Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I na Kalouska by bylo třeba podat trestní oznámení ,za okrádání všech bezvěrců..To je většina národa.Protože i z jejich peněz platí knežské oblbování.Když mu to nespočtou před další revolucí,tak po další revoluci určitě.Tento přes dvacet roků budovaný kapitalistický svinčík ,už dlouho nevydrží.
  • Správně Kalous.Pod svícnem bývá tma.
  • Již v roce 1991 jsem si myslel,že jedinou obranou proti zlodějnám jsou majetková přiznání!!! Bohužel v neprosazení tohoto,dle mého,klíčového zákonu jsou všechny strany jednotné,jen komunisté občas o něm špitnou. A ač volič socanů,tak nevěřím ani jim,že ho budou vehementně prosazovat. *10*
    • Socani mě zklamávají čím dál více. Začalo to Zemanem a jeho opoziční smlouvou. Do této doby prosazovali tvrdý boj s korupcí a rozkrádáním. Podpisem OS Zeman vše vyměnil za touhu vládnout. Výsledky vidíme až teď v plné nahotě. I když jsem spíše doleva nevím koho volit (flnďáky a komouše ne). Zkuste mi někdo poradit.
      • Není koho!!! Tak volím socany,neboť si myslím,že je to menší zlo,než ty ostatní strany a seskupení a navíc média jsou pravicová,tak si nemohou zdaleka dovolit co ta pravicová pakáž...
  • Ovečky a beránkové budete odpoutání spravedlností která je promlčena, když se bude zdražovat chce to řádně odvádět pozornost, hlavně že 50% nechodí k volbám, bačové jsou spokojeni
  • Hele Kalous...co to na nás hraješ....vrána vráně oči nevyklove!
  • Zatím,vše vypadá na další šaškárnu na oblbování obyčejných lidí.Bude zase vyvynuta velká snaha,všechny zlodějny zamést pod koberec.Teprve ,až nastoupí vláda,která se začne věnovat výstavbě katovských mučíren a ty osazovat co nejkrutějšími katy,tak bude důvod k jásotu.Teprve tehdy se ohledně trestání lumpů a zlodějů,začne blýskat na lepší časy.
  • Kraďousek by měl podat hlavně oznámení na sebe a své mafiány za rozkrádání. I guvernér ČNB řekl a píše, že Kraďousek lže a jen mlží, asi aby zakryl své zlodějny s Hávou, Šťávou apod. kmotry! *12*
  • kALOUS ZASE MLŽÍ, protože co kdyby se už konečně n ěkdo podíval na jeho ČINNOST ve
    vysokých funkcích na ministerstvu obrany. Tam je počteníčko, to by bylo něco pro protikorupční orgány.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit