Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Pepionmagore.Nikdy jsi tam nebyl.Nikdy jsi s nikým z kluků izraelkých ani verbeže hadrácké nemluvil.Nikdy tě na přechodu páchnoucí hadráci nešacovali jen tak.Protože se jim zachtělo.Protože jim jako turista nevoníš.Ale ostrými slovy nešetříš.Marné to je tady ta zdejší mudrlantská garážová pakáž.Máš holý zadek a hubu plnou blbých řeči.Ale jen tady.Jen řekneš něco z toho nahlas mlaskne facka až dvě - a je klid.Za tu drzost někoho obtěžovat takovými výlevy tuposti.Víš?
  • Pro Pusinka !
    Vážený , několikrát jste označil režim židostánu v okupované Palestině za zločinecký , nacistický a rasistický !
    Rozdíl mezi námi je v tom , že se vyjadřuji razantněji než vy . Sleduji na internetu necenzurovany info blogy a videa . Hrůzy , jaky páchají nacisticky židozvířata na Palestincích v pásmu Gazy , překonávají brutalitou zvěrstva nacistů páchaných na židech ! Pochopitelně , že kolaborantsky zpravodajsky žumpy hlavně Čt , běsnění zfanatizované židozvěři vydávají za nutnou obranu před útoky Palestinců .
    Jenže mezinárodní právo legitimizuje ozbrojený boj okupovanyho proti agresorovi , nikoliv naopak ! Židonacistická zvěř páchá na Palestincích brutální zločiny , ze kterých se musí zodpovídat . Zvláště židoesesácký dobytek Netanjahu , který nese plnou odpovědnost !
  • Hamas jsou naší soudruzi ve zbrani keří chcó taky vibudovat komunyzmus. Mi se navzájem podporujeme. Čest!
    • Tož ba, ynak to nende. Palestynci nás v israelu akorát bombardujó týma svojema raketama, ale mi je naučýme, šak uvidijó. Aj sódruh tečka slýbil že pomože, tož sa majó na co těšiť. Toš, slalom!
  • Nevíte někdo jestli dneska zase nějakej Amík nevodprásk pár lidí? Neposlouchal jsem dnes rádio a je to divný!!,,
    • Tak se rychle schovejte pod postel ať vás nenajdou . I když vlastně jste psal lidí , tak to můžete být v klidu , vás se to netýká.
  • Žádný vlak včerá v Moskvě v metru navikolejíl protože je to Amerycká propaganda. Ani družice v SS nepadajó! Čest!
    • Konečně tu je pořádná dyzkuza. Slalom!
  • Ten tečka prý má pinďourka jako žížalku, ale dělá mámu v Gay klubu takže trpí a strašně naříká.,,..
  • Kaklopato - a toto má být jako směšné nebo zábavné?Je pohroma jek se lopaty tobě podobné dostanou ke klávesám.Páchnocí chamraď už neví roupama co dělat.Mazej k popelnicím tam je tvoje místo!
  • Ano, pratele, je tady Bc. Jaroslav Kak (IQ124) a vy se ptate kde sem byl tak dlouho. Ja taky nemam jenom cas na vas abych se tady s vama zabyval. Bc. Jaroslav Kak (IQ124) je vzdelany clovek a bohaty pan a neni tady jenom na nejaki socki a taky musi pracovat. A to vi socki nedovedete chodite si jenom pro podporu a zavidite bohatym a uspesnym jako je Bc. Jaroslav Kak (IQ124). Ted se chystame s pritelem na bohaty obed (vybrane a drahe pokrmy) to neni pro vas. Rano sme si nechali prinest snidani do postele a jeste sme se milovaly a potom odpocivaly. K veceri si dame drahy vina a mozna jeste pak pujdem na plzinku do sitosti. Vcera jsme byly s pritelem ve virivce o tom si vi socki muzete jenom nechat zdat. Vi si spocitejte drobaky v kapse a cucejte vycpelou desitku protoze na Bc. Jaroslava Kaka (IQ124) skratka nemate. Bc. Jaroslav Kak (IQ124) je OSOBNOST! A ma tri vysoki skoly.
    .
    • Ne že ne, já mám sice jen dvě "VŠ", ale mohu zde napsat, že ovládám vcelku slučně český jazyk a taky vím, že: "Piča zústane pičou a pařez pařezem", citaci jsem si vypůjčil, snad to vážený Bc. Jaroslave K (IQ124 - margarin) pochopíš, že jsi trotl, ....
      • Kurňa kam sem to vlézl tady to je samé študované hňupisko! Akurát mi je divné proč místo práce eném kecáte ty nesmysle? Za drobné chybi se fšem omlóvám protože v kybucu nás moc neučily. Toš slalom!
    • tak už jste zase na lůžkovém, co, to je ale škoda - jídlo do postele je ale příjemné
    • Tohle už není ani provokace, mnohonickový žvanile. *16*
  • Kde žid, tam nebezpečno!!!
    • Neprovokuj nebo ťi udělám obřýzku dokola hlavi.
  • Opravdu žasnu jakou mají židi trpělivost . Už by bylo načase vyhubit komletně celý Hamas beze zbytku. Když zmiňuji Hamas míním Palestinec ( libovolný) = Hamas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit