Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano nutně potřebují obrněné limuzíny, protože:
    "MY SE NENECHÁME ZASTRAŠIT"
  • Prostě "Ke krásné budově trabant se jaksi nehodí"
  • Už kdysi jsem psal, že by se mně u nás líbila třetí komora zástupců lidu, kam by se mohl každý přihlásit a jednou za čas by počítač vylosoval několik z nich, kteří by rozhodovali o věcech týkajících se poslanců a senátorů. Tzn. o jejich náhradách, pití, nepití alkoholu, platech a dalších věcech. Poslancům a senátorům by se tak "ulevilo" od starostí kolem vlastní samosprávy a mohli by se věnovat posuzování a schvalování zákonů, týkajících se nás všech.
    No a teď vidím, že něco takového by mohlo být pro celou Evropu. Třetí komora, náhodně vylosovaní lidé, přihlášení do této nezávislé komory a ti by rozhodovali o platech, náhradách europoslanců a právě i o těch taxících. A náhrady těch náhodně vylosovaným? No samozřejmě cresťák a pak jen nějakou symbolickou odměnu. To by byla otázka dohody. Určitě ne statisíce nebo ani desetittisíce.
  • Tak jestli to do sebe klopěj stejně jako nebožtík Ransdorf tak lokaje potřebujou.
  • Tak nám nezbývá nic jiného než zajet do Bruselu a těm evropským zlodějům tyto debilní myšlenky vymlátit klackem z hlavy. Ostatně tito zloději by měli být zrušeni a pak pozavíráni.
  • ...vás tady naštve vše... a vždy milé loutky *1* Tak se hezky mezi sebou hádejte, hlavně že se penízky a moc přikutálejí do jednoho důlku *3*
  • Zajímavé jak ruští kolaboranti a vlastizrádci využijí každou příležitost ke štvaní proti našemu členství v EU, budoucích USE a v NATO, což nás chrání před opakováním ruské "bratrské pomoci" z r. 1968. Mocichtivý fašista Putler by to jistě rád zopakoval. Jen by mě zajímalo, jestli to ti kolaboranti dělají z vlastního dementního přesvědčení nebo za flašku vodky z ruské ambasády. *2* *2* *2*
    • Psát umí takže by měl umět také číst ten iX! Ale článek zřejmě nečetl protože ten jeho nick je trapná zhovadilost a článku se netýká! Ale předvedl se bohatostí mozkové šedé kůry.
      • Obávám se, že můj nick není o nic větší zhovadilost než nick "vlado". Netušil jsem však, že nick by se měl týkat článku. Co se týče "bohatosti mé šedé kůry mozkové" (nevím co přesně má ten termín znamenat), to musí posoudit jiní.
    • pane, vy jste blbec
      • Každý má právo na svůj názor. Posoudit, zda je to pravdu nemohu, můj názor je nutně subjektivní. Ale ty "věcné" námitky vůči mému názoru dokazují, že se nemýlím.
  • EU je jen spolek zadlužených států, tak jako USA, kteří si tisknou vlastní měnu. A eurohujeři tu tleskají každému dalšímu dluhu, každé nové dani, a každému zbytečnému výdaji, které se vylíhnou úředníkům v Bruseli. No, dobře jim tak *4*
    • Zajímavý názor, komu jako ty "zadlužené" státy dluží? A kde si USA mají nechat tisknout svou měnu, snad na Krymu? *2*
      • Je vidět váš nulový rozhled, rudým hadrem na očích kvuli rudému Rusku.
        Ale ono není na světě jen Rusko.
        A USA mají státní tiskárnu cenin. *3*
        • I´m sorry, friend, but I didn´t understand your opinion. *3*
          • Because you're idiot, it's easy *15*
  • Stalingrad
    A co tak jim vrazit nasadu od krumpača do ďupy a tím železnym přes golozňu !!!! Jednak by se jim zajiskřilo v očách a možná i v té mozkovně a nepo..rali by se z toho.Pryč z unie *12* *12* *12* !!!! S tím zrzavým koktů + náčelnikem utahů s baťohama,křišťálovýma Grosíkama,velkoprodejcama knih a dalšíma jsme se vrátili o 200 let zpátky-do doby temna !!!! Do doby nevolníků a otroků !!!Bez povolení úřadu si ni ďupu nevytřem ,na všecko musí byt glejt a bumážka !!! Každý-to sem netušil,že se nesmí napsat hospodářský hovězí kus bez koulí,že to sám velký cenzor ZAKAL !!!! Lidi uvažem hypotekama,pujčkama a budu makat až chcípnu,z té podpory v zaměstnanosti si moc nevrznů-budů rádi,že sa naž..rů a nebudu mět mooc holu ř..ť !!!! Úplně stejně jak nevolníci a otroci.Ještě klapky na oči jak koňovi aby nekukal doprava bo do leva a drel jak to hovězí bez kulí a chcípl dřív než se stanoví věk na důchod !!!! Hlavně,že např.ředitel VZP má malý plat-jen 225.000,-Kč měsíčně + 6x 200.000,-Kč odměny ročně.....a o tech v tom Bruselu ani nepišu....kde-že su ti musulmani s tema bombama....ukazal bych jim kudy do tého raja na zemi do BRUSELU !!!!!! *12* *12*
  • Další důkaz toho na co celá slavná EU je.
    Zrušit a rozprášit. *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit