Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nebyla část Česka, vy idi.ti, ale ČSSR a předtím ČSR. Československo, vy ku,vy!!! Za pár let vašeho působení nezbylo nic a brzké budoucnosti budete jen pražský chalífát a dobře vám tak, kozom.di!!
  • ... je kouzelné, kolik primitivů je na světě jako já :)))
  • ... je kouzelné, kolik primitivů je na světě, super výhoda pro inteligenty jako já :)))
    • ... pochopitelně se o tom se zdegenerovanci nebudu bavit, užívám si svou inteligenci :)))
  • A Česko patřilo do CCCP!
  • Tenkrát jsme patřili pod fašistické Rusko!
    • a teď pod nacistický brusel?
      • A, co nového v Kremlu, ruskej tajtrlíku?
        • nevím já žiju 2000km od něj na západ.tak nám to pověz ty?
  • Všechno to patřilo a bude patřit nám!!!
  • Spiš miluju, ve Východních Čechách je nádherně, že Tiscali?
  • Spiš byla ještě před pár lety část Česka? Mám za to, že Spiš je na Slovensku, a to dostatečně daleko od státní hranice ČR.
    • felix.julec
      Ihned mě nadpis trkl do očí.Pisatelka tohoto článku má asi problém se zeměpisem a s demografií.Jinak to nemohla tak napsat.
  • Jó je tam nádherně a zapoměli ještě na přilehlý Slovenský ráj což je se svými průchody vodopády, žebříky a lanovými mosty jedno z nejhezčích míst v bývalém Československu.

    Navíc je tam super spojení vlakem.
    Jezdí lůžkové vagóny, večer nastoupíte v Praze a ráno vás probudí průvodčí ve Spiši a když si přivstanete o půl hodiny můžete se pokochat východem slunce a Tatrami. Pak už cca 15 minut autobusem na hranici Slovenského Ráje nebo ke Spišskému hradu.
  • Tiscali, ty si z nás děláš nějakou prču, že? Spiš a část Česka? A nebyly například Brdy součástí slovenských Tater? Ani bych se nedivil... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit