testovaci text

Diskuse pro Článek

Komunikační vazby oranžových

17. 5. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Sociální demokraté se chystají hlasovat o své účasti ve vládě. Rozhodování, před kterým stojí, nemá dobré řešení. Stranu nezachrání ani samotný vstup do kabinetu, ani odchod do opozice. I stranické ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 17

napsat komentář

krásnou sobotu! (inkognito)

a jak mohli jít vyjednávat, když nemají "mandát" od svých straníků? To jako jednali jenom za sebe a mařili čas všech ostatních? díky za vysvětlení :)
včera v 08:48
vlákno reagovat

Ovšem špica je když Štech (inkognito)

8 souhlasí, 1 nesouhlasí

vyhlášená socanská záškvara se začne otírat o premiéra. A právě tady tento socanský šejdíř si hraje na moralistu. Srandovní. Socani jsou vyhlášení a uznávaní podlí a nespolehliví křiváci. Neplatí milionové dluhy a když jsou u korýtek vytvoří zákony mířené na jediného člověka. Jsou zdejším odpadem společnosti.
18.5. (2 dny)
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

10 souhlasí, 3 nesouhlasí

Bican, autor článku, tentokrát celkem správně posuzuje situaci ČSSD jak před, tak v současné době, kdy stojí před referendem o vstupu do vlády. Správně píše, že ani vstup do vlády, ani zůstat v opozici socialistům neprospěje. Především ne proto, že strana má naprosto jiné problémy, než uspokojit několik hladových pohlavárů po funkcích a židlích. Problémy jsou především v práci se členy i voliči strany, způsobem komunikace, a vymazáváním chorého ega některých funkcionářů na nejvyšších postech. Některé zádrhele při jednáních o společné vládě - Hamáček ministr vnitra - a podobné podmínky, dost nepřijatelné pro ANO. No a referendum, dokonce s tajnou volbou, je jenom náplast pro členy strany, že je vše s demokracii ve straně v pořádku. Není, právě proto účast socialistů ve vládě bude mít stejný dopad, jako kdyby zůstala v opozici. Bude i nadále ztrácet voliče a nakonec i samotné členy strany. A to vše kvůli ztrátě sebereflexe vůdců a jejich touze po moci a penězích.
18.5. (2 dny)
vlákno reagovat

fanda (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Ten autor článku určitě ČSSD nevolil a chce mermomocí do toho jejich členům, mezi něž nbepatřím, kecat!!!
18.5. (2 dny)
vlákno reagovat

Jan (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Souhlasím s tímto názorem a problém vidím v tom, že se socani nedokáží vymanit z politického chápání minulosti, neboť jak společnost, tak politika pokročily ve vývoji a ony tradiční strany vytrvale těží z pravěku. U vesla se drží stále stejní kostlivci nedokážící reflektovat na aktuální dění. Se stranickými důchodci moc šancí na obrat ve vývoji nemají. Také dobře nechápu ono referendum. Týdny probíhá vyjednávání a přitom je šance, že referendum vše zahodí do koše. Takováto ukázka nekompromisní demokracie působí příliš lacině.
18.5. (2 dny)
vlákno reagovat

OK2017 (inkognito)

5 souhlasí, 8 nesouhlasí

Bicane, Bicane, zase jen zbytečně strašíš. Před členy ČSSD nejsou dvě špatné varianty, ale buďto cesta do záhuby (tj. nevstoupení do vlády a následné vytracení se mezi rozhádané strany potácející se na hranici volitelnosti), a nebo pokus o znovuzískání pověsti seriózní politické strany (tj. vstoupit do vlády, tím pádem vyjít vstříc vytvoření vlády s důvěrou poslanecké sněmovny, nezavinit konání předčasných voleb a chovat se v té vládě potom slušně, a nikoli tak, jak to dělal Sobotka - tj. prohlasovávat v parlamentu s opozicí pozměňovací návrhy zákonů jdoucí proti koaličním partnerům).

Pro notorické antibabišovce jsou samozřejmě obě varianty těmi špatnými. První znamená předčasné volby (s ještě výraznějším vítězstvím ANO), druhá pak potvrzení Babiše ve funkci předsedy vlády. Uznávám, pro zapšklé závistivce, stejně tak jako pro korupčníky a daňové podvodníky, je obojí špatně...
18.5. (2 dny)
vlákno reagovat

palinek (inkognito)

11 souhlasí, 4 nesouhlasí

V clanku se vubec nejedna o CEFC, ale o CSSD. Hamacka jsem drive bral, ale ted se mi jevi, ze se stava nepricetny. Mel by si uvedomit, ze Zimola, Hasek, Skromach a Zeman, zenou stranu do zahuby.
18.5. (2 dny)
vlákno reagovat

senil mojeid.cz

10 souhlasí, 6 nesouhlasí

Tohle bude extrémně korupční vláda. Očekávejme další šikanu obyčejných lidí a podnikatelů. Co jiného od babiše taky čekat? Babiš je zloděj, dotační podvodník, trestně stíhaný člověk, bývalý Stbák, co vědomě spolupracoval s Stb, a bude podporovaný komunisty. kam sme to za těch 28 let dospěli. Točíme se v kruhu.
www.epshark.cz/clanek...abis-b
18.5. (2 dny)
vlákno reagovat

Kodl (inkognito)

9 souhlasí, 5 nesouhlasí

S Babišem do vlády nedoporučuji, protože se jen prodlouží jeho vládnutí. Koaliční strany mu budou jen jako laciný kompars. Nechat ho vládnout s KSČM a Okamurou. Tím se sám znemožní.
17.5. (3 dny)
vlákno reagovat

Livie (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

ten zimola je ale krasaveček *14*
17.5. (3 dny) upraveno v 09:18
vlákno reagovat

ekonom Ovarovič (inkognito)

9 souhlasí, 3 nesouhlasí

Tak jsme to dokázali čongoni dluží české skupině 450 mega eur.

vivat hedvábná stezka *15* *15* *15* *15*
17.5. (3 dny)
vlákno reagovat

kolaborant Zeman (inkognito)

5 souhlasí, 4 nesouhlasí

a to se vyplatí *1*
17.5. (3 dny)
vlákno reagovat

5 (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

18.5. (2 dny)
vlákno reagovat

ekonom Ovarovič (inkognito)

7 souhlasí, 2 nesouhlasí

V představenstvu tak mimo jiné skončil jeho dosavadní místopředseda Jaroslav Tvrdík, který nedávno uvedl, že dluhy CEFC zaplatí v řádu dní čínský státní konglomerát CITIC Group. Veřitelé se zástupci CITIC jednali, ale řešení podle Málka nenalezli. "V posledních dnech JTPI navíc získala informace, že CEFC začala podnikat opatření, kterými chtěla bránit věřitelům ve výkonu jejich práv," uvedl mluvčí.
17.5. (3 dny) upraveno v 20:33
vlákno reagovat

ekonom Ovarovič (inkognito)

4 souhlasí, 4 nesouhlasí

Čínská CEFC China Energy v dohodnutém termínu neuhradila pohledávky vůči J&T Private Investments (JTPI). Česká společnost proto přebrala výkon akcionářských práv v CEFC Group (Europe) Company, odvolala její představenstvo a dosadila krizový management. Informoval o tom mluvčí J&T Private Investments Petr Málek.

CEFC China Energy dluží české skupině 450 milionů eur (11,5 miliardy Kč). Mluvčí CEFC (Europe) Group Company Pavel Bednář řekl, že zprávu J&T firma nekomentuje.
17.5. (3 dny)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.