Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už aby byl prezident.
    • Kdyby ten psychopat kolaboroval s kremelským fašistou, dostal by kulku do týla. V USA se s takovými zrádci nepatlají.
      • ... tak jako jí brzy dostaneš ty, kolaborante Simone :)))
      • Koukám že doma s tebou se ale měli lépe patlat *7*
        • mlátit
  • zde?
    • soudruhu majore, potřebuji položit kabel, dovolte mi odejít
      • pořád pod sebe dědku sajmone, to nic, v tvém věku
        • ano soudruhu majore

          sloužím vlasti
    • soudruhu majore, jsem zde, během mé služby se nic zvláštního nestalo *5*
      • vidíš sajmon jak s láskou vzpomínáš na vojenská léta, dědku
        • Já jsem holka, mladá kočka Simča. Každou sobotu večer sem na Tiscali, jako každá mladá slečna. Znám Klasnovou a službu na vojně a sedím na politický debatě o Rusku a Putinovi. Jsem demokratka Simonka.

          *1*
          • Ty jsi starej paprika Simone, to já jsem mladá holčina z Přerova, je mě 16 let a budu soutěžit o miss. Jsem tady nejkrásnější ze všech a o tobě vím, že jsi starej osel s koňskou nohou. Já jsem pořád na diskotékách a ty pořád na Tiscali, jako klikajuščaja mašinkaja děduškaja a taky ti tady říkají teplej děduška z Olomoca. *2* *2* *2* *2* *2*
            • dík za souhlasnou odpověď *14*
          • zlej trolle, rád mluvíš jako žena ? *14*
    • se pořád, teplouš sajmon je zde furt
  • ale že ti rusové ten humanitární konvoj pro hladovějící děti parádně rozstříleli, dobrá práce

    vivat Putin
    • Proto je ruská federace náš největší spojenec. *3*
  • Je absurdní se domnívat, že zde někdo šíří ruskou propagandu!
  • Ani tady nikdo nešíří ruskou propagandu. Přísahám na věčně živého Lenina!
  • https://video.aktualne.cz/dvtv/ze-cia-jsem-vynesl-informace-o-jadernem-konfliktu-usa-chtely/r~162709687f6c11e6a77e002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0&redirected=1474435730
    • dvojitý agent

      ano těm se dá věřit *15* *15*

      dvojitý podvraťák
  • Společně uděláme svět lepším. Anebo taky ne, řekl Obama v OSN
    Klíčem k prosperitě je solidarita, tolerance a respekt k lidskému životu. Válku musíme vyměnit za spolupráci. Na rozvoji a prosperitě chudých oblastí vyděláme všichni. Anebo je to jinak a naším osudem je neustálé „opakování konfliktů a utrpení”. Tak by se dal shrnout projev amerického prezidenta Baracka Obamy na úvod Valného shromáždění OSN.

    Somálsku hrozí opět hladomor
    Počet lidí trpících nedostatkem jídla stoupl v Somálsku od letošního února o 300 000 a nyní dosahuje pěti miliónů. Podvýživou je tak ohrožena téměř polovina obyvatel země. Nemoci a smrt nejvíce hrozí dětem, uvedla v úterý OSN a zdůraznila, že situaci zhoršuje vleklý konflikt mezi vládou a radikálními milicemi Aš-Šabáb.
  • Simonek z koňkou nohou a kriplkárou se hlásí o slovo.
  • zlejBTWjuro, haló jsi tu? já už si z tebe nebudu dělat srandu, u mě budeš vždycky ten největší novorosijec *3*
  • BTW, to tvoje naklikávání už vypadá hrozivě, všechna sranda stranou, myslíš, že jsi v pohodě ? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit