Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koalice ve které je KDU-ČSL se rozpadla vždy.Je tp malá strana,ale plná podrazáků.Ta už podrazila mnoho stran a divím se,.že se s ni někdo spachtoval,
  • ono je to takový slepenec těch kterým by se líbilo vládnout.A rozdávat tady karty.A dělat si tady se státním rozpočtem co momentálně uznají za vhodné.A najednou přišel pan Babiš.Nikomu se nepotřebuje zavděčit , nikomu nepotřebuje utírat zadek za zásluhy ...... a je zle.Socani kteří vygenerovali takové vyhlášené grázly jako Paroubka nebo Grosse nyní zasekli těžkou finanční sekeru.O pámbíčkářích nemluvě - ti krouží a krouží, kde a koho by klofli.Jen aby mohli zůstat u korýtek.Jo hoši klidně to můžete rozpustit.Nikomu to nebude vadit.
    • ... jako nikomu nebude vadit, že zoufalec jako ty se nikdy nenaučí ani správně psát :)))
      • aaaa lopata ducha mdlého, slovní zásoby chabší opět vylezla z nory. A co jako?
      • Věta se začíná velkým písmenem.
  • měli by si vzít příklad z ruské dumy, Putin by jim ukázal kdyby chtěli krást, korumpovat, nebo podvádět *16*
    • přéééésně
  • Už aby to bylo *16* spolek Sralbotka a Babinskej *1* *1* *1* *16*
  • Už běžte k Čertu stou vaší Německo-Americkou Vlastizrádnou koalicíííí!!!!! *16* *16* *16*
    • přésně, je třeba obnovit RVHP, komunisté vraťte se a odpusťte nám *13*
  • Příští volby vyhraje s přehledem TOP 09!
    • TOP 09 se svým ožralou Kalouskem,už napáchala za podvodníka Topolánka tolik škody,že ani komunistům za 40 let se to nepovedlo.Proto této ministraně už skoro nikdo nevěří,což bude zřetelné po následujících volbách,kdy vedení této strany se octne na "pracáku".Podvody a lhaní zejména Kalouska se neslučuje s poslaneckým mandátem.
    • Taky to tak vidím.
    • A islám.
      • Založil jsi si nějakou takovou stranu a jdeš s ní do voleb?
  • https://www.novinky.cz/domaci/405135-staty-eu-zrejme-i-pres-odpor-cr-prosadi-prisne-omezeni-zbrani.html

    Banda omezenců.
    • Možná. Ale každé zlo je k něčemu dobré. Už aby ten rozpad byl a hned nové předčasné volby. Snad by se národ konečně probral z toho zpitomění a zvolil odpovědné politiky a odchod z EU či rekonstrukci.
      • Je tu jeden dost podstatný háček: zpitomění není spánek, ze kterého se probereme. Zpitomění je diagnoza, ze které je třeba LÉČIT A MŮŽE TO BÝT DOCELA DLOUHO.
        Dlouho jsme tento proces dokonce prohlubovali,- jak nyní ven? Každou chvíli předčasné volby? Copak to asi vyřeší? SPÍŠE UŽ KONEČNĚ NEVOLIT PITOMCE, KTEŘÍ UMÍ JEN SLIBOVAT A NÁROD NA SLIBY LETÍ. No a pak nevolit populisty, kteří třeba rozeštvou národ, jen aby se ukázali, že oni jsou jeho zachránci. Dívejme se pozorně kolem, poslouchejme a přemýšlejme. To je začátek terapie proti zpitomění.
      • A kolik to bude stát lidí život než se někdo vzpamatuje? Británie odzbrojila lidi ale zapomněla že zločinec se odzbrojit nenechá. A hned byl nárůst kriminality o 30% větší. *9*
  • Tady je zbytečné něco psát.Článek kde se zastávají lumpáren jasně dokazuje jaký je český človíček debiiiiiil a má přesně to co zaslouží.Tady v Německu už by v politice nebyl ani jeden z nich,češi jsou v zahraničí lidem pro smích tím jak se nechávají oblbovat a drží huby.Že já tady vůbec něco píšu,mi je v zahraničí dobře a už ani nevolím.Tady mně utvrzujete v tom jak jste až na vyjímky hloupý národ.Každému podle zásluh.Bůh vám pomáhej cvoci.
  • Ta většina negativních ohlasů na můj přízpěvek mně utvrzuje jen v tom jak se tady podporují lumpi a zřejmě i p.Bakala je obdivovaný a nikoho nezajímá osud lidí zaměstnaných v OKD.A při tom je doložitelné že celou transakci řídil p.Sobotka.Je mi z toho smutno,jak lidé smyšlejší a podporují lumpárny našich vládních špiček a neuvědomují si že to budou platit ze svých daní tedy potažmo ze své poctivé práce.Ale když jim to nevadí jejich věc,makejte teda a nechejte si dál na..at na hlavu.
  • To se musí podporovat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit