Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    • Všechny nás to strašně mrzí, že nebudete "zasírat" diskuse pamperskami, kalhotkami a líčením života staré babky, místy i mladé děvčice na "dýze".
      Tak zůstaňte aspoň do Vánoc!
  • Hádky o Peroutu, sákriš a já se bláhově domníval, že o Peroutku!!!
    Tak kolik vlastně těch Per... je, a kolik je vlastně těch sporů???







    HI !!!
    • Jedno péro kolaborovalo, druhý je v kapse saka a třetí ve vaškovo prdelli. A já mám zas smůlu. *9*
      • Konečně v tom začínám mít jasno!!!




        WOW !!!
  • Šok pro sluníčkáře a pokrytce?

    http://bleskove.cz/politika/4938-eliska-haskova-coolidge-sokujici-slova-o-zemanovi
  • Vypatlanac Simon, samej minus..hi..hi
  • Ruský teplouš Semjon BTW zlej trol Josef40 hrdino Putin kretýno tu tradičně smrděl celý den a podváděl s hlasováním. Najdi si konečně práci a nějaké koníčky ty ruský lemple a táborníku na tiscálu
    • přece o tobě už víme sajmon
  • nonstop zde?
    • Jak jinak, ehm, že?!?
  • Teplej blbec Simon se tady vcera poveselil svymi vtipky, mrzacek s hrbem a konskou nohou stravil hezky vecer na Tiscali..hi..hi
    • ahoj BTW, můžeš prosím tě přestat používat ženské nicky, co si o nás Novorosijci pomysllí *10*
      • Ty si dopad, ty buzerante Simonovic..hi..hi
      • víme sajmon
  • Jen se dovolávej, krasavice. Já bych si zametl napřed před vlastním prahem.
    Dnes už víme, kdo všechno se nasr.l do funkcí po r. 89. Také se vědělo, kdo a jak se "zasloužil" o události před a po r. 38, 39 ...
  • Zákon je zákon. Bubble Bum není za nic odpovědný, může si lhát dle libosti a pražská kavárna s tím nic nenadělá ...
  • peroutka byl k o k o t

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit