Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší první máj,než pochody teploušů.
  • Americani udelali bu, bu a Kim se na ne vysrall ..ha..ha
    • Japonci za války zlobili a pak přišla Hirošima a Nagasaki...
      • Americani taky zlobili a pak přišel Afghánistán. ....
  • Lze snad čekat něcojiného od kmunistického hnoje??? No nelze přece to je již dávno známo.
    To je asi tak stejně neskutečný požadavek jako čekat od hradního rusácko-číňanského vředa aby se z něj stal člověk.
    Viď zemane - komoušský konfident STB zůstane jen nadále lidským odpadem. Už jen stačí aby jsi svému komoušskému protějšku do KLDR poslal blahopřejný relegram k "úspěšným" raketovým zkouškám.

    A teď do mě hradní ovčinče a rusácká pakáži v peleši v Korunovační - očekávám alepsoň 5až 6 mínusů co vteřinu. Tak se koukejte snažit - žádné flákání. nebo dostanete od hraního prolhaného křiváckého dementa výprask jeho "špacírkou"..
    • VILE komunistický hnůj byl ten co tě počal.
      Komunistický hnůj byl ten co tě porodil,pečoval o tebe,dal ti lékařskou péči a zadarmo vzdělání.
      Ano jsi komunistický HNŮJ VILe!
      • Ubožáčku, ulevil jsi si???
        Na rozdíl od komouše je celá moje rodina i přibuznstvo lidé, což se rozhodně nedá o kterémkoliv komouši říct.
        Je to jen jakási lidská spodina která má v civilizované společnosti stejné místo asi jako plíseň v žumpě.
        • Narodil jsi se doma? Celé tvé mládí jsi se léčil doma? Vzdělání máš z domova ne ze školy?
          Lidi kolem tebe všichni nikdo nebyl ve straně?
          Tak to jsi nežil v čssr že?
          • Meleš blbiny rudý šmejde.
            Nemá cenu s tebou ztrácet čas stejně jako s kterýmkoliv jiným bolševickým ...... .
            Ano v době teroristického běsnění vaší zločinecké party měla naše rodina život velmi těžký, to ale neznamená že někdo z nás kolaboroval s tak odpudivým lidským hnojem jako je jakýkoliv komouš.
            • Já ve straně nebyl ani být nemohl. Nejsem ten praví ročník a moji rodiče jsou z Rakous. Ale pobavil si mě.
              Každopádně neodpověděl jsi na otázku? Tak že ty jsi nežil v čssr?
              A nic z uvedeného se ti nestalo nebo jsi nedělal?
    • víme sajmon, kmunistického
      • Pokud se nezmůžeš na nic jiného bolševická sračičko tak O.K. Ty jsi se nikdy nezhodně nepřepsal ubožáčku.
  • A stejně se mi Kim Čong-un líbí
    • To asi proto, že je jeden z mála který je schopen se postavit proti teroristům z USA.
  • http://www.skrytapravda.cz/ekonomika/932-severni-korea-vzestup-nebo-pad-kdo-slouzi-propagande
  • Pro mentálně opožděné přiblblíky opěvující USA demokracii. Zajeďte si tam, ne na dovolenou, ale oficiálně tam několik měsíců, či let, žijte. Zanedlouho budete mít USA "demokracie" plné zuby. Panuje tam totiž pokritectví, "dolar" a nacionalismus. USA je dobrá pouze pro lidi v USA narození a kteří jsou od malička ideologicky vychováváni v nacionalismu. Proto taky běžný občan USA je mentálně opožděný a má světový přehled a vzdělání jako náš žák 5. třídy ZŠ. S takovouto masou lidí se totiž lépe manipuluje.
  • Kim na Hráááád
  • Kime drž se, stojíme za tebou
  • Ať žije Kim Čong-un! Smrt americkému imperialismu!
  • Co se děje v KLDR nám v ČR muže být u zadele. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit