Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buďte hrdí na to, o co jste se sami zasloužili a ne na věci, na kterých nemáte sebemenší zásluhu.

    Nebo že bych byl dnes hrdý na to, že je středa? Jo, jsem hrdý na středu!!!
  • u Čechů to s hrdostí bylo vždy komplikované. Na jedné straně o ní křičí na druhou stranu, když o něco jde, vzdají to. My Moravané naopak hrdost a sebeůctu máme viz Bílá hora nebo Frýdek Místek březen 39. Oč méně o své hrdosti křičíme o to více ji bráníme. U Čechů, musím s lítostí konstatovat, je to přesně opačně. Hora slov a skutek utek.
  • Češi mohou být hrdí nanejvýš na to, že ukradli Moravanům jejich zem a posléze (po stvoření patvaru "Česko") i název té země.
    A to v historickém kontextu není nic, čím by se mohli chválit.
  • češi jsou hrdí,jenom když o nic nejde,např.hokej,jinak je to s českou hrdostí o ničem,čech je stejný jako polák ,američanům by prodal i mámu
  • To je divné že čím nětší bankrotář tím větší hrdost. Čím výkonější ekonomika tím se hrdost snižuje.
    Jestli ono to nebude tím že si průmyslové státy nemusí nic dokazovat a mluví za ně kus pořádně a tvrdě odvedené práce spolu s jistotou že stojí pevně na svých vlastních nohou.
    • třeba Rusko, že jo, kdežto Amíci jsou nacionalisti až na půdu, myslí si, že jsou jedinení a zatím jsou jen stádo.
      • Těžko říct byl to průskum v Evropě. Ale máš pravdu taky by mne zajímalo jak jsou na tom i východnější státy. Třeba já nikdy neviděl fandit Mongoly nebo Nepálce.
  • no to je těžké s tou hrdostí když si tu někdo dává nick američanka simonka *7*
  • Stát který nepotrestal komunistické vlastizrádce si úctu nezasluhuje.
  • Šmarjá, co je to na té fotce za příšeru? *8*
    • to je Simča zamlada
  • Bobe - Ty Sovětskej aparátčíku je to hnus co tu předvádíš.

    Píšeš že žít v EU je za trest. Tak z ní táhni pryč. Nikdo tě tu nedrží.
    Co by za práva a prosperitu jakou mají zdejší občané dal otrok z KLDR Kuby
    Afriky Asie.
    Každým rokem utíkají i tisíce Rusů za lepším do USA a EU:

    Zlej Troll dokonce psal že Němci prý nemají co jíst.
    Ty Rudej trolle ty jsi Německo v životě neviděl. Jinak by jsi takovou hloupost nemohl napsat.
    • Simčo, asi se chtěl přiblížit tvé úrovni chápání *15* *15* *15* *15*
      • a kradení nicků. *15* *15* *15* *15*
  • vanhorne
    "Co mi nesedí je třeba "hrdost na svatou Anežku Českou",
    Politici,politologove a sociologove jsou znami tim,ze hodne slovy toho reknou velmi malo.Proc se nezminila o vlastenectvi lidi kteri odchazeli od roku 1939 do exilu aby mohli bojovat proti Hitlerovi?Jak se jim pak ta vlast za kterou bojovali odmenila po r.48?Ze by to bylo porad ozehave thema,proto si vybrala Sv.Anezku od ktere nehrozi zadne nebezpeci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit