Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chce to progresivní daň a zabránění odlivu peněz z republiky. A hlavně otvírat lidem oči. Alespoň stylem pana Okamury. Proti němu je Bohouš jen kuňka.........
    Chybí jasná a pravdivá razance. Kdo se toho ujme?
    • josef.servit.9
      Nevěřím, že ti z koalice vlády, kteří budou hlasovat pro lex Babiš, nebudou voleni v nastávajících volbách? Hospodské řeči?
  • křesťan je pitomec
  • Vyvádění zisku s tohoto státu jde úplně jinam a to do daňových rájů.
    Tam jsou ty stovky miliard a ne ušmudlaných 18 miliard o čem mluví Babiš.
    Ne Babiš nechce šlápnout na kuří oko kamarádům velkým podnikatelům, nikdy nemluvil o vyvádění peněz ven na nějaké ostrovy.
    Babička z Dolní Lhoty státní rozpočet s důchodcem s Horní Lhoty nezachrání.
    Babiš je u mne bezcharakterní bezpáteřní člověk.
    V parlamentu si navýší mzdy asi mají málo páni poslanci. Co bude dále?
    • Bez charakteru je Kalousek kdys křesťan, ale aby mu to nebylo hloupé raději přešel k Top 09.
      To už se krade líp a i pomlouvá.
      • Talosu jenom probíráte Kalouska to nemáte nikoho jiného?
        Pokud by Kalousek skončil koho si budete brát do huby?
        Ekonomika roste v celém světe Babiš na tom nemá žádný podíl.
        Pokud se ekonomika zhroutí, tak žádný Babiš to nezachrání.
        Politici přecházejí a přecházet budou.
        Jako to, že se kradlo a krát se bude na nádraží se vždycky kradlo. Švejka znáš, tak to je ze Švejka.
        • A ty bys bez zemana a babise taky prestal psat?
  • Ještě je dost těch co neplatí daně. Proč vůbec někdo může vyvádět daně ale zaměstnanec ne, to je to rovné prostředí???? To je ta ruka trhu??? *13*
  • A kam šly peníze z takzvaného fondu solidarity za komunistů ???
    • Kam po roce 89.zmizeli přispevky ROH,SSM,pohřebné atd.?
      • Pokud vím, ta důchodový fond nechal Klaus-Kikina podle svého prohlášení "rozpustit" do státního rozpočtu, čili vytunelovat. Asi to se Zemanem a dalšími připravovali v prognosťáku na dobu až chcípne komunismus.
        • no vidíš a ty pomluvy že víš howno lhaly *1*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/423228-s-eurem-je-to-nahnute-prohlasil-cameron.html
  • jestli to nebude pro špinavé muslimy
    • klepeš se strachy o dávky které ti proradný kapitalista vyplácí ? *15*
  • Já nevím, ale zkuste dát návrh, jak řídit tento stát a nebýt jako ONI? Ale rozumě bez emocí. Docela by mě to zajímalo.
    • anebo to říkáš jen aby řeč nestála? Já mám už dvacet let naprosto jasné představy jednoduché účinné koncepce vycházející z vyzkoušených postupů, kterou jsem ikskrát prezentoval kde se dalo. Jenže si stále ZNOVU A ZNOVU OVĚŘUJI, že lidé sice zanadávají ale pak jedou zas ve starých bahnitých kolejích. VE SKUTEČNOSTI SE VĚTŠINA LIDÍ ZMĚNY BOJÍ a to dokonce i kdyby to byla změna k lepšímu. Takže už nikomu nic nevysvětluji, nevnucuji a jen si dělám srandu jak režim stále pozvolna utahuje šrouby a otroci fňukají ale pak stejně zas táhnou jak ten dobytek za pluhem.
      • Je to tak, Bohužel. Většině lidem v podstatě vyhovuje, když jim "někdo" řekne co mají dělat a sami se nemusejí o nic starat. A když jim dá suchý pelech a trochu šlichty, tak snesou i nějakou tu ránu bičem. Zanadávají si, ale v podstatě jsou spokojeni. U nás se pomalu vracíme ke komunistickému centralismu a otrokářství, ale lidi se nechají vést jak ovce a klidně volí své otrokáře, hlavně že se nemusí o nic starat.
  • Ať žije Babiš, to říkám já Simon a držím mu palce.
  • Kulihrach zase krade nicky a píše nesmysly. Co čekat od primitivního ruského kolaboranta.
    • Najdi si už konečně svůj nick, ty teplej debiléé Simonovic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit