testovaci text

Diskuse pro Článek

Janoušek je podle soudu invalida, jeho stav se nelepší

5. 12. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Odsouzený lobbista Roman Janoušek, který kvůli svému zdravotnímu stavu na konci listopadu nenastoupil do vězení, je od jara 2016 invalida, uvedl v úterý server iRozhlas.cz. Cituje z listopadového ...

zpět na Článek
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 29

napsat komentář

kritik (inkognito)

Když tak ho tam může ošetřovat MUDr Bém,aby nasál ovzduší, než na něj přijde snad někdy řada.
14.12.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Doporučil bych panu soudci navštívit některé např. dialyzované pracoviště u nás ,aby viděl skutečné invalidy připojené k hadičkám.Jsem silně znechucen z režimu,který tady byl nastolen v roce 1989 chátrou ve spolupráci s prognostickou ulejvárnou.
14.12.2017
vlákno reagovat

Stalingrad tiscali.cz

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

můj děda je invalida z války,jedno na které straně stál,jestli prajzak s Romelem v africe,bo u Stalingradu či či z hvězdou u Stalingradu bo Kursk-páč ti kluci chcípali jako psi na obou stranách--tak to bych ho měl ještě vyhnat krást !! Jako válečného invalidu by neměl jít do arestu. Jen nevím ve které bance je hoooodně korunek-poraqdí někdo kam ho poslat ?? *1* *1*
7.12.2017
vlákno reagovat

koloběžka 1. (inkognito)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nebyl by první invalida ve výkonu trestu...

Omlouvá pouze těžká, nevyléčitelná choroba...

Pokud mu naše justice trest promine, bude to od ní další výsměch všem poctivým občanům...
7.12.2017
vlákno reagovat

Toro (inkognito)

13 souhlasí, 0 nesouhlasí

S každým obyčejným člověkem by se nemazali jako s ním
6.12.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

14 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vezeňské nemocnice jsou vybaveny i pro invalidy.Když ne tak chodí s ochranou třeba na dialýzu do civilních nemocnic.Není důvod k odpuštění.
6.12.2017
vlákno reagovat

Ťuk Ťuk (inkognito)

15 souhlasí, 0 nesouhlasí

Invalidní důchod může brát důchod i ve vězení. Co to je za soudce? U nás v baráku žije člověk 60 let. má chromé nohy sám neujde ani 10 m musí být podpírán je pořád doma protože nemá vozík a bere ušmudlaných 3 500 Kč. Nepřetržitě potřebuje péči.
Bude brát důchod Janoušek jako invalida u nás z baráku 3 500 Kč?
6.12.2017
vlákno reagovat

revizor tiscali.cz

23 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nikde jsem se nedočetl,že by invalidé nesměli do vězení, kromě toho i ve vězení je lékařská péče, konečně diskutér,který připomněl klistýr a chinin ze Švejka měl pravdu, ale " igelitka " se šustivými papírky má také své kouzlo, možná se za něj zaručí nějaký motogang, stejněmu to v tichosti " vyjde ", ale je to dost nákladné.
6.12.2017
vlákno reagovat

doktor11 tiscali.cz

20 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jestli tomu dobře rozumím,spáchání trestného činu v době když jsem invalidní mi zákon zaručuje beztrestnost což by byla ta lepší varianta,zákon se dá změnit ale pokud je to jen infantilní výklad soudce,v tom případě si to žádá jeho okamžité odvolání a přezkum psychického zdraví daného soudce.Aby bylo jasno,proč se nezveřejní Janouškova zdravotní dokumentace ale pouze ke konkrétnímu stavu na základě kterého má tyto privilegia.Soudce dal jasně najevo neschopnost vězenské zdravotní služby a nejen to.Lidově řečeno,už mně naše zkorumpovaná justice seree.
6.12.2017
vlákno reagovat

ivislo tiscali.cz

18 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jsem invalida. Podle článku tedy mohu pokud Janoušek nenastoupí trest, jít a beztrestně udělat trestný čin. Dobrá přejedu Janouška.
6.12.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.