Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadpis, ze zato muze Zeman, vclanku vysvetleno, ze ro je planovana zmena prizpusobeni zapadnim obycejum. Ale proc si nekopnout do prezidenta, ze. Mne by jenom zajimalo, jestli to tiscali vymyslelo samo. Pochybuji, spis nejaka agentura vydala zpravu a "nezavisla" media, ten hlidacipes demokracie, to prezvykuji jako jeden muz.
  • milá redakce já bych chtěl mít vaše starosti *7*
  • Prezident Zeman a to, že mluví, jak mluví.. s tím, že většina občanů mu víc rozumí, raději, takhle tzv. z mosta do prosta, je nic, proti tomu, co předvádějí naopak zas "naši politici", rovněž každý den.., sice slovně slušně, "politicky korektně", ale v principu posílají otevřeně, doslova a podrazácky celou většinu národa do "Brusele" a dělají na ně i verbálního "fakáče" s tím, že většinu občanů, jejich vůli, zájmy i demokratické právo.. prostě respektovat nebudou a basta..Tak, kdo je teď tady nakonec větší a arogantnější "kukačka" co ?!
  • Říct v telce ho*no nebo ku*va prý kazí děti. Ale šoustání a potoky krve v amerických sračkoseriálech ne. Toť velký paradox.
    • To je pravda. Je však třeba uvědomit si, že ty "americké sračkoseriály" si vybírají naši producenti. Ono je to levné a často natočené na zakázku. A když se to natočí, třeba na zakázku z východní Asie a někdo si to chce koupit, proč mu to neprodat. Já jsem byl v USA překvapen, jaké tam např. v televizi dávají nádherné a umělecky vysoce hodnotné filmy, hluboce humanistické, psychologické. A totéž v divadlech. Ovšem to je drahé a to naše komerční TV nekoupí. V USA si totiž každý může vybrat podle své morální a inteligenční úrovně.
      • Kdo "nesouhlasí", tak by se měl nejdřív jet do USA podívat. Dnes to není problém.
  • Místo hodnocení názorů pana Zemana bych řešil problémy dalko tížívější.
  • Výrazy spadající do oblasti "Zeman´s speach" nepoužívám, obejdu se bez nich a také vyjádřím vše co chci. Pravda, neřečním v televizi ani v Evropském parlamentu ani nehovořím z Lán a korunovační klenoty jsem viděl, ale to jsem neměl virózu. *2*
  • Ale ono se dá skoro ve všem najít sexuální podtext.

    Když jsem byla malá tak jsem milovala pohádku vařila Myšička.
    Hlavně tu paasáž tomu a tamtomu dala. *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *2*

    Hovoří se o jídle ale dá se to vztáhnout i na jiné věci že. *14*
  • Ovar by měl nechat přešít tu prezidentskou standartu z Pravda vítězí na Pussy vítězí.
    • Běž se radši vykakat. Smrdíš.
      • Smrdí především to -píp,píp,píú- z hradu. Jenže tomu vykakání nepomůže, jedině že by si vy...kal to co u normálních lidí je mozek. Co tam ono - píp,píp,píp- má místo něho on - toť záhada.
  • Slimáci v Evropě vraždí a řežou hlavy jak na běžícím páse, ale v Česku se me-e-ééé dia pohoršují nad používáním trefných výrazů v projevech prezidenta Zemana. *15* *15*
  • To je ale legrační zákaz.. K tomu přece nepotřebovali
    toho burana co zprznil Masarykovy hovory z Lán...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit