Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bureš na hrad... nebo ne? :)))


    ...když Čechům zdáse nevadí, že jim Ministr financí lže jako když tiskne... tak asi na hrad s ním :)))
  • zvratky ANO poblijeme se všichni už je to tady *9*
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí.
    • se neutop *3*
  • kšeftování,podvody a kupčení ANO makáme Lidi volte ANO a eštébáka je to jednička jako Kalousek
  • Dnes zahájí letušky a stevardi Českých aerolinií stávku. V nejbližší době propustí česká letecká společnost asi 40% svých zaměstnanců.

    Pro tento krok se rozhodla kvůli finanční krizi a událostem na Ukrajině.
    Těm, kdo v práci zůstanou, značně sníží platy.
    etušky a stevardi budou dostávat asi 1 300 dolarů, což je o třetinu méně, než činí průměrný plat obyvatelů Prahy. V současné době činí plat nejzkušenějších pilotů 5 tisíc dolarů.
    Před týdnem začali dostávat zaměstnanci společnosti oznámení o propuštění. Někteří piloti už zaslali dokumenty ruské společnosti Aeroflot. Letci doufají, že se jim tam podaří najít práci.

    *1*
    • Bohužel roční kvóta Aeroflotu je pouze 80 cizinců.
  • ANO je nejlepší strana a Babiš je jednička!!! *14* *14*
    • ANO je skutečně nejlepší stranou v čele s Babišem.Proti jsou většinou Odesáci a Topkaří,kteří ve volbách utřeli
    • ANO neni strana, ale hnuti. PRINEJMENSIM! *3*
      • hnutí mysli eštébáka a to nás přijde velice draho stačí ta pakáž kterou se obklopil jednu kobylu se dovezl, až z Blavy
        • Jako slovákočech máš zvláštní názory. Tu češtinu víc piluj
    • ses neudusil koblihou, jednička estébák jsi magor nebo tě platí ten slovenskej parazit a vydřiduch *16*
      • nech ho, myslí to ironický - alespoň jsem to tak pochopil
    • jistě když podniká za peníze Evropské únie.Kdybych byl na tom stejně jako on,také bych byl jednička.
  • Jak souvisí Babiš s Ostravou?
    • Baniš z Prahy řídil ANO kde s kým má jit do koalice
  • Už neví, co koupit, ačkoliv na to nemá. Chce ovlivňovat všechno, co nějak lze. Čím víc firem a médií, tím víc netransparentnosti, jeden dluh nejspíš splácí jiným,svým zaměstnancům platí minimální plat, jako politik ovlivňuje kde co, že Brusel protestuje proti evropským dotacím jeho firmám, neslyší. Přesto je nejlepší. Je to tady horší než špatné.
    • je a za chvíli bude ovlivňovat celou republiku.To už jsme tady jednou měli.
    • Bastarde bolševický! Máš zřejmě dosti zkušeností, jak si nahrabat a nnezaplatit!
      Vyšetoévání za podvody čeká agenta Klaus-Kikinu. Může se i houpat na metro-
      nomu!
    • CO CHCEŠ? Je podzim, listí padá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit