Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/407613-zbrane-cia-do-syrie-kradli-a-prodavali-jordansti-agenti.html
  • BTw se tradičně stává degenem dne. Na jeho mínusy kadí člověk i pes.
  • Za měsíc ahoj!!!
    • Ty by jsi hňupe BTW, bez tiscali nepřežil ani hodinu.
  • BTW se tradičně stal hlupákem dne. Přidané 007 na tom nic nezmění.
    • Ale copak rodiče ti zakazují telvizku
      • Hlupák 007 se zmůže jen na hloupé vtipy. Nemáš na to. balíku.
        • nty nemáš ani na 007
          • Víc nemáš 7 korun skutečně nikdy mít nebudeš, balíku.
            • Jsi slabej. Jsi k ničemu. Ukonči tvé utrpení a oběs se.
            • Ty se neznůžeš ani si na ně sáhnout bezmozku
  • Za měsíc zase ahoj, mějte se, sice to melu 3x za den... no a có???
    • Ty bys nepřežil bez Tiscali ani den. trosko BTW:
  • Mějte se jak chcete pánové. to je demokracie v tej naší EU co. *5*
    Simča Veselá Káva i Veselá Bůů se jde bavit. *15* *15* *15* *15*
    Zae za měsíc. ahoooj. *5*
    • Jj jdi do práce zabava chudych tě čeká šlapetko
  • Polská obec Pieniežno, která se nachází nedaleko litevských hranic, dala odstranit ze svého náměstí bustu sovětského generála Ivana Čerňachovského. Rusko se rozčílilo do nepříčetnosti, avšak Polákům za to tleskám.

    Chápu, Poláky, že neslaví 8. května, jako den osvobození. Nemají k tomu totiž důvod. Polský politolog Maciej Ruczaj připomněl v čísle 5 letošního ročníku časopisu Dějiny a současnost, že toho dne v roce 1945 vypálily jednotky sovětské komunistické policie NKVD vesnici Kurylówku v jihovýchodním Polsku a zavraždili přitom osm lidí. Ano, i nacisté vypalovali v Polsku vesnice a je tedy patrné, že nacisté a komunisté patří ke srovnatelným zločineckým gangům.

    Když k tomu připočítáme katyňský masakr a nezpochybnitelná fakta, že Sověti v Polsku dosadili k moci komunistickou vládu, kterou tam nikdo nechtěl, že tzv. sovětští osvoboditelé zajímali a deportovali do gulagů a v mnoha případech dokonce vraždili hrdiny polského protinacistického odboje z nekomunistických složek, a zahájili masovou perzekuci polského obyvatelstva, pak nelze mluvit o osvobození, ale o nové okupaci, která sice byla mírnější než ta nacistická, ale okupací byla. Význam slova osvobození znamená dát druhému svobodu a ne ho zotročit.
    • Nás také "osvobodili". A dosadili nám vládu a když si Jan Masaryk s nimi nechtěl "hrát", tak byl vyskočen z okna.
      • Litevci poskoci SS no měli být správně vyhlazeni
        • Rusák poskok komoušů už měl být vystřílen dávno.
    • něco k tématu?
      • mluv za jednotlivce *3*
      • Vaše Putinovské BTW semjonování a teploušování je také mimo téma.
  • Kdykoliv něco napíšu, ihned přiskočí Čapisrál a nafasuju mínus + je ho slint v reakci. Tím se usvědčil, že tu smrdí nonstop. *15*
    • Máš to marná ruský agente BTW Putine zlej trolle.
      To že tu podvádíš s bodama už všichni vědí. To tvoje mínus plus 20 za vteřinu je moc nápadný osle. *15* *15* *15* *15* *15*

      ano stačí sem vždy jednou za pár hodin něco napsat a ty ihned vyskočíš. Takže jsi tu připojený pořád a marně se to snažíš okecat

      měníš jména ale ne slovník. Jsi hlupák. 20 různých lidí nemá stejné věty a fráze. já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši *5*
      • Co sem říkal. *15*
  • Putin má problém: separatistické
    choutky na strategické Sibiři - ano i občané sibiře mají právo na Brexit a na vystoupení z Ruska. Ať žije svobodná Sibiř. Samostatný stát.

    Zatímco na Ukrajině Kreml separatismus aktivně podporuje, u sebe doma z něj má hrůzu.

    Sibiřská republika

    Loskutov plánoval vyrazit do ulic na pochod za federalizaci Sibiře s heslem „Přestaňme krmit Moskvu“. , které osazenstvo Kremlu zvedly ze židlí. Připustil, že jím organizované akce nejsou jen pouhou recesí, ale „reálným pokusem o autonomizaci“. Pak pohovořil o nové národnosti „Sibiřanů“. A kromě toho prohlásil, že nejen obrovské státy mají právo na existenci, ale často se lidem žije lépe v menších útvarech, jako je Švýcarsko nebo Kuvajt. Na Sibiři leží zásoby surovin, z jejichž těžby se platí imperiální politika Moskvy. A obyvatelé obrovského území za Uralem mají pocit, že je metropole vyjídá.
    • plevel a plevel a plevel......k brexitu nic nemá
      • A ty jsi proruský pokrytec a grázl.
        Brexit v Eu podporuješ ale na Sibiři ne.
        Tobě jde jen o rozbití naší EU ty proruskej kolaborante a ne o žádnej brexit .
        • nejsem pro ruskej ale to je tobě těžké vysvětlovat jsem čech co má vlastní názor.
          ano brexit podporuji...............a ty s tím nic neuděláš
          • Sibiř se po Brexitu odtrhne od Ruska a ty s ím nic neděláš chi chi *2* *2*

            Nejsi čech ale proruský kolaborant, neboť schvaluješ ruskou agresi, chceš zničit nás europany a popíráš omunistické zločiny Ruska - SSSR.
            • Díky. Pěkně jsi si naběhl když jsi napsal že Rusko Sibiřanům Brexit nedovolí.

              Takže jsi nechtěně přiznal že Rusko je totalitní stát který lidem hlasovat nedovolí.
              V EU je naopak svoboda takže stát EU si o vystoupení z EU hlasovat může.

              Vám Putinovcům jde jen o rozbití EU. žádný brexit a práva národů vůbec ne.
              Vaše rusko totiž práva malých národů které okupovalo a okupuje vřdy pošlapávalo.
            • číst umím a protože rusko to nedovolí vím jak to dopadne *1* *1* *1* na velký národ velký klacek.
              sni dál breptale
            • Sibiř se po Brexitu odtrhne od Ruska bude mít samostatný stát.
              Nauč se číst a pak teprve debatuj,
            • Sibiř? Sibiř je v eu? aha *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Po 15 hodinách jsem tu něco napsala a opět ihne vyskočí BTW se Semjonoma a teploušema. Dalších důkazů tedy není potřeba.
    BTW je Ruský agent který na tiscali smrdí nonstop každý den.-

    Také podvádí s hlasováním aneb mínus a plus 10 bodů za vteřinu.

    Jura, Rybanna, zlej troll, bez registrace, robur, hrdina Putin.. to vše jest agent Kremlu BTW. Stále stejný slovník ho vždy prozradí. I ty podvody s bodováním
    • o 15 hodinách jsem tu něco napsala *1* *1* *1* *1* *1*
      • Kdepak. Jen jsem zopakovala jeden lehký experiment.

        Vždy po několika hodinách jsem něco napsala a hned BTW vyskočil.
        Takže BTW je ruský agent který tu smrdí nonstop. sám se usvědčil.
        To už neokecáš proruská srágoro. Prohrál jsi *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • kdybys něco napsal proč né ale tys jen kopírovala mimo téma *7*
          • Já jsem TA holka.
            Už jsi s tím komolením mého jména jenom trapnej ty ruskej ubožáku. Nech se zplynovat zrůdo
            • Vy tu měsíce komolíte moje jméno Simona. Vy tu kradete moje jméno Simona.
              Vy tu mluvíte sprostě. Jen proto že jsem měla jiné než Kremelské názory což vy po komunisticku nesnesete.

              Nežádejte slušnost Putinovci když se chováte jak sprostý dobytek
            • ta holka by byla slušně vychovaná,ta holka by neurážela ostatní diskutující s vlastním názorem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit