Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To máš jedno,že nejsi z Prahy ,ale ze Sudet to je ještě horší krad jako nový sudeťák .Omlouvalo by tě pokud si tamní původní obyvatel.Píšeš se tedy Hilscher?
  • Ševče, drž se svého kopyta!

    Šel jsi za prací, kterou miluješ a najednou nic? To máme ze svých daní platit armády studentů, kteří pak zjistí, že to sype více a nahrnou se do politiky?
  • Já a pražská kavárna? Jo havloide, odkud bereš příkazy aktivisto? Od pražský kavárny!
    • Soudruhovi zřejmě chybí argumenty a proto krade nicky.
    • Havloid nemusí pocházet z Prahy. Já znám jednoho takového zapáleného havloida, který se hlásí k pražské kavárně a světe div se je to původem Polák pocházející z Petřvaldu u Karviné. Jmenuje se Tomasz Peszynski. Dříve byl podnikatelem, ale zkrachoval. Později zjistil, že se dá velmi lehce a pohodlně vyžít ze státního, když z něj bude tzv. občanský aktivista věnující se propagaci odkazu Václava Havla a tak se přestěhoval do Prahy. Dnes je jeho vyžraný ksicht vidět na každé demonstraci proti Zemanovi. Jinak slovo "ovar", kterým havloidi nazývají Zemana se opravdu víc hodí na Peszynského. https://www.facebook.com/profile.php?id=100004990215589&fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends.all
  • je jedno odkud, je to havloid jak vyšitej...
  • Dávat tady rozhovor pro Tiscali je jako by K.Čapek dával rozhovor v r. 1937 do Sudetenlandzeitung.
  • Tento kandidát,to je jen taková malá muška na h ov ně....jedná z mnoha.
    Takové nic,takove Zemanovo prdnuti
    • Myslíš taková malá muška na tom h ov ně co smrdí na hradě, zatím?
  • Zemanoidi maj z Heršla bobky.
  • zemano-řiťo-lezci jsou tady aktivní. Kdopak tady tu diskuzi řídí Ovčák nebo Mlynář?
    • no hlavně že tebe řídí Kalousek
      • Vojizdi mu (.)
  • antonin.hlavacek.12
    Marťana jsem viděl, zakopl několikrát ale nikdy o žádný příkop. *5*
  • Kde se to tu vzalo? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit