Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co to je to KFC, já vidím občas na poutači starýho dědka, on má nějaký kuře co nemůže prodat?
  • lrkfa
    Nechci slevu zadarmo ;-)
  • tak KFC se poučila na podruhé to udělají lépe! Ceny v "restaraci" se zvednou na úroveň "dovozu zdarma", ale každý kdo si to koupií přímo v provozovně dostane 30% slevu *3* *1*
  • To mi připomíná novinku v zákoně o dovozu. Podle nového teď zaplatíte daň i z ceny za dopravu, kterou jste ale neplatili, protože ta je obsažena v ceně zboží...
  • *15* *15* *15*
  • DOPRAVA ZDARMA a cena zboží s 30% přirážkou to musel vymyslet MANAGER přes LOGIstiku! *1* *1* *1* DMNC
  • I love KFC and their special "quails" from China.
    I love everything produced by USA. *14*

    Hell yeahhh
  • Mě tyhle podniky nevadí. Byl jsem tam jednou a stačí...Souhlasím s ostatními příspěvky níže... To je jako s větnamskými tržnicemi. Dokud tam ty lidi polezou tak budou....
    • Bez vietnamských tržnic by chodila polovina státu nahá, šmudlíku. *14*
      • Něco na tom bude šmudlinko *14* Proto se muselo zprivatizovat. Nefunkční postkomunistické podniky včetně textilek rozkrást. Vždyť ať se starají jiní. Všechno dovezem a budem pracovat pro jiné a vzkvétat v rámci EU Navrhuji přijmout uprchlíky kteří umí pěstovat třeba banány *1* *1* *1*
  • *15* *15* *15* když jsou někteří lidi ochotní žrát tyhle předražený sra*ky, tak ať si připlatí. Blbce je třeba pořádně vyždímat *3*
    • ... lidská blbost se projevuje porůznu, tu tvou nemá cenu popisovat, nic bys nepochopil :)))
  • lrkfa
    KFC si na myšlenku ROZVOZ ZDARMA najala asi nějakého zkušeného "šmejda". Jenže zapomněli, že služby KFC naši senioři moc nevyužívají. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit