Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zde už pomohou snad jenom bomby v rukou řádné organisace,která bude mít i podporu lidu. *16*
  • Taková cenzura nebyla ani za komunistů.
  • V současném režimu se obávám, že nám volba prezidenta moc nepomůže. Když už ale to musí být, pak největší šance na jakés takés změny bych viděl u Okamury, Zemana a Fišerové. Okamuru nám pro jistotu odstranili tak zůstává Fišerová a Zeman
  • Ale to přece není nic nového. To se děje celých dvacet let. Proto jsme také v téhle žumpě.
  • Ja videl v TV -hydepark Okamuru a docela se mi to zamlouvalo...Kdyz neco Tomio chtel rict tak redaktor ho prerusoval a tlacil do vet ktere by nerekl zak z pomocne skoly... Myslim si ze po Havlovi je tezke najit vhodneho kandidata..Jako slusneho politika zadneho neznam...
    Od zari mi prislo v mejlech od vice lidi ze to je uz davno rozhodnuto petici nejbohatsich lidi v Casku ...a ze to vyhraje Zeman.. tak se budeme tesit na dalsiho gumaka co nas spasi..hihihi
    • Myslím, že ani Havel nebyl žádné terno. Spíš naopak - krásně pomohl rozkrást co se dalo.....
  • Ano média jsou koupeny trojkoalicí, která je pak využívá ku svému prospěchu a propagandě. Kam jsme to dopracovali od roku 1989. Hanba.
  • Proti médiím je třeba bojovat stejně tvrdě jako proti pravičáků, kapitalistů a proti hnusákovi co užívá nick "." ......
  • To je nad slunce jasnější, že hnusná, kapitalistická, proamerická média budou nadržovat kandidátům stejně hnusným, pravičáckým.
    • Přesně tak. A teď ať mi někdo ukáže rozdíl mezi "předrevolučním" a současným systémem !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit