Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem ráda, že máme u nás tolik vzorných rodin, že se to i v diskuzích správňáky jen hemží. Četli jste článek? Jde o děti, ne o vaše představy poloh při souloži stejných pohlaví.
  • Dřív se jim říkalo teplouši.
    Hitler je posílal do koncetráku.
    Bible má na to jednoznačný názor každý si ji může přečíst. Rozhodně to není manželství, ale úchylka. Úchy-..ák zasa vychová úchy-..la.
  • Svět se v prdell obrací... *11*
  • No vidis Simone, konecne si muzes osvojit malou Simonku i s jeji setrenici.
  • Další děs po sametovém podvodu.Žena si může zařídit další dítě bez souhlasu otce umělým oplodněním.Další rána spořádané rodině.Začínám mít divné pocity havloidní deformacie v tomto Absurdistánu.Nenuťte nikoho oslavovat 17.listopad 1989,protože není co.Přemýšlel jsem o p.Bredym a chápu,že to je trojský kůň pro různé kavárenské povalovače a nechápu za co by měl p.Hůlka dostat presidentské ocenění.
  • však oni vás muslimové z toho vyléčí
  • Osvojení je v pohodě, jen ať neprosazuji vztah kamarádů a kamaradek za rodinu, jedna se o částečnou rodinu která žije s kamarádem nebo kamarádkou rodiče., za mne rozhodně kdybych neměl mámu, tak bych z ženskou žít celej měsíc nedovedl.... Tolerovat změny v chování a relativně nelogické reakce rodiče a tedy i partnera se fakt člověk nenauci v unirodine.
    Mimo jiné i proto je tak obrovske procento potomků z rozvedených rodin neschopno udržet trvalý vztah, neví jak na to, nebo prevzali vzor chování který neumožňuje dlouhodobé souziti s jiným pohlavím.
  • Nójo Rojková: "... lidé moci osvit.." a v noci nesvit!!!
    Toe amerika cóóó???



    CHICHI !!!
  • Teploušové a havloidi jsou nalezlí všude
  • Nejzbytečnější ze všech zbytečných, soudruh.dienstbier.. *11* *11* *11*
    Homosexualismus jede na plné obrátky, tfuj...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit