Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po absolvování přenosu ze sněmovny je mi už jasné,kdo všechno by měl být zbaven svéprávnosti.
    Vidím, že je možné rovnítko imunita= nesvéprávnost. Děkuji dobrým hochům z Tiscali,že rozšířili moje obzory. *16*
  • Podívejte, jak změnili naše myšlení za dvacet pět let. Od Ewingů a jejich pažravého Dallasu ke komunální Ulici. Čumíme na bednu a nevadí nám bezdomovci, nevadí nám zbídačení důchodci, když to jsou naši dědové či otcové. Nevadí nám stále klesající úroveň vzdělání našich dětí a nevadí nám stále více informací bez obsahu, kterými jsme denně zaplavováni. Nehledáme souvislosti a spokojujeme se s konzumem informačních jednotlivostí. Ztrácíme smysl pro vnímání souvislostí a zjevné nesmysly bereme jako realitu bez údivu. Šestá kolona jsou všichni ti vtipálci, kteří se vysmívají ideálům v politice, ekonomice, kultuře, vzdělání, morálce.
    Pro mne jsou šestá kolona ti, kvůli kterým nevím, zda je něco špatný vtip nebo tragická realita. Řečeno česky – oblbovači a rozesírači, většinou placení ze zahraničních grantů.
  • američani jsou potomci těch nejhloupějších irských utečenců, kteří odešli do Ameriky za lepším živobytím, dnes ve státních školách ( kdo je ctižádostivý jde na soukromou školu) se americká děcka nic podstatného nenaučí, protože nutit je do učení se nesmí, je to nedemokratické, a tak většina dětí po ukončení jsou pologramoti, protože umí sotva číst a psát, ale je fakt, že takovým se dobře vymývají mozky a dobře se jim vládne, hlavně se u nich od školky vytváří pocit " národní hrdosti ", kdy i děti ve školce denně zahajují den zpěvem státní hymny s rukou na srdci a pak mají pocit, že jsou něco jako nadlidi, kteří mají přímo morální právo vládnout světu.....ti občanku nepotřebují....mají pocit, že doma jsou všude.
    • Pro ...Doktor. V podstate od poloviny tveho clanku mohu pouze konstatovat, ze to tu v Evrope jiz jednou bylo. A protoze neni dobre to pojmenovat, tak mohu pouze rici ze kvuli tomu v Evrope byli v nedavne historii dve svetove valky.
  • ODSákům, TOPákům a černoprdelníkům se do občanek nic psát nemusí. Těm k určení nesvéprávnosti stačí jejich příslušnost ke straně.
  • No, ještě aby prosadili, že v občance má být zapsána délka přirození a komouší jsou totálně vyřízený. Nesvéprávný, vyhoštěný a s malim pinďourem, to splňujou všichni bolševici. *1* *1* *1*
    • aspon jednou budte upřimný, jyřyne,prozradte, prosím, po kom jste tak tupé howado????
      • Doktore, bohužel si nevzpomínám, že by někdo z mých předků byl komouš. Takže ani nemám být howado po kom, na rozdíl od tebe. *1*
        • Telátko boží, jyřyne, kam s tebou, aby jsi trefil do dveří....... „
          Jyřyne, mám pro tebe říkanku ušitou na tělo :-))))
          Blbec nikdy nepochopí,
          že je blbcem skutečně,
          pravdu o tom, že je blbcem
          jyřinovi říkáš zbytečně.
          *1*
          hezký den,jyřyne, .-)))ps. dneska dej svátek kozence,taky si může od tebe spočnout,ale jinak je zoofili/-\ tuze nehezká věc, měl by jsi toho zanechat.....
        • Píšeš o sobě jiříku ?
        • nebyl komouš, ale to jen proto že "Otíky závozníky" do strany nebrali. Takže pro tebe je údaj o imbecilitě v občance skutečně nutný a vypovídající.
  • Svéprávnost je jen jedním z údajů,které by občanský průkaz měl poskytovat.Za nesvéprávných komunistů ještě obsahoval údaj o trvalém bydlišti,o mimořádných zdravotních nebezpečích,o zaměstnanosti,o očkování,o manželském stavu,o zplozených dětech,o vzdělání.Na další údaje si nevzpomínám.Občanský průkaz byl zkrátka tenkrát zrcadlením osoby.Dnes spíš utajuje.Není to záměr těch u koryta?
    • No no a ve šrajtofli, vedle občanky, ještě knížka ksč, průkaz pomocníka VB, prúkaz člena LM a bylo vymalováno, každej z toho hned poznal, že se jedná o d e b i l a. *3*
  • ODS a TOP 09 asi byly proti, což není divu.
  • Jen doufám, že nebudu muset zase běžet na nějaký podělaný úřad a měnit občanku, která má platnost ještě do r.2020 !? Před pár lety jsem dostal pokutu 100,--Kč za to, že jsem rychle nenaklusal na úřad po rozvodu a nenechal si z toho důvodu vystavit NOVOU (!!!) občanku. Co je sakra komu do toho, zda jsem rozvedený, ženatý nebo svobodný - to je snad moje soukromá věc, ne ... *12*
    • No, tak se nežeň, nebo nerozváděj a nebuď nesvéprávnej a vydrží ti až do roku 2020. *3* *3* *3*
      • Zase nebuď až tak "chytrej", viď ! Znovu opakuji, hlavně pro ty pomalejší - co je komu do toho, že jsem-nejsem, nepodstatné věci atd. ! Proč potom v občance není uvedena např. vážná zdravotní diagnóza (diabetes, padoucnice atd.), aby se hned rozpoznalo, že držitel OP není ožralý nebo sjetý, ale "jen" vážně nemocný ? Prý to nešlo zavést - byla by údajně poškozena práva (koho ?) a zveřejněny důvěrné informace o nemocném ... *7*
  • ještě by tam měl být oblíbený film, pokrm, jméno zvířecího mazlíka,a oblíbený zákusek....
    • No doktore, tobě by se to tam nevešlo - jak se kalila ocel, moravský brabec s okurkem, Alík, trnkovica. Móc dlouhééé. *3*
    • A také velikost bot či délka péra, doktore ! A též "formát" koz: A-angrešt, B-blumy, C-citron, D-dýně, E-extrém, F-fuj, to jsem se lekl, H-Halina ... *3*
  • teď se ukáže kolik nesvéprávných politických imbecilů spravuje tento stát a objasní se skutečné příčiny současného marasu..... *2*
    • No, moc se neraduj, aby se občanky neukazovali při přístupu na internet, chyběl bys mi, hochu. *3*
      • klídek....
      • tvoje pindy a tvůj "pravopis" by nechyběly nikomu:)
        • Jo jo jo, občanka - žena, maturoval jsem z češtini. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit