Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi netušíte,co samota s člověkem udělá!? A jestli jsou lidi,kteří dobrovolně chtějí zestárnout v zapomnění a stranou od lidí,tak o těch nevím... Co se týče samoty-možná je občas dobré si vylézt solo na kopec nad městem,nad tím vším mumrajem chvilku pozorovat obzor,lehnout si na záda a pozorovat mraky,slyšet jen křik ptáků a šustění listů... Potíž je v tom,když jste zklamáni z lidí,kterým jste posloužili,ztratíte nadšení pro práci,kterou jste milovali až do vyhoření a z nečekaného osamění,ztráty příjmů jste tak zoufalí,že se vám přestane vybavovat důvod k žití. Pořád si myslíte,že zůstat sám je výhra a něco,po čem se dá toužit? Možná kdybych pracovala v callcentru,tak budu hledat soukromí a klid,nevím. Člověk je přece tvor společenský a matka vychovajíc děti je ztratí jakmile máchnout křídly a začnou lokat plnými doušky nabytou svobodu ač netuší,že zrovna jim skončila lepší část života. No,zkrátka a dobře,ten kdo touží po chvilce relaxu v klidovém osamocení,tak fajn,ale nedobrovolně zůstat v zapomnění a chudobě opravdu věřím,že záměrně nechci nikdo. Takže mějte se dobře a nebuďte moc sami,ať se z toho nezblázníte! O.
  • Být samotář je výhodné jedině v tom případě, že vás v kriminále zavřou na samotku...
    • ... jsi primitiv :)))
  • Musím Vám říci pravdu, jsem ze zvláštní školy, jsem chromý na nohy a padoucnici ma 2x denně.
    • ... ano, tak mi připadáš, imbecile :)))
  • TO Simča zná
  • ..,vy pitomci, vy imbecilové se mnou se nesrovnávejte. Já se svými bohatými životními zkušenostmi jsem před vámi, ve všem co se dá porovnat. Jsem i velmi hezký a velmi žádaný místními krasavicemi. Říkají mi bombarder, vy blbečkové :)))
    • ---no nejspíš má pořád plný spoďáry -- ale ty babky už tak dobře nevidí.
  • samota není osamnění
  • ... vždy se chlámu smíchy, jak mě chce největší ubožák na netu vytrestat hlasováním :)))
  • ... chvistám jak ve třídě :)))
  • bijec kam vlezeš tam přetíkaj žumpy ... neděláš o kanalizací diplomovanej tajtrlíku
    • ... nic nechápeš, balíku, přetékající žumpa jsi ty a tobě podobní pitomci, a já se bavím :)))
      • je to vidět něco jako když pářou komedianta ... jen kupa nevábného odéru a slovních sra...
        • ... je mi jednou, co se honí tvou omezenou palicí, pitomečku, nečtu tvé tupé blitky :)))
          • jo tak co na to odpovídáš hlupoňu
            • ... u primitivů jako ty stačí jako teď vidět první 2-3 dementní slova, tupohlave :)))
  • ano udělejme ze smečkové tvora samotáře ... tak se dá lépe ovládat. A že nás okolí prudí můžeme si za to sami vždyť svět jsme si taky zasvinili sami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit