Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratuluji Skotům ke zdravému rozumu.
    Tleskám vyšemu plánu vyhlásit referendum o nezávislosti na britech a znovu vstoupit do EU.
    Takže část Británie v EU zůstává.

    Hloupé brity brzy čeká vystřízlivění, ekonomický a velmocenský propad. A brzy budou také škemrat o znovupřijetí do EU:
    • měli šanci v roce2009 ,tak teď ji mají zas.ale je to jen o lidech tam.necháme se překvapit
  • Gratuluji Britům. Učinili rozhodný krok k opětovné suverenitě a nezávislosti. Hrdý to národ.

    BREXIT WON
    EUEXIT SOON *14*
  • Gratuluji Britům k odchodu z EU. Aspoň někdo má rozum a už se nechce nechat ovládat nesmyslnými příkazy a povely. EU vše co bylo dobré zničila. EU potřebuje jen pár bohatých firem a bank aby mohli ovládat lidi. EU je ještě horší model než RVHP za komančů.
    • Nic než souhlas. A musíme jen doufat, že to bude opravdu konec té 3 říše zvané EU. Další bude Italie. Jen budeme litovat, že poslední budeme my, protože těch nefachčenků a parazitů, co se na tom přiživuje je u nás až příliš. Už se tším na ty pindy těch jidášských chudáků v EU parlamentu s jejich "žebráckými" příjmy a prebendami.
      • v EU je svoboda a ty jsi toho nejlepším důkazem proruský lejno.
        Nadáváš tu na EU a nikdo tě za to nezavře ani nezastelí.- To je svoboda co.

        V Rusku jsou kritici Putina vražděni nebo mláceni. V KLDR chodí lidé za kritiku vlády rovnou do gulagu a o svobodném internetu který v EU máš si mohou nechat jenom zdát.
        rozdíl co povle
    • Přesně tak. Tato "organizace" dala nesmyslně velkou moc do rukou pár lidem. EU rozpustit a vrátit se zpět k suverénním státům. Prostě se zbavit těch prasat z Bruselu. Já nepotřebuji, aby za mě rozhodovali, jak výkonný vysavač mám mít, jak máme mít zahnuté banány, čím můžu doma svítit a mnoho dalších zbytečných nařízení. A ty jejich dotace? Obejdeme se i bez nich. Prostě budeme mít méně rozhleden, budeme budovat levnější cyklostezky a nebudou už další čapí hnízda. No a co?
    • Ještě negratuluj, ještě přijdou korespondenční hlasy *3* Pak někdo prohlásí, že to bylo těsné a že někde mohla nastat chyba a že se referendum bude pro jistotu opakovat. A to tak dlouho, dokud nevyjde podle představ protektora. A nebo prohlásí, že referendum není závazné, tak jak už hlásají naši "odborníci" vystudovaní v Plzni.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407417-on-line-britanie-odchazi-z-eu.html
  • bu bu bu
  • ... dokonalý článek pro debílky, kteří ani neví, na kterém kontinentu Anglie je :)))
  • Pane Vrbo! Buďte chlap a odstupte, jako neúspěšní trenéři Ukrajiny a Ruska,
    Fotbalové euro jste zpackal.

    Český černoch Gebre sealassie hraje stabilně v Německu a je dobře hodnocený vy ho však postavíte jen na jeden ze tří mačů . V zápase o všechno tato hvězda nehraje. Neskutečné. Tolik hvězd jako je on opravdu nemáme. to je vaše chyba.
    Asi jste moc podlehl tlakům Sparty a Plzně. stavět jejich vyhaslé hvězdy ve snaze je prodat.
    Krejčí je z formy už rok. Pavelka bez zkušeností. Lafata nestačí. Přesto hrají.
    Neškodilo by také stárnoucího a stále častěji chybujícího Čecha nahradit mladším, hladovějším kolegou.

    Pelta prohlásil že kromě výsledků bylo vše v pořádku. Jenže výsledky jsou nejdůležitější. Nemá cenu si nic nalhávat. byl to propadák. Výsledkovej i herní.
    • Český fotbalista = Těžce přeplacená primadona s výsledkem 0.
    • ... jsi jasnej, jak dnes jasně v Česku svítilo sluníčko, makaku :)))
  • To zde pise imbecil, Simon nebo Simona. Je to jeden a ten samy sasek z redakce Tiscali. Netreba ho brat vazne..hi..hi
    • Tím že Simoně zkoníš jméno, tvojí chcípající ruskou kobylu nezachráníš zlej kulihrachu trole.
      Simona není z tiscali. Tiscali straní vám putinovcům, když vás tu nechává podvádět s bodováním. Toho už si každý všiml.
      • Ty jdi do prdelee, teplej kreteene.
        • A už tu máme teploušování zlého trolla. Ještě zasemjonuj a nakikni si body. balíku. *15*
          • ... jsem unešen, jak jsem se nesmazatelně zapsal do povědomí zdejších bezmozků :)))
        • nenech cloumat svým majestátem. Soudruh jako anonym byl jen moc dlouho na sluníčku a důchodcům to nedělá dobře *3*
  • Je třeba počkat na výsledek hlasovaní a pak teprve mudrovat.
    Kdyby coby nemá cenu řešit.
  • Mějte se pánové . Perte se a žete se. Ale jenom slovně a slušně ju. To jest demokracie.

    Jinak Tiscále cenzor na facebooku je stejný trouba jako ty. Můj příspěvek lesbických dívek z Marsu v podprsence smazal ale nenávistný příspěvek araba který volal po zákazu nosit džíny s modníma dírama ponechal. taky má dvojí metr jako ty.
    Asi byl nadržený a naštvala jsem ho těma podprsenkama. On chtěl viděl melouny. *2*

    Simča má dovolenou a je nyní u kamarádky v Havířově. Bye bye boys. Zase jsem vám šlápla na kuří oka? Bolí vás to? *11* Sorry. Já ráááááááda. *15* *15* *15*
    • nebolí nás od lháře nic prostě pal do pi.e
      • Ano lhář Zeman už půjde brzy od válu. Takže nemá cenu se jím zabejvat.
        • nepujde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit