Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, na všem se dá vydělat, i na hurikánu, když Vám nažene další ovečky.
    Žádný bůh, ale příroda se nás snaží zbavit. Protože nás je příliš mnoho.
  • Koukám jako blazen, lidi v jebnadvacatým století pořád chápou Jeho Boha primitivnim starověkostředověkým chapaním,jako že za každym lidským prdem stojí kontaktní Bůh a hnedka lidi tresce jindy je chvalio,jako dyby lidi byli středem vesmíru stvoření.Sou pořad stejně hloupě namyšlený svět hmoty se řidí přirodními zakony což ale není Bůh za bukem, tak to ale neznamena že Jehova není vogo
    Ps. Jehova je přesnější vyjáření Jeho, on není muž, není ani žena On JE.
    • Zajímavé. Ale co je to, prosím, VOGO?
      • Tak jsem se nedověděl co je to VOGO. *9*
  • Pokud by Bůh měl trestat, musel by ztrestat politiky a ne obyčejné občany, kterým živel nejvíce škodí. Ne, Bůh s tím nemá nic společného, kdyby byl, už dávno by bylo naprosto jinak. Každý si jistě dovede představit děj očisty a snad i konečný výsledek jeho zásahu.
    Kéž by.
    • Bůh trestá jen ty v kteří v něj věří.Ateistům je to fuk.
  • Doufám,že již se Bůh na to nemůže dívat a zásáhl v říši zla.Škoda,že těm "vlastencům"na Floridě nezboural statky za nehorázné peníze a vykořisťování československých občanů.Vážím si K.Gotta,který investuje do země,kde se narodil a tady také platí daně,což se o ostatních nedá říci.
    • To kritik:
      v Putlerově říši zla zatím nezasahuje, to za něho dělá Putler se svou smečkou.
    • vanhorne
      " vykořisťování československých občanů"
      Ty maly prizemni vlastence, kdo te vykoristuje?Co maji obyvatele Floridy spolecneho s tim, ze tebe priroda dusevne zmrzacila,ty zavistivy ubozaku?Doufam, ze toho co prejes ostatnim se jednou dockas i ty.
  • nevím, jestli je to trest, vím jenom, že bych nechtěl být znovu dítětem a žít celý život v dnešním humusu, já jsem měl krásné dětství v 80-tých nádherných letech
  • jsou zřejmě zemí neomezené hlouposti.
  • Já si myslím, že za všechno může Kalousek *14* *14* *14*
    • Pravda, pravda *1* *1*
    • Nemysli je to pravda je to ko ko T
  • Chtel bych vsem Irmam ke svatku zahrat pisnicku od Dalibora Jandy "Hurikan" a poprat jim zdravi a silu ...
  • A za politiku vmněšováníse do všeho a všude... *3*
  • https://aeronet.cz/news/neomarxismus-bez-vymyvani-mozku-to-nepujde-a-nejvetsi-brzdou-je-zidokrestanstvi/

    *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit