Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když tak ho tam může ošetřovat MUDr Bém,aby nasál ovzduší, než na něj přijde snad někdy řada.
  • Doporučil bych panu soudci navštívit některé např. dialyzované pracoviště u nás ,aby viděl skutečné invalidy připojené k hadičkám.Jsem silně znechucen z režimu,který tady byl nastolen v roce 1989 chátrou ve spolupráci s prognostickou ulejvárnou.
  • Stalingrad
    můj děda je invalida z války,jedno na které straně stál,jestli prajzak s Romelem v africe,bo u Stalingradu či či z hvězdou u Stalingradu bo Kursk-páč ti kluci chcípali jako psi na obou stranách--tak to bych ho měl ještě vyhnat krást !! Jako válečného invalidu by neměl jít do arestu. Jen nevím ve které bance je hoooodně korunek-poraqdí někdo kam ho poslat ?? *1* *1*
  • Nebyl by první invalida ve výkonu trestu...

    Omlouvá pouze těžká, nevyléčitelná choroba...

    Pokud mu naše justice trest promine, bude to od ní další výsměch všem poctivým občanům...
  • S každým obyčejným člověkem by se nemazali jako s ním
  • Vezeňské nemocnice jsou vybaveny i pro invalidy.Když ne tak chodí s ochranou třeba na dialýzu do civilních nemocnic.Není důvod k odpuštění.
  • Invalidní důchod může brát důchod i ve vězení. Co to je za soudce? U nás v baráku žije člověk 60 let. má chromé nohy sám neujde ani 10 m musí být podpírán je pořád doma protože nemá vozík a bere ušmudlaných 3 500 Kč. Nepřetržitě potřebuje péči.
    Bude brát důchod Janoušek jako invalida u nás z baráku 3 500 Kč?
  • Nikde jsem se nedočetl,že by invalidé nesměli do vězení, kromě toho i ve vězení je lékařská péče, konečně diskutér,který připomněl klistýr a chinin ze Švejka měl pravdu, ale " igelitka " se šustivými papírky má také své kouzlo, možná se za něj zaručí nějaký motogang, stejněmu to v tichosti " vyjde ", ale je to dost nákladné.
  • Jestli tomu dobře rozumím,spáchání trestného činu v době když jsem invalidní mi zákon zaručuje beztrestnost což by byla ta lepší varianta,zákon se dá změnit ale pokud je to jen infantilní výklad soudce,v tom případě si to žádá jeho okamžité odvolání a přezkum psychického zdraví daného soudce.Aby bylo jasno,proč se nezveřejní Janouškova zdravotní dokumentace ale pouze ke konkrétnímu stavu na základě kterého má tyto privilegia.Soudce dal jasně najevo neschopnost vězenské zdravotní služby a nejen to.Lidově řečeno,už mně naše zkorumpovaná justice seree.
  • ivislo
    Jsem invalida. Podle článku tedy mohu pokud Janoušek nenastoupí trest, jít a beztrestně udělat trestný čin. Dobrá přejedu Janouška.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit