Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ženy mohou být ještě lepíš vedoucí než muži. Akorát málo který chlap unese, když mu "poroučí" žena a to je ten celý problém :-D . Já nejsem žádná šéfová, ale mám na starost pár kolegů a kolegyň a jsem zodpovědná za to, že celé naše oddělení bude odvádět práci jak má. v managementu mám pořád ještě rezervy, tak si po večerech pouštím různé audioknihy , abych se v této oblasti dovzdělala a o svoji pozici nepřišla. Je dobře finančně ohodnocená.

  • je dokázáno, že ženská NENÍ člověk!
  • SE NIKDY VEDOUCÍM STÁT NESMÍ, protože na to prostě mentálně NEMAJÍ. Nemají nadhled a odstup, jsou mentálně příliš nestabilní a impulzivní a k myšlení používají zcela jiné orgány, než které jsou na myšlení původně vytvořeny evolucí.

    A ještě jedna věc je horší než ženská ve vedoucí funkci - OŠKLIVÁ ŽENSKÁ VE VEDOUCÍ FUNKCI, to už je pro ostatní spolupracovníky vyslovený očistec.
  • Jsem tu sám ve Vaginálním světě a toužím po odvetě.. *15* *15* *15*
  • Když je žena vedoucí a je hysterická tak má důvod,ale je hrůza,když není vedoucí a je hysterická a ještě si myslí,že je empatická,protože neví co to je a pochází ze Sudet od Šluknova.
  • "Kam čert sám nemůže, tam nastrčí babu."

    "Kde je na pracovišti víc jak dvě ženské, je potřeba vždy jednu pro výstrahu odstřelit."

    *1* *1* *1*
    • Kde jsou ženské tam se pomlouvá, intrikuje, žvaní. Je dokázáno, že žena potřebuje 100 slov na vyjádření toho k čemu stačí muži 60 slov.

      Většina žen se chová jako samička, která se snaží být nápadná, aby přilákala samečka ten je oplodnil. I když to budou popírat, je to jeden ze základních instinktů v živočišné říši.
      • V zivocisne risi jsou samicky velmi nenapadne, naopak sameckove jsou naparadeni - barevni a tancuji pred samickou, aby ji upoutali...
        A ne vsechny zeny jsou ukecdne a pomlouvacne...
        • A proč si teda ženské kupují boty s podpatky (=aby měly vizuálně delší nohy), proč si malují na červeno rty (=přestírající vzrušení), proč si barví xichty šminky, proč se smradí pičifuky,atp.,atp., aha? To dělají proto, že nechtějí chlapy upoutat? :-)))
        • A kolik to je procent z celkového množství? 1? 2?
  • To je teda blábol. Ženská šefová co pomáhá. *1* *1* *1*
  • Článek je total nesmysl.
    • Vždyť to napsala ženská *1* *1* *1*
  • si taky hraje na úspěšnou ženskou a přitom je jen teplej mrzáček na vozejčku!
  • vetsinou to jsou lesby a ty vseho schopne rychle dosahnou povyseni...doslova se z toho dna vylizou *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit