Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baviše to netankuje zase rozdá pár koblih a lid zapomene
  • tady se 25 let krade, celý režim je principiálně postaven na loupeži ať státního majetku nebo občanských svobod (s kouřovou clonou jakési chimérické neviditelné demogracyje) a najednou to někomu vadí. Nevím jestli Babiš krade nebo je to obyčejná pomluva. Spíš mám ale pocit, že, než to, žeby to někomu "morálnímu" vadilo, jde spíš o to, že předešlá parta zlodějů je odstavena od koryta a to je hrozně štve. A mně je to celkem jedno......
    • Tady s krade už od války, tak to mají lidé v krvi.
    • Souhlasím... Babiš pohádkově zbohatl, paradoxně, za té Tebou popisované rozkrádačky.... Není to divné... ?
      • není to divné. 25 let v téhle parodii údajné demokracie žijem. Ty sis ještě nezvykla?
  • Vzpomínám si, jak Andrej říkal : Všetci kradnů..
    Že by to byla forma přiznání? :-))
    • ... Andrej není balík z Moravy, tupče :)))
      • z Moravy nie... ale zo Slovenska...
  • dearputin.com
    • Douglas Boyd: 1000 LET RUSKÉ ROZPÍNAVOSTI. Od počátků k Putinovi
    • zdravím, jaké byli svátky ???? *14*
      • Oni to maj až v březnu aby zmátni nepřítele převzali římský kalendář z desátého století který nefunguje......
      • my slavíme vánoce 7.1. to nám velí tradice, ale silvestr byl fajn *3*
  • Na nás havloidy platí tři věci - Zeman, Putin a Babiš.
    • a rudá armáda, naše osvoboditelka

      vivat Stalin
      • Já vím, že u vás ve fašistickém CCCP se opět klaníte tomu zdegenerovanému zlému skřetovi Džugašvillimu, té sadistické bestii co byla vzorem i kamarádem skřetovi Ádovi (Pakt Molotov-Ribbentrop), ale tady nejsi ve východních stepích, ale v EU, budoucích USE a naše členství v NATO je zárukou, že to tak zůstane.
        • ty bydlíš v CCCP? Nepřekvapuje.
          • Naštěstí ne. Ale byl jsem tam. A nejednou.
      • bingo *1*
      • tak to je
  • No objektivně.
    Kdo bral největší dotace před dvěma nebo třemi lety když Babiš u moci nebyl ?? Možná to leckomu příjde divné aly byl to stejný Agrofert jako ten letošní. *1* *1*
    V principu nesnáším práskače stejně jako podvodníky...... Tím víc mne sejří neschopnost PČR udělat pořádek ve vlastní zemi aby úchyláci nemuseli posílat samožalující dopisy do Bruselu.
    Dotace bych zrušil bez náhrady. Jenže to by neměli úředníci co rozdělovat a přikrádat. Tím pádem bych mohl snížit daně. Páč by nikdo nekradl a nikdo by nebyl štědře obdarováván. No a pak bych daně snížil ještě jednou protože by se neoplatilo prát prachy. Bylo by lacinější daně platit. A pak bych je snížil potřetí páč by úředníci a celníci neměli co dělat a mohli by být propuštěni.

    Tak bych se dostal z daňového zatížení občana čr 56% na Německou úroveň 52% posléze na úroveň irska 26% ...... No řekněte nebyla by to paráda kdyby jste brali místo 20ti tisíc čistého 25tisíc aniž by jste hnuli prstem, nebo kdyby vám zůstalo k vašim 14 tisícům čistého ještě 3 a půl tisíce měsíčně které stát neprožere, nepokrade a neporozdává kamarádíčkům.

    Jenže já nejsem ministr financí....... Tak že smůla. *1* *1* *1* Hákujte zdarma o 70% více a budete mít stejně jako Irové...... A až příjde nějaké další zdražení, daně, poplatky, zákazy tak nezapomeňte tleskat. Jednou zdraží cigára... což se vás netýká páč nekouříte. Pak mýtné - ale vy nemáte dopravu. Pak naftu ale to zase netrápí kamioňáky - ti sice kouří, ale naftu berou v Polsku.
    No a od Vás vybrané peníze stát dobře investují tím že je z vašich kapes dá do kapes někoho jiného…….. *1* *1* *1* *1* TUPCI.... A JEŠTĚ ZÁVISTIVÍ *1* *1* *1*
    • Kvůli jinému tam není... je potřeba vybrat, aby na něj zbylo více... tak už je to u nás zařízené... když se mluví o státních zaměstnancích, není to plošné, ale často se mluví o mafii neschopných... jsou přímo závislí na svých nadřízených a ti... a končí to u ministrů
    • ... jenom blázen čte plky blázna jako ty :)))
  • A copak se asi stane, když mu podvody dokážou - každý může hádat 3x ...
    • ... tvou tupost dokazovat není potřeba, čéče :)))
    • 1) ho*no,
      2) ho*no,
      3) ho*no
  • nenech se Andreji, celá ČR za tebou stojí
    • O tom silně pochybuji...
      • ... póvl jako vás dva nepotřebuje :)))
  • To pozerátě, čo? Takto sa "hrá šach"(podniká)!

    PS: To -ě- je hen tam len pre čehúňov. *3*
    • ... jsi jazykový génius, tupane :)))
  • ono sa to snáď někemu nelíbí, co tady ten Andy s náma vyvádí? Dyť on tady "maká" za nás všechny!! My, Češi kobliháři, jsme mu za to ještě vděční a půjdeme za ním jak krysy za Krysařovou píšťalou!!:(
    • ... jsi degenem dne, moulo, určitě ne poprvé ani naposledy :)))
    • ..jen tak si trochu "písknout". *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit