Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rathovy tanečky u soudu svědčí jenom o nedokonalých naších zákonech, které jsou na dvě věci, víme které. Přičteme-li k tomu "důvěryhodnost" soudců, soudní hry mohou mít nekonečná trvání. Ale argument, se kterým došel teď Rath , je opravdu již výsměchem, protože o vztahu soudce - advokát věděl již dávno, ale jako důvod na průtahy se mu to hodí. Domnívám se, že by jej měl soudit jiný soudce a netoleroval mu jeho "tanečky smrti".
  • Už ho konečně zavřete, až zčerná. Nějak mu zase narostl hřebínek. A doufám, že nezůstane jen u něj, ale budou následovat i další zloději z politických a ekonomických špiček. Jen ať se lumpové bojí. Čím víc, tím lépe.
    • Picho Jirko! Tebe nikdo soudit nebude! Ty budeš přímo zastřelen bolševickým způsobem!
      Víš jak? - Zjistíš to v Institutu Václava Klause nebo v knize "Souostroví Gulag" Solženicyna!
      Přitom může zpívat píseň "My, sovětští piloti, máme ocelové ptáky"!
  • tady mají dost zastánců.Největší horlivci by tady na komedianta vyhlásili i sbírku.Takže loupežník si nakradl zejména ze státního, finančně profitoval z volené funkce a přes to se tady najdou litostivci, kteří by mu penízky vrátili, majetek jak by smet! A právě pro to tady máme pořád holé zadky.Vždycky se najde někdo kdo loupežníka polituje.Jinde se zabavuje majetek i konta nemazlí se s nikým - ale tady máme takové vymazlené gaunery.Tady tento, pak Železný, pak Gross .....A pseudohumanitární lopaty by litovaly a litovaly.
    • Jo souhlas, taky to nechápu, ale je to tak.
  • ten se napláče, až se to dočte *15* *15* *15* *15*
  • využít všech zákonných možností svědčí o prozíravosti a zdravém rozumu a je to v pořádku...
    • Není.
  • Ted už mně za žádnou cenu nepřesvědčí ten podvodník Rath o své nevinně.Zmetek je to,moc dobře to věděli předem a v podstatě se do jeho kauzy zapojila i justice což jen ukazuje na stav v naší zemi,obyčejný občan je vždy v prde..Sebrat advokátovi licenci a vyloučit z advokátní komory.O soudci ani nemluvě.Hnus a podvody ve všech patrech naší justice.
    • mellys
      a co takhle, ty doktore, nikoho nesoudit ale hned je střílet....
      • máš zajímavou asociaci s ohledem na můj článek,z čehož usuzuji že ten jediný hlas jsi si dal sám a nic jsi nepochopil jen jsi měl touhu se jako každý primitiv jen ozvat vzhledem k tomu že vidíš doktor čím jen odhaluješ svou inteligenci.povzbudím tě mellysi jsi holt jednička.Příště si pořádně přečti co vlastně píšu a snaž se i myslet i když u tebe to není zřejmě obvyklý jev.
        • ale ty píšeš dost blbiny a doktorát, který tady jistě nemáš sám, ti od toho nepomůže...využítá zákona je v pořádku, je to správné, zneužít jej v pořádku není. Podjatost soudců je naopak velmi málokdy uznána, i když si každý uvědomuje, že bývá
          • Děkuji pusinko za velmi objektivní zhodnocení mého názoru ale at chceš nebo ne,je to jen a jen můj názor který nikomu nevnucuji a co se týká doktorátu,tady ho může mít opravdu každý,anonymita to zde umožnuije ale hloupost je vrozená a tu zde průměrně smýšlející člověk okamžitě odhalí.já se alespon neskrývám jako vy za anonym který vám může kdokoliv převzít takže čtu zpravidla jen ohlasy uvedené pod mailem.A proto pište si co chcete je mi to jedno.
      • Anebo nějaký zlatý střed? Třeba upravit zákony tak, aby nešly procesy nesmyslně protahovat?
        Nedávno jsem viděl u Moravce předsedu advokátní komory a přišla řeč na to, jestli advokáti nezneužívají zákony. A ten předseda tvrdil, že pokud je zákon platný, nelze mluvit o jeho zneužívání nebo že je něco nemorálního. Pokud prý bude potřeba získat čas pro klienta, namítne zaujatost, přestože ví, že tam žádná není. Ale protože mu to zákon umožňuje, tak to použije. Neuvěřitelné, že se k tomu přizná, dokonce se tím chlubí.
        • Samozřejmě Jirko,že vše je o zákonech a tudíž o zákonnosti.Morálku raději nebudeme rozebírat ale občas by stačilo použít zdravý rozum,žádný zákon není samospasitelný.
  • Už nyní jsi vešel do dějin. Vešel jsi jako největší všeobecně uznávaný a certifikovaný hnůj všech hnojů. Většího grázla, podvraťáka a navíc křivohubého - novodobé dějiny neznají.Být chycen s krabicí plnou bankovek, pak ještě bolestivě skučet v parlamentu to už chce pořádnou otrlost.Ale je to krásný pocit co? Já zparchantělý poslanec a hejtman pěju svoji poslední labutí píseň.Je krásný pocit mít tě v rodině.Pak už tě budou kvalitně torturovat ve vězení.Za všeobecného veselí národa.
    • Já si myslím pravý opak. Od samého začátku to bylo na něho narafičené. Proti těm ostatním je to pán čistý. Po jeho zatčení už Mirka čekala připravená, jinak by to nestihla ani v noční košili. Státní zástupkyně se musela ujat věci přesto, že kauza nespadala do její kompetence, okamžitě poté povýšila. A to, že řešení dostali jen ti, zaujatí. Neříkám, že byl bez viny. To však nebylo účelem jeho zatčení. Byl to strach z toho, že bude mluvit.
      • Tlustochu raději nemysli,takových myslitelů jako ty máme docela dost a jak to tady vypadá vidíme všichni.Navíc jsi koukám i skvělý analytik dej bože lehko.
        • v tom jste si celkem podobni, jeden věří bez unforací jedné verzi, druhéý druhé... to ale není o víře, ale o důkazech...
      • jeden si myslel, a pos... se
        • a jiný krade - posere se také?
  • Spřízněný soudcovský spolek *14*
    To se dozvídáme věcí
  • Rath je zbabělec.

    Stejně mu to nepomůže. Za zlodějny půjde sedět.
    • Jsi si tím tak jistý?Já už o tom začínám silně pochybovat a nejsem právník ale začíná se připravovat něco,podle mého co by mu mohlo vynést podmínku a nedivil bych se i zproštění viny.
      • když jsou zprošštěni i vrazi pro nedostatek důkazů....
    • Netvrdím,že je svatý ale určitě patří k těm "menším" zlodějíčkům. I kdyby byl čistý jak lilie tak by si na něj našli neco jiného jak na Nečase /i když jako moc nemusím ani jednoho ale ty nitky vedou na jistou ambasádu a tiskárnu červených karet!
      • Zloděj je zloděj a nezaléží na tom zda menší či větší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit