Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netušil jsem,že i ze žvanění lze skolabovat.Co teprve kdyby musel pracovat.Je to slabší kousek.
  • Zkolaboval v důsledku naprostého sexuálního vyčerpání. Ředitelka asi dává zabrat. *1*
  • ... jen aby nedostal prasečí chřipku, rypák a tlamu už na to má, teď ještě prasečí tělo a prasečí ocas a je to komplet, ...
  • troška z Dobeěova životopisu
    Také jeho osoba je spojena s jednou z největších bezpečnostních agentur v Česku ABL, firmou, která stojí v pozadí Věcí veřejných. Vlastnil ji stranický mecenáš Vít Bárta, jenž vedl kampaň VV, později se stal vrcholných vyjednavačem koaliční smlouvy, a nakonec i ministrem dopravy. Dobeš mezi lety 2008 a 2009 zasedal ve správní radě ABL.
    • Já také kousek dodám
      Narodil se v roce 1964 v Boskovicích. Vystudoval Filosofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, poté pracoval jako psycholog ve vazební věznici na Pankráci, v současnosti se věnuje práci s rodinami a dětmi s výchovnými či školními problémy.
      • Co je doma to se počítá
        . Ministr nechal pořídit propagační fotografie sebe, své rodiny i náměstků u známého fotografa, kterému ze státních peněz zaplatil včetně DPH 70 tisíc korun.
  • Doufejme jenom že to s jeho strany není nějaká herecká etida Lidi se dají oblbovat všelijak
  • klystýr a chinin -já bych Ti nasadil léčbu, zmrde jeden, to by ještě v čističce chtěli prachy navíc za ten sajrajt co z Tebe tekl......
  • Doufám že nám to hovado nezdechne .První 3 dny marození má zadarmo.
    • ...,u tady toho ústavního činitele je to trochu jinak, ten dacan totiž má nárok na celý plat, i když bude marodit celý půlrok v kuse, mají to dobře ošetřeno, ...
  • Asi bude lepší, když půjde zase dělat psychologa do basy tam nemá co zkazit.
  • Ať jde tenhle utra blbec z Velkých Volů raději hlídat zase supermarket, na ministra školství absolutně nemá, je jen blb na entou, neskutečné! Nebo ho vysílila ta jeho milenkosektreářka, v každém případě by měl rezignovat a ne honit body v nemocnici, kripl! *12*
  • Asi jak počítal úplatky tak mu chyběla stovka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit