testovaci text

Diskuse pro Článek

Fingovaná smrt dítěte a násilná adopce: Tak zametali komunisté se svými odpůrci

16. 4. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Matka i dítě jsou v pořádku, řekli šťastnému tatínkovi do telefonu. O to větší šok byl, když mu následně po příjezdu do porodnice sdělili, že dítě prý zemřelo. Tělíčko přitom rodičům nikdy neukázali ...

zpět na Článek
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 25

napsat komentář

mluvčáček (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Komunisti byli vždy demokrati, nenechali si radit od ruských poradců hned od roku 1946, nevěznili své politické odpůrce, nepopravili Miladu Horákovou ani žádného svého spolustraníka natož pak člena jiné strany a ostatním lidem pomohli od starostí znárodněním. Převzali do péče poničený stát a rozkvetly náš průmysl do nevídaných rozměrů. *14* *14* *14*
17.4. (33 dnů) upraveno v 09:08
vlákno reagovat

poblitý havlomolec (inkognito)

7 souhlasí, 2 nesouhlasí

došlo ti téčko ty fetko ?
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

zprávy ořechov (inkognito)

6 souhlasí, 4 nesouhlasí

nefingovaný import musulmanských vrahů a násilné potlačování vlastní kultury a identity , tak zametá Evropská unie se svými občany....
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

Mmh (inkognito)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

U kterých soudruhů že to vyvolává hypertensi? Osobně žádné tak důvěrně neznám, patrně na rozdíl od vás. A proč by to mělo něco vyvolávat, když sám uznáváte, že ministerstvo selhalo a že ani tajné služby nenašly nic, co by potvrzovalo protiprávnost strany? Zdáte se být ve svém svatém nadšení poněkud zmaten, ale to se stává.

Skutečně má komunismus v tuzemsku několikanásobně víc obětí (uvádí se 100 milionů, což je asi tak desetkrát více, než obyvatel ČR) než nacismus?
Anebo, jak je ve zdejších diskusích časté, hodláte argumentovat:"A vy zase bijete černochy!".
V tom případě děkuji, nechci.
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

Mmh (inkognito)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

To, že si něco nedovedete představit, ovšem na status quo vliv nemá.
Ministerstvo neselhalo, možnost zakázat KSČ a vyvodit z její činnosti právní důsledky zmeškal někdo úplně jiný - mohlo to například proběhnout v návaznosti na úpravu Ústavy, jenže by to mělo zase jiné důsledky (i zde se o nich již diskutovalo, viďte).
Co se týče denacifikace Německa, ta měla svůj průběh a podmínky, o kterých byste si mohl něco nastudovat, než se pustíte do diskuse.
Nějaký důkaz o zkorumpovanosti máte, nebo zase jen žvaníte?
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

mladý komsomolec (inkognito)

1 souhlasí, 8 nesouhlasí

třeba si to ty děti zasloužily *10* neznáte podrobnosti a hned soudíte
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

Neil Armstrong (inkognito)

6 souhlasí, 6 nesouhlasí

Chlape, ty máš dost a běž se léčit.
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

Hmm (inkognito)

7 souhlasí, 3 nesouhlasí

Ano, ministerstvo vnitra selhalo, když nepředložilo vládě návrh na zákaz KSČM !!!
Neumím si představit, že by si v Německu NSDAP přidala k názvu "M" nebo "B" (od Bayern) a Parteigenossen (straničtí soudruzi) by se rozvalovali ve spolkovém sněmu. To je možné pouze v té zkorumpované české provincii na úrovni Urundi Ukundy.
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

Mmh (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jeden odkaz z mnoha:
www.novinky.cz/domaci...i.html
Úryvek:
Ministr obrany Alexandr Vondra na to namítl: „Chci jasně odmítnout, že by si vláda vymyslela nějakou agendu, že by se v tom s radostí hrabala. Vláda musela konat, protože ji o to požádal Senát. Nemyslím si, že je dobré dělat další analýzy, rozhodnout musí jen soud.“ Kritizoval přístup vnitra: „Když vláda vyzývá ministra vnitra, aby předložil návrh, nemá vypracovávat analýzy, má se odvolat na to, co je součástí našich zákonů, na zákon o protiprávnosti komunistického režimu.“ Tento zákon označuje komunistickou stranu za nositelku idejí režimu.

Podle něj ministerstvo vnitra selhalo, když nepředložilo vládě návrh na zákaz KSČM a přišli s další analýzou a uvedlo, že ani tajné služby nenašly nic, co by potvrzovalo protiprávnost strany.
__________________________________________
Jste tedy výkonnější, než tuzemské tajné služby.
Blahopřeji.
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

Hmm (inkognito)

7 souhlasí, 2 nesouhlasí

Kromě toho, že uvedený zákon je součástí našeho právního řádu (chápu, že to u soudruhů vyvolává hypertensi) je známo, že komunismus má na svědomí několikanásobně víc obětí (uvádí se nejméně 100 milionů) než nacismus, je také mnohem méně vypočitatelný oproti nacismu, kde se vědělo co se od něho dá čekat.
16.4. (34 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.