Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už aby to bylo, nic lepšího nás potkat nemůže.
    • WOW, vaginist!
  • Nic lepšího než rozpad EU nás v tuhle chvíli asi podkad nemůže
  • Pane Keller, máš můj velký obdiv !
    Díky za tvé výstižné formulace problémů.
    Jsem tvůj žák a jsem tomu rád...........
  • http://news.ivcrn.cz/207-kolik-uprchliku-ve-skutecnosti-dostane-cr-na-zaklade-kvot-vypocty-2
    Jestli se rychle neprobereme, tak jsme fakt v prdelli, pardon.
    Hezkou neděli.. *5*
  • už má tady své zastánce.Na náměstí v Olomouci byl nyní petiční stánek proti vandrákům z Afriky a kvotám.Dorazili islámští studenti univerzity a začali do něj kopat a našince napadat.Sranda končí.Pokud se cítí holota tak silná ať maže domů.Tady je nikdo nedrží.Děkan s nimi prý prohovoří.Potřebovali by prohovořit dlaněmi sevřenými v pěst.Taková akce našince v arabském světě by měla pro iniciátora dalekosáhlé důsledky.Je třeba jim neustále připomínat - že tady nejsou vítáni.
  • Samozřejmě že putinovci si přejí rozpad EU:

    Putinovci stejně jako Hitlerovci totiž chtějí napadat a okupovat malé sousední státy.
    Ale mocná silná demokratická EU jim kříží plány.

    NATO je silnější než Ruskp a dokud tu je nemají Rusové šanci vzkřísit
    totalitní mrtvolu - SSSR:
    • Svatá prostoto...nesuďme Zuzku neb neví co vypouští z úst(tedy píše)
    • zuzo, ta do*ytku
    • K tématu zase prdlačky.

      Uprchlíky nebrat. A když je EU hnusáci vnutí, tak každého průseráře naložit a poslat do pryč. *16*
    • A kdo to Putinovi umozni ? USA Nemecko a lide jako jste vy *1* *1* *1*
  • V podstate souhlasim s autorem. Jen upresnim vinika. Kdo ma z toho co se deje nevetsi uzitek,ten je i s nejvetsi pravdepodobnosti pachatel. Kdo bude mit z rozpadu EU nejvetsi zisk ? Rusko, USA,Nemecko a mozna i Francie. Kdo rozbil stavajici funkcini statni usporadani u sousedu EU ? USA ve spolupraci s EU/ pod vedenim Nemecka/. Ja nechapu co mame za tupce ve vedeni EU ze nevidi jak USA naleteli a jak sami pomahaji EU rozbit. *16* *16* *16* Vypada to ze mame ve vedeni EU same SEBEPOSKOZOVACE a nembo jde pouze o nove prorozdeleni Evropy po rozpadu EU jako po valce. Z toho nejvice ziska nemecko. Hlavni pachatel toho co se deje je pro mne jasny. Je to USA a Nemecko
  • Ses teda vybarvil.Se nechce věřit že taková sprostá chamraď se dorve vůbec ke klávesám.Marné i povl od popelnic chce své místo na slunci.Se není co divit že úřady práce se zavaleny zájemci.Třeba tohle mačo je naprosto nezaměstnavatelné.
  • Eurocirkus rozpustit a opustit co nejdříve, je k ničemu.
    • vanhorne
      "Eurocirkus rozpustit"
      Eurocirkus ne ale ty circusacy a sasky kteri v tom circusu vystupuji,nejak probrat a umravnit.
      Lide by se meli naucit najit pricinu a az pak hledat reseni nasledku.Resit nasledky je pozde.Keller a spousta jemu podobnych kteri nevenuji pozornost pro obcany dulezitym vecem pro ne ale nedulezitym,jsou ta pricina toho,ze EU vyda spoustu nesmyslnych narizeni.Pro kazdeho politika nejdulezitejsi je jeho kreslo,udrzet si ho,tomu oni venuji nejvetsi pozornost,ostatni veci jsou vedlejsi.
  • vanhorne
    " bod o závazných kvótách jsem přehlédl."
    To oni delaji s oblibou vsichni.Pro ne jsou zavazne veci jen ty, ktere se tykaji jich osobne a vlastniho prospechu.Za sve zajmy pak bojuje kazdy jako lev a dre jako nejaka kobyla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit