Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se našel někdo kdo by obětoval 4 miliardy na gulášek ,výcvik a výzbroj pro bubáky tak jako to udělali amíci na Ukrajině.To by byl mazec.
  • jak si černá pakáž nedá pokoj tak se na ně musí zostra.U nás by se hlasovalo bubáci by tady řádili a zapalovali o život.S tím že on to někdo zaplatí.A černý to nikdy nebude.Je třeba jim udělit pedagogickou lekci.Kluci z klanu sice nejsou velcí myslitelé.Ale jsou to pedagogové-praktikové.
    • o.k.
  • Ku Klux Kan ještě existuje, že ho nezakážou,Je to teroristická organizace
    • Víte, největší problémy v USA, Kanadě a Evropě nedělají bílí, to si můžete být jistý. KKK neschvaluji, stejně jako DSSS.
      Ale kdo hájí zájmy nás nepřičmoudlých? Všude se to jen hemží organizacemi, kt. hájí zájmy nepřizpůsobivých pijavic a těch co terorizují slušné lidi, ať jsou to Švédové, Francouzi nebo bílí Amíci.
      • mě se líbí jak dokážou s uhlím zatočít frantíci ...rozbagrujou vesničku a ženou je pod holema *1*
  • V Jemerice to vře zase tam střílejí černochy, ale jednou jim ti černoši tak zvednou mandle že se rozpadnou na 50 státečků a budou dřít bídu.
    • Miro, Ty jsi picha Undy Českého a Posledního!
  • Je zajímavé, že v tomto městě není jediný černoch u policie. Takže rasismus tam stále je. A to nám budou kázat o lidských právech.
  • Úplně nevinný, neozbrojený černošký mladík, dokonce hoch.......asi člen mírumilovného gangu.
    Za pár let budou američané čubrnět. Ti jim ještě ukážou. Bílý sluha, čený pán....to je čeká.
    • Mladý negr byl hoch zvící 130 kilo, drzý násilník, napadl majitele obchodu, nezaplatil, napadl
      policii. Právem byl zneškodněn! U nás napadený cikánem bývá zhusta odsouzen! Nehybný
      cikán je neškodný!
  • Jako dítě jsem si hrál na ducha a přehazoval si přes hlavu bílé prostěradlo.
    Jsem také členem KUKU Klamu? *1* *1* *1*
    • to my nemáme *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit