Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EU je spolek neschopných, který nedodržuje ani svoje vlastní pravidla a navíc mám pocit, že ohrožuje i svoje původní obyvatelstvo. K euru rozhodně nemám důvěru a doufám, že nás nepostihne . . .
  • Vždy se můžu umlátit smíchy, když čtu, že TEN Simon je TA Simona!
  • Ano teplej Simon a jeho debilní matka a otec to je rodinka. Pitomci k pohledání, měli je vykastrovat aby tady nezamořili svět takovýma idiootama teplýma jako je jejich piičus Simon Simonovič.. *15* *15*
    • Nevim, proc krades muj nick, ale jsi trapny...
  • Nadšené davy, které vítaly své německé osvoboditele. To nebyla pouze nacistická propaganda, ale skutečnost v Pobaltí, na Ukrajině a dokonce i v samotném Rusku. Je dobré si rovněž připomenout, že oddíly NKVD i Rudé armády při ústupu vraždily na Litvě civilisty včetně žen a dětí.

    Jeden z nejlepších německých velitelů generál Heinz Guderian si začátkem srpna 1941 při tažení proti bolševickému Rusku zapsal do svého deníku. „Pro chování civilního obyvatelstva bylo příznačné, že ženy z jedné vesnice v bojové oblasti ke mně přišly s chlebem, máslem a vejci na dřevěných talířích a nepřestaly naléha, dokud jsem něco nesnědl. Bohužel tento příznivý postoj vůči Němcům vydržel jen tak dlouho, dokud fungovala přející vojenská správa. Takzvaným říšským komisařům se pak v krátkém čase podařilo zničit veškeré sympatie k Němcům a připravit tak půdu partyzánským hnutím“ (Viz Vzpomínky generála, nakladatelství JOTA, str. 195). Také se Guderian několik zmínil o tom, že německé velení dovolilo ukrajinským a ruským vesničanům na jejich žádost otevřít kostely, které bolševici předtím uzavřeli.
    • Co to má společnýho s eurem?
  • Tak jak, přihřátej Sajmon stále zde?








    .
  • Ruský teplouš semjon BTW tradičně podvádí s bodováním, smrdí tu nonstop, ničí debatu
    Simoně komolí jméno, koloběžce krade nick.
    A redakce tiscali jako vždy dělá že to nevidí. Alespoň je jasno kdo vás platí Tiscali KGB
    soudruzi
    • čti, pitomej Simone: http://diskuse.tiscali.cz/pravidla
      • Já jsem TA holka Simona.
        Pokud neumíš slušně argumentovat ale umíš jen komolit jména
        tak se seber a táhni do prdeele ruský deebile
  • Smradlavýmu, postiženýmu teploušovi Gayínkojc prej komolím jméno, já za to nemůžu, že se teplomet jmenuje Semjon Gayínek, za jméno mu můžou jeho debilní rodiče!!!








    PCHE !!!
  • Euro nechci! Je zajímavé číst tady ty vaše prasečinky. Jeden větší inteligent než druhej. Chi *12*
  • Teplouš Semjon Gayínek o5 nestíhá!!!








    CHICHI !!!
  • Běžte s EU a eurem do prdelle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit