Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozí lháři Pitojéglovi lynč?
  • josef.servit.9
    Všichni Kalouskovci a Piráti polibte nám! Pořád věříte Bartošovi? Já mu již hlas nedám!
    • O takové nuly, jako je Ondráček nebo Zeman, není zájem už ani v KLDR. ČR je poslední země na světě, kde můžou svobodně porušovat zákony, ústavu a plácat a provokovat. A oni si toho ani neváží. V Německu končí podobní týpci i po 70 letech u soudu.
  • Chtěl bych upozornit na další mlátičku. Demokrata pana Kalouska z TOP 09,který na chodníku nafackoval mladému klukovi,protože se nevhodně vyjádřil k jeho politickému chování. Vše odvisíláné ve zprávách čt.
    • No jo, ale to byly demokratický facky. To jsou ty dobrý a užitečný. Ty vlastně ani nebolí. To facka od komunisty, to vlastně konec civilizace.
    • To jsi se probral ze zimního spánku? Nafackovat nějakému spratku je v pořádku a něco jiného je mlátit někoho obuškem. Jaké to porovnání!
      • josef.servit.9
        A co zmůže obušek proti Humanitárnímu bombardování pošuku!Chováš se, jako komouš hňupe!
        • To o čem tu blábolíš, bylo bombardování srbské armády, která předtím popravovala tisíce civilistů v Chorvatsku, Bosně a měla na svědomí humanitární katastrofu v oblehaném Sarajevu. Skutečně šlo o bombardování, které zastavilo humanitární katastrofu. Chápeš, zemanoidně- klausoidní strupe?
    • Primitivní volič Zemana-je to tak
  • To je zajímavé, že komunista Ondráček nyní vadí jako předseda jedné komise v parlamentu a v roce 1989 havlistům a Havlovi nevadil vysoký komunistický funkcionář Čalfa jako předseda vlády a komunista Vladimír Dlouhý jako ministr průmyslu a obchodu. *3*
    • To víš, že vadil a taky téhle zemi dost škodili - likvidací zbrojního průmyslu na Slovensku. Byl to kompromis, jiná varianta byla zachovat se jako komunisti a zrádce a bolševické kolaboranty prostě zavřít nebo zastřelit - to se nestalo a jak se zdá nejvíc toho litují právě takoví jako Ondráček a jemu podobní.
      • Zrádce a bolševické kolaboranty, kolaborujícími s Havlem a západními cizími mocnostmi, to chtělo postřílet, možná by potom ani nevznikla ODS a HOP 09.
  • Co jste si zvolili ovčané, to ho se jen tak nezbavíte, co si představujete ovčané, že pro Vás demagog Ondráček a jemu podobní poslanci parlamentu dobrého přinesou, těm jde pouze o koryta a o nic jiného.
    • To je pravda. Za b.bost se platí.
  • A pak kdo tu nabádá a rozděluje lid k nějakému lynčování?! "Novinářské" hyeny!
    Lynčuje se v Africe a v zemích kde neumějí napočítat do 10ti. Tak proč to tahate do Evropy a proć voláte po rovnosti pohlaví? Schizofrenická média.
  • jsme hloupi narod.. .nic se nezmenilo.. utvar policie ktery mlati lidi je tady pořad...to si myslite že maji jine obušky...nebo že jsou demokrati...tuhle partu mlatiček nikdo nezrušil....je tady pořad a to nikomu nevadi....delaj cviceni proti demonstrantum.. .tento policejni oddil byl za komunistu a je tu za kapitalistu....takovych ondračku jsou tady stovky....tak nevim o co tady jde..
  • V Katalánsku to mlátili hlava nehlava a to tam komunismus není,pohoda klídek tabáćek,žádné Kalouskovy trenky,červené karty,natož demonstrace českých vyžírek a kuvev před ambasadou.
    Včera jsem sledoval bláboly režiséra Hřebejka a bylo mi za něj stydno. Vidno jde o korýtka,aby náhodou se komediantum někdo nepodíval na účetnictví a nedej bože kdyby se jim útlý státní penezovody do kultury. !
  • Ať mi nikdo neříká, že kluk, který jde namísto vojny k 5. B netuší, že jeho posláním bude i rozhánění demonstrací, udržení "klidu k práci nejvyšším špičkám" apod. Nebo si myslel, že bude pomáhat babičkám a dědečkům přes přechod, vypisovat pokutové bločky za špatné parkování, "rámusenky" apod.? By mne zajímalo, kolik procent tehdejších adeptů by si "nepraštilo"?
    Jestli bil málo, nebo "jen jednu ženu" je otázka. Já bych ale takové "perspektyni kadry" do jakýchkoli komisí nevolil. Spíše bych to považoval za provokaci. A že má strach? Neměl se tedy zviditelňovat, nechat se volit, měl si užívat svých výsluh a nesjat se do politiky!
  • Bajda
    Vyslechl jsem si video z PS a vystoupeni p. Ondračka. Nejsem jeho fanoušek, ale autor článku si popletl dvě akce a na základě toho vznikl článek.
    Takže nesouhlasím a taková novinařina se mi nelíbí. :-((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit