Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš to je strašná představa! Neumím si to představit, to bych se asi zabil. Neexistuje na to něco jako lapač hmyzu třeba? Tohle by se mělo nějak začít řešit, protože je to nechutný! Jak se tam ty pavouci vůbec dostanou a proč tam lezou? Fuj, já to nechápu! Mějte se pěkně, já dneska asi neusnu.

  • americe žádní pavoucí nejsou, tam je všechny sežrali
  • Když jsem je pozorovala, tak jsem zjistila, že mají méně sebevražedných sklonů než létající hmyz. Zato mají víc sklonů vražedných. Samice sekáče láká i více samečků najednou, aby je pak po oplodňovacím aktu sežrala. Viděla jsem spoustu mláďat a samici se dvěma mrtvolami samců. Za pár dní najednou zmizela i mláďata. Pokud funguje reinkarnace, je naprosto hnusná představa, že někoho, kdo je dnes člověk, pudilo v minulém životě sežrat partnera. Ale na druhou stranu nemusí mít strach, že ji nevezme na večeři...
    • Toto je vskutku geniální zamyšlení a velmi důležitý poznatek pro další výzkum. Neplánujete publikovat?
  • Pro pavouka je největším problémem, když v koupelně spadne do vany.

    Zhruba 98 procent lidí ho totiž zcela bezmocného spláchne sprchovou koncovkou do odpadního otvoru.

    Jenom ti zbývající ho z této trapné situace zachrání a vyhodí ho z bytu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit