testovaci text

Diskuse pro Článek

Hrozí lháři Ondráčkovi lynč?

7. 3. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček má hroší kůži. A navíc je zdatný lhář. 

zpět na Článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5 starší

komentářů v diskuzi: 91

napsat komentář

Snílek (inkognito)

Hrozí lháři Pitojéglovi lynč?
15.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

josef.servit.9 facebook.com

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Všichni Kalouskovci a Piráti polibte nám! Pořád věříte Bartošovi? Já mu již hlas nedám!
13.3. (9 dnů)
vlákno reagovat

KSČM=NSDAPM (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

O takové nuly, jako je Ondráček nebo Zeman, není zájem už ani v KLDR. ČR je poslední země na světě, kde můžou svobodně porušovat zákony, ústavu a plácat a provokovat. A oni si toho ani neváží. V Německu končí podobní týpci i po 70 letech u soudu.
13.3. (8 dnů)
vlákno reagovat

pravda (inkognito)

6 souhlasí, 5 nesouhlasí

Chtěl bych upozornit na další mlátičku. Demokrata pana Kalouska z TOP 09,který na chodníku nafackoval mladému klukovi,protože se nevhodně vyjádřil k jeho politickému chování. Vše odvisíláné ve zprávách čt.
9.3. (13 dnů)
vlákno reagovat

arim (inkognito)

6 souhlasí, 4 nesouhlasí

Primitivní volič Zemana-je to tak
9.3. (13 dnů)
vlákno reagovat

Antikomunista. (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

To jsi se probral ze zimního spánku? Nafackovat nějakému spratku je v pořádku a něco jiného je mlátit někoho obuškem. Jaké to porovnání!
11.3. (11 dnů)
vlákno reagovat

josef.servit.9 facebook.com

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

A co zmůže obušek proti Humanitárnímu bombardování pošuku!Chováš se, jako komouš hňupe!
13.3. (9 dnů)
vlákno reagovat

KSČM=NSDAPM (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

To o čem tu blábolíš, bylo bombardování srbské armády, která předtím popravovala tisíce civilistů v Chorvatsku, Bosně a měla na svědomí humanitární katastrofu v oblehaném Sarajevu. Skutečně šlo o bombardování, které zastavilo humanitární katastrofu. Chápeš, zemanoidně- klausoidní strupe?
13.3. (8 dnů)
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

No jo, ale to byly demokratický facky. To jsou ty dobrý a užitečný. Ty vlastně ani nebolí. To facka od komunisty, to vlastně konec civilizace.
15.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Petr1963 tiscali.cz

11 souhlasí, 4 nesouhlasí

To je zajímavé, že komunista Ondráček nyní vadí jako předseda jedné komise v parlamentu a v roce 1989 havlistům a Havlovi nevadil vysoký komunistický funkcionář Čalfa jako předseda vlády a komunista Vladimír Dlouhý jako ministr průmyslu a obchodu. *3*
8.3. (13 dnů)
vlákno reagovat

KSČM=NSDAPM (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

To víš, že vadil a taky téhle zemi dost škodili - likvidací zbrojního průmyslu na Slovensku. Byl to kompromis, jiná varianta byla zachovat se jako komunisti a zrádce a bolševické kolaboranty prostě zavřít nebo zastřelit - to se nestalo a jak se zdá nejvíc toho litují právě takoví jako Ondráček a jemu podobní.
13.3. (8 dnů)
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

Zrádce a bolševické kolaboranty, kolaborujícími s Havlem a západními cizími mocnostmi, to chtělo postřílet, možná by potom ani nevznikla ODS a HOP 09.
15.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Major domus (inkognito)

9 souhlasí, 17 nesouhlasí

Co jste si zvolili ovčané, to ho se jen tak nezbavíte, co si představujete ovčané, že pro Vás demagog Ondráček a jemu podobní poslanci parlamentu dobrého přinesou, těm jde pouze o koryta a o nic jiného.
8.3. (14 dnů)
vlákno reagovat

Bubble (inkognito)

4 souhlasí, 7 nesouhlasí

To je pravda. Za b.bost se platí.
8.3. (14 dnů)
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

14 souhlasí, 6 nesouhlasí

A pak kdo tu nabádá a rozděluje lid k nějakému lynčování?! "Novinářské" hyeny!
Lynčuje se v Africe a v zemích kde neumějí napočítat do 10ti. Tak proč to tahate do Evropy a proć voláte po rovnosti pohlaví? Schizofrenická média.
8.3. (14 dnů)
vlákno reagovat

hrom (inkognito)

34 souhlasí, 11 nesouhlasí

jsme hloupi narod.. .nic se nezmenilo.. utvar policie ktery mlati lidi je tady pořad...to si myslite že maji jine obušky...nebo že jsou demokrati...tuhle partu mlatiček nikdo nezrušil....je tady pořad a to nikomu nevadi....delaj cviceni proti demonstrantum.. .tento policejni oddil byl za komunistu a je tu za kapitalistu....takovych ondračku jsou tady stovky....tak nevim o co tady jde..
8.3. (14 dnů)
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

33 souhlasí, 9 nesouhlasí

V Katalánsku to mlátili hlava nehlava a to tam komunismus není,pohoda klídek tabáćek,žádné Kalouskovy trenky,červené karty,natož demonstrace českých vyžírek a kuvev před ambasadou.
Včera jsem sledoval bláboly režiséra Hřebejka a bylo mi za něj stydno. Vidno jde o korýtka,aby náhodou se komediantum někdo nepodíval na účetnictví a nedej bože kdyby se jim útlý státní penezovody do kultury. !
8.3. (14 dnů) upraveno v 04:09
vlákno reagovat

jarda (inkognito)

17 souhlasí, 28 nesouhlasí

Ať mi nikdo neříká, že kluk, který jde namísto vojny k 5. B netuší, že jeho posláním bude i rozhánění demonstrací, udržení "klidu k práci nejvyšším špičkám" apod. Nebo si myslel, že bude pomáhat babičkám a dědečkům přes přechod, vypisovat pokutové bločky za špatné parkování, "rámusenky" apod.? By mne zajímalo, kolik procent tehdejších adeptů by si "nepraštilo"?
Jestli bil málo, nebo "jen jednu ženu" je otázka. Já bych ale takové "perspektyni kadry" do jakýchkoli komisí nevolil. Spíše bych to považoval za provokaci. A že má strach? Neměl se tedy zviditelňovat, nechat se volit, měl si užívat svých výsluh a nesjat se do politiky!
7.3. (14 dnů)
vlákno reagovat

Bajda facebook.com

44 souhlasí, 16 nesouhlasí

Vyslechl jsem si video z PS a vystoupeni p. Ondračka. Nejsem jeho fanoušek, ale autor článku si popletl dvě akce a na základě toho vznikl článek.
Takže nesouhlasím a taková novinařina se mi nelíbí. :-((
7.3. (14 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.