Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si norští trolové uměli udělat vlastní děcka, nemuseli by zabavovat cizí. Na druhé straně není škaredější baby než jakákoliv norka.Zamrzlé mozky mají zamrzlé myšlení.Je třeba jim vyprášit kožich.
  • Norsko není bývalá africká kolonie či součást zkorumpovaného Balkánu.Je to vysoce svobodná a demokratická země.S vyspělou mocí zákonodárnou,výkonnou i soudní.Nemůžeme proto věřit bulváru,že se tamnější soudy uchýlily k diskriminaci matky obou chlapců.Ještě jsem nikde nečetl zdůvodnění rozhodnutí norského soudu.Jakoby se toho Česko obávalo.Jakoby se Česku nechtělo dát Norsku zapravdu.Raději se pseudovlastenecky neseme na vlně polopravd a fandíme matce.Co na to právníci zastupující stát a jejich občany v cizině?Jak to,že až teď nastupuje děd chlapců anabázi jejich získání?Jak to,že citovaní právníci nehodili přes palubu zřejmě morálně k výchově dětí nezpůsobilou matku a rovnou nebojovali o osvojení prarodiči?Proč se prarodičové už dávno nesnažili o přímý kontakt s vnuky,aby se jim připomněli a rozdmychali v nich vzpomínky a radost ze setkání,když matku zřejmě "nemuseli"?A co jejich otec?Co je to za osobu,že nechá svou rodinu vláčet nejen po soudech,ale i v médiích?Je hoden titulu "otec"?Tyto a další otázky by měly veřejnoprávní televizní a rozhlasové prostředky co nejdříve ozřejmit.Nám,co jim platíme koncesionářské poplatky.Místo toho se jim čím dále víc pod kůži vtírají reklamy a u takových kauz podléhají bulvárním informacím a radikálním plačkám z povolání.
    PS: Co do reklam je mi proti srsti,že si za svůj peníz musím vyslechnout ubohé vnucování firem.Reklamy,které mi posunují počátek pořadů o 10 až 15 minut a ještě mi ničí plynné sledování v dalším průběhu.Co na to výsostná Rada pro televizní a rozhlasové vysílání?Tiše přihlíží,jak bývalý ředitel NOVA zavádí vžité nechutnosti do ČT.
    • Samozřejmě neznáme všechny okolnosti. Naskýtají se otázky pro se rodiče s dětmi nevrátili domů do Česka při prvních náznacích zásahu do rodiny. Každý soudný rodič by to v zájmu dětí udělal. Proč se české úřady do věci hned nevložily, jsou to přece čeští občané. Takhle se to jeví jako únos a odnárodnění obou chlapců. Je zajímavé, že jsou hoši různých rodinách, aby spolu nemohli mluvit česky, aby zapomněli na svůj původ, aby se z nich stali Norové. Nebo ta jejich minulost byla opravdu tak strašná, že je třeba vymazat vzpomínky na minulost?
    • To nemusíme chodit ani do Norska.Tady stačí děvenka ze šluknovského výběžku a s ní OSPOD Rumburk a je to stejné.Nekompetentní organizace.Zatím jsem neuspořádal demokratickou sbírku,abych se mohl soudit jako dědeček a babička.Napsal jsem stížnost na MPSV a klídek.Chceme střídavou péči a to jsou samá lidská práva,já tvrdím,že nelidská a další žvásty nenormální doby po roce 1989.Budou vánoce a děti nebudou s babičkou a dědou ani otcem,proto se nedivím a nechtěl bych mít zkažený život jaký naším vnoučatům připravuje duševně dědičně nemocná matka a její matka z konce světa Sudet.
  • si nevidí na špičku nosu. Nejsou to žádní myslitelé. Aby též byli. Všude je daleko a pořád zima. Takže se to poskáče tam mezi sebou, baráku, chalupě,chatě a tady jsou výsledky snažení celého zparchantělého norského státu. Slovem rodí se systémově deformovaní bezmozci.Např. špinavcům z gumových člunů vyplácejí desítky tisíc jejich korun, jen když se vrátí. Další tisíce na doklady a cestu. Copak vetřelec potřebuje peníze? Norský hlupák ale dělá oslíčka otřes se. A tak se není co divit že přikrádají jakékoliv děcka cizincům.
    • Sám děláš ubohého poskoka a oslíčka Babišovi a feťákovi z Hradu. Sypeš jim korunky jak mourovatej a myslíš si, že všemu rozumíš? Akorát ho....
      • jasně že rozumí a vepsal to trefně! To jen ty bezmozek z paseky smrdíš hnojem a přirozenou blbostí.
      • a ty ne :D
  • gutt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit