejsou potřeba ,VÁŽNĚ?
    Kolik už podobných organizací v tísní .. a bla bla vzniklo? Hromady.
    Neustále pomáhají chudým všudy na světě, a chudých jen přibylo, bojujeme s terorismem a teroru přibylo, bojujeme s drogami a drog přibylo, dokonce v rámci výchovy začali jsme učit naše děti ve školách sexu a říkáme tomu sexuální výchova. Někdy se mi zdá, že lide hromadně, pravidelně každé ráno, strkají hlavy do pračky.
    Kašlete na problémy na UKRAJINĚ, raději je potřeba dávat pozor na to, aby nebyly podobné u nás. Víte kolik je chudáků po celém světě? To bychom museli zešílet z toho. Líto je každého, ale je potřeba používat i hlavu ne jen tupé emoce jako telata.
    • víme sajmon *3*
      • nejsem tu inkognito , ty trdlo, tak neříkej mi sajmon :))
  • přijel kvůli sankcím proti Rusku a jeho komplicovi Erdoganovi. Naše komunisty ovládaná média to ovšem shrnula slovy: prezident Hollande přijede kvůli imigrační krizi *1* *1* *1*
  • Co si můžete myslet o lidech, kteří napřed podporují převrat na "Majdanu" a potom posílají prostřednictvím "humanitární organizace" zkažené konzervy lidem trpícím "postmajdanovským" bordelem... Pan Štětina je jeden z nich.
    • lepší stará konzerva, než okusovat v rusku kůru z radioaktivní břízy pod pečlivým dohledem mafiánské KGB.
      • Ne stará konzerva, nýbrž zkažená. V tom je nepatrný rozdíl pane Makak-uro, nebo jak si říkáte.
        • přéééésně


          vivat Stalin





          PCHE !!!
  • česko a zrádná vláda budou dělat všechno proto, aby se zavděčili teroristickým USA, budou špiclovat donbas, dodávat zbraně ukronáckům a čekat jako věrný pejsek na ohlodanou US kostičku
    • Zrádní kolaboranti placení rublíky budou dělat všechno, aby se zavděčili fašistickému CCCP, budou špiclovat vlastní zemi, podporovat dodávky zbraní putleronáckům a čekat jako věrný pejsek na ohlodanou ruskou kostičku a stakan vodky.
      • Putinův sliz ruply nebere. Dělá to za tvrdou měnu nakradenou ruskou mafiánskou oligarchií v zemích EU.
  • Celá tzv. Imigrační krize je hra rozehraná Putinem, moskevskými lampasáky a Erdoganem.
    Tam je pravá příčina. Zrádci placení Kremlem, pak rozdmýchávají nenávist a povzbuzují hlupáky a příslušníky buzerantských složek k likvidaci demokracie v EU.
    • A důkaz? Jedine co víme že frau merkel si je pozvala(že by komplot merkel- putin)
      • Důkazem je prívě to že pro migraci je nejvíce právě Frau Merkel z vašeho východního komunistického Německa - dříve satelita SSSR. Je obklopená agenta Stasi.
        Takže je jasné že je to ruská agentka.
        Proto prosazuje migraci přes odpor všech kolem jen aby v zájmu ruska poškodila naši evropu
        • josef.servit.9
          Člověk v tísni to je ten tuzexový mužik, "Pánekk který vozí místo mléka granáty?
        • a pak si se probral s rukou v nočníku?
    • ranní tabletku na uklidnění a proti paranoie? Ihned si řekni o haloperidol.......jinak špatně skončíš....
    • No konečně to někdo napsal stručně a jasně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit