Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemocný, dezorientovaný stařec, až mi ho bylo líto. A to má sedět dalších 5 let na Hradě?
    • Na jeho intelekt nemáš,studente.
    • od prezidenta bych očekával krapet odvážnější postoj, když ho vyděsí holčička z jedničkama tak nechci vědět co by se stalo kdyby na něj zakřičela Dolly Buster
  • Zeman je hrdina, bylo to na něm vidět, vrchní velitel ozbrojených sil ČR *15*
    • Text Vašeho příspěvku *1*
  • měla mu narvat do zadku dildo, ochranka by byla poslána do gulagu
  • Viděli jste tu statečnost našeho prezidenta která mu čišela z očí ? ono hrozit pěstí v TV není tak nebezpečné jako když ho napadne čtyřicetikilová čabajka *15*
  • Chtěla jsem volit Zemana, ovšem po tom videozáznamu, jak se zachoval po "útoku", už ho zítra nevolím. Takový prezident nás před ničím nezachrání *12* Bezradný stařec.
    • Jste po ochotě volit Zemana ubohá.Rytíři dnes o post nebojují meči.Předvádějí se argumenty,historiií své činnosti,umem,rétorikou a všeobecnými znalostmi.Nebudu Zemana volit,ale je to hvězda mezi současnými politiky.
    • ovšem po tom videozáznamu trapného protestu a provokace jsem se rozhodla ho zítra volit. Štvanice na Zemana přesáhla únosnou mez.
  • No a neměla nakonec ta Ukrajinka pravdu s tou Putinovou děvkou? Myslím, že jo.
    • To Ukrajinka-děvka přeci nemůže posoudit.
    • Tak te bych dala "metal", za vykrikovani pravdy...
  • Z videozáznamu se Zeman zachoval jako úplný demment, stařec nad hrobem, který je vystaven útoku a vůbec netuší, která bije! To má být příští hlava státu?? Podívejte se znovu na ten záznam, no hrůza!
    • Vy byste asi chtěl za prezidenta asi Jánošíka.Tak si volte mezi zbylými osmi.Já tam ale Jánošíka nevidím.
  • že se chudák Zeman lekl. Taková snědá rašple, rovné je to jak prkno, vypadá jak strašidlo cantervillské. Kdybych působil v politice, velmi bych ocenil, kdyby mne touto formou obtěžovaly sličné děvy lepých tvarů a přijatelné vizáže a účesu. To bych odvolal i ochranku aby se ke mně dostaly. Ovšem co s touhle hrůzou...?
    • Osobo,po kuří oko nedosahující úrovně Zemana.Nechcete se kopnout do závitů Tam nahoře.Do hlavy.
      • mozkový ejakulát? No moc potentní nejste....
  • Tento vysoce morální čin má jistě na svědomí halíkova klika.
    • nezáviď vyhozený kantore, třeba ti dá Ovar za prznění žáků milost
  • "Neposkvrnění" kandidáti na prezidenta by se měli zamyslet nad svými výroky,když tvrdili v debatách ,že Hrad by měl odstranit detektory a brány a až oni-jeden z nich- nastoupí úřad prezidenta,tak to všechno odstraní.A Moravec jim k tomu zatleskal.Myslím si,že bychom se měli na názor zeptat Pirátů,těch mladých,nezkušených zajíců.A Bartoš by o tom mohl hodinu nepřetržitě kecat.
    • Chlapci,detektory a brány nelze odstranit.Až k tomu fandícímu odstranění přijde hrozba,on sám je obnoví.
    • souhlas, měli by se u vstupu do hradu nainstalovat antikozí rámy *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit