testovaci text

Diskuse pro Článek

Jít si zaběhat po prohýřené noci není bláznovství. Ochráníte si mozek

11. 12. 2016 – zpravy.tiscali.cz

To, že alkohol tělu a mozkovým buňkám zrovna dvakrát neprospívá, není tajemstvím. Protože se ho ale lidé nehodlají vzdát, hledají věci způsob, jak jeho negativní dopady alespoň zmírnit. Příště, až se ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 6

napsat komentář

Art-emis (inkognito)

Chlastají více muži a daleko více se přitom flákají. A nikdy jsem je neviděla po flámu běhat, natož se jakkoli hýbat. I po bytě udělá každá žena více kroků. Musí být v pozoru, i když je úplně grogy. Každý chlap, seč je sebevětší zlato, nechá se obskakovat, i když hlavička bolí voba dva. Nejlepší je argument, že v rodině může chlastat jenom jeden. Vždycky je to on. I kdyby ženská potřebovala taky na spoustu věcí zapomenout, tak nemá právo ani příležitost. Podle mě, ten, kdo zdrhá do krčmy, se vyhýbá všem povinnostem a nedospěl. Není pravda, že doma je taky zábava a žádná práce. Chlap nadává na binec, ale zadek nezvedne...leda, když zavolá kámoš, aby šli na jedno.
15.12.2016
vlákno reagovat

Kalousek (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

To bych se uběhal a neměl čas na blbý kecy v parlamentu.
11.12.2016
vlákno reagovat

V.I.L. (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kdyby pan ex-ministr Kalousek neexistoval, asi by si ho museli někteří tupoučtí ožrálové vymyslet a namalovat.
Podívejte se radši na tu ožrlaeckou dementní uslintanou ovartlamu z hradu - jakéhosi zeman - to je ukázkový případ. Otvře ten svůj prolhaný fekál a vyvalí se alkoholicky-nikotýnový smrad a nesmysný žvást.
24.12.2016 upraveno v 14:51
vlákno reagovat

páni redové (inkognito)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

běh je dobrý i na "zdravý úsudek", měli by jste povinně každý den ráno hodinu běhat před redakcí, aby vám to aspon trochu pálilo !
11.12.2016
vlákno reagovat

Tiscali (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak Tiscali zrusilo diskuzi k clanku,, Jak chutná nenávist aneb České mléko muslimům nedáme! " To tam asi museli dostat slunickari a dobroserove poradne na frak:-) Vubec jim to nezavidim - stale dokola psat lzive propagandisticke clanky a stale dokola byt konfrontovani s negativnimi a posmesnymi reakcemi vetsiny obyvatelstva.
11.12.2016
vlákno reagovat

Alenka (inkognito)

0 souhlasí, 10 nesouhlasí

Asi bychom ztratili poslední iluze o naší babišovsko, zemanovsko, konvičkovské nátuře..naše společnost hnědne a rudne... máme zase svoje třídní nepřátele...konečně smysl života
11.12.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.