Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dávál bych si velký pozor na Dlouhého, právě on byl u prodeje OKD a tzv. ČMD. Na tom co se děje v OKD má veliký podíl a myslí si že lidé zapomněli. Jeho nenažranost je nekonečná.Ze slavné ODA jsou samí takový vykukové. *8*
    • Pod prodej OKD Bakalovi "za hubičku" je vlastnoručně podepsán Sobotka coby tehdejší ministrant financí. Nikoliv Dlouhý! *16* *16*
  • mellys
    práskni si svého ...podnikatele
  • Takto zamýšlená paušální daň není úleva od papírování, ale jak obrat OSVČ o další peníze. Nebo by stát platil živnostníkům výdaje nad limit paušální daně? Pokud chtějí ulevit, tak ať udělají univerzální formulář, kde budou kolonky navíc, kde si FÚ,OSSZ a zdravotní pojišťovny přečtou kolik jim má kdo platit. Příjmy a výdaje jsou ve všech formulářích stejné. Osobně používám elektronické formuláře, které sami počítají. Takže tam vyplňuji pouze to základní. Pokud je mám všechny pohromadě, tak to mám hotovo do cca hodiny i s kafíčkem a brouzdáním po internetu. Když mám čas tak to mám hotovo hned po silvestru a čekám jen na podklady od různých institucí, abych mohl podat daně. Elektronické DPH podávám hned 1.dne, když mám čas. Nemusím nic vymýšlet, jako velké podniky a tzv. lobbisti, a politici kteří přemýšlejí jak obrat stát. *4*
    • Souhlasím. Problém je v tom, že se stát řídí jako podnik a ten podnik špatně hospodaří, rozdává svým zaměstnancům (pouze na nejvyšších a často zbytečných místech) a tak je podnik ve ztrátě. Tak kde to vzít jinde než od obyčejných plátců? Dostali za to přece koblihu... *9*
  • felix.julec
    Chytrolím Dlouhý už dávno ukázal co je zač.Hlavně vždycky vysokou funkci a pak nám už zase poradí.
  • a předem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit