Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svůj k svému: konfident Bureš a konfident Man.
  • Možná ,že se uvedené bude po revoluci předělávat na katovskou mučírnu aby když už je to postavené to mělo nějaké rozumné využití.
    • svážeš mě ? potřebuju potrestat *3*
  • Autor článku Tomáš Chalupa by měl řijít okamžitě o možnost veřejně publikovat,je to očividně něčí pretoriánec.Fuj,styd se pokud víš co to je. Je napsaný,očividně na objednávku.
    • celá ČR ví že tato akce byla připravena prašivou CIA
  • Novinář který psal tento článek je velmi nestraný a objektivní.Kým je proboha placený,takový titulek by si žádný objektivní novinář neměl dovolit,to není článek,to je vyjádření svého nebo možná za úplatu něčího názoru a nedej bože v úmyslu někoho před volbami pošpinit,takové svinstva se tady dějí mezi novináři 25 let po revoluci,hnus.novináři jsou největší chátra v této zemi a jsou zadarmo drazí.Má omluva všem poctivým.Že jsou politici hejzlíci to je normální ale novináři by měli mít profesionální čest a tu tady nemají.A tento určitě zmetek nějaký.
  • Hup, klik bééé Sajmon!
    • dearputin.com
  • dobré ránko

    přeji hezkou neděli
    • je pondělí ty kládo *15*
      • ajo, sory měl jsem na hodinkách ruský čas
  • Nepěkně blbej článek od nějakého blbce.
    • souhlas, všichni redaktoři kteří jsou proti Zemanovi a Babišovi si zaslouží aby je dělnická třída rozmázla jak mandelinku bramborovou *10*
      • Na tu demokratickou chásku z pražské kavárny je třeba poslat úderné oddíly milicionářů z hradní stráže Miloše Zemana

        skauti také machrovali a teď držej klapačky *15*
        • Zato Ovčáček pěkně zpívá.
  • ... Ruská ambasáda zdraví degena BTW a ptá se, WTF degene?:)))
    • Máš hlad duševní impotente???
      Máš hlad mrzáku, že se ptáš WTF: What's the food? Where's the food.
      • soudruhu BTW spíš ty vůbec někdy ?? kdykoliv sem člověk zajde se zasmát tvým moudrům tak nezklameš ..
        jsi opravdu chatovým stachanovcem, pokračuj v plnění pětiletky
    • ... tak jsme byli dnes na vycházce.Celá naše zparchantělá rodina.V popelnici jsme našli samé dobroty.Takže mám spoustu energie....
  • Ovčáku, už jsi našel ten Peroutkův článek? Ne? Tak hledej, ovčáku, hledej.
  • Jo to jsem, moudrý, ale hlavně, že nejsem teplej jako ty Semjone Gayínku!!!
    A tímto na tebe hážu howno ty homosexuální prakundo!!!
    WOW !!!
    • ... moudrost vypadá jinak, pitomečku :)))
      • ... protože nejchytřejší jsme my, děcka co je rodiče spláchli do toalety.Ale my chytráci je převezli a přišli dveřma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit