Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není pochyb že pan Putin je nejlepší prezident v Evropě, my takového mít nebyli bychom ve sraXXkách jako nyní jsme.
    • Ale Radko, nejsi zamilovaná do trpajzlíka? Samozřejmě, že je to nejlepší gypsový prezident
      v Evropě! Máš dobrý rudý v kus!
    • Takové, jak jsi ty, v sektě s názvem KSČM potřebují jako sůl. Vychcípáváte totiž, soudruhu.
  • Jakmile ti tečko jednu pořádnou vypálím sežereš protézu a skončíš v hospici, tam už dávno patříš. *15* *2* *1* *12*
    • A co ty, ty polykáš kozlovi?
      • tečka nemá kozla ale má kozu Lízu, takže nemůže polykat kozlovi, stačí ti to?
  • Když jdete kolem té tečkovy ruiny tak je tam smrad už na 100 metrů, samá taková kozlina fuj!
    • Jo jo, ten tečka si zbírá až mu někdo tu držku rozbije.
    • To mně právě vzrušuje nejvíc. Voní to tam jak na schůzi KSČM.
  • Náš nejvyší nadsoudruch Putin k nám dojede na tanku a zlikviduje tady Mandelinku Bramborovou kerou mě soused imperialista hází v noci přez plot do erteplí! Nebo može aji doletět na stíhačce Iljušin s dvouma motorama protože to taky umí!!! A nedávno našel ze šnorchlem na dně oceánu nerezový příbor z doby kamené! To eště žádný Ameryčan nedokázál a ani nedokáže protože sou sto roků za opicami! Máme byt na co hrdí! Čest práci!
  • Co jiného se dá čekat od trapného idiota.
  • Říkal mi známý že mu ten tečka hulil tak vášnivě, až měl strach ať mu ho neukousne.
    • Ale prý strašně smrdí kozinou, on se nemyje.Je to prý strašný puch.
      • Ale to je právě ono. Ta atmosféra, jak na sjezdech KSČM.
  • Snowdena už navrhlo víc významných politiků na cenu míru, doufejme že ji dostane!
  • Kolik bere ten tečka za vyhulení? A polyká to?
    • Já mu to polykám soudruhu.
  • Snowden se musí před Put-in-em plazit tak jak se to na ruském carském dvoře odedávna vyžaduje. V opačném případě by upadl v nemilost cara a byl by vypovězen z carství. A to by ho v USA čekalo elektrické křeslo za vlastizradu.
  • Žádný s těch západních politiků nesahá Putinovi ani po kotníky.!!
    • To je frakt. Něco tak křivého, proradného a mocichtivéhojako je skřet Putin mezi západními politiky opravdu není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit