Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dovomrdany praseci fyto lezi a slysi je lezi v krvi mokjovniku a sledujijak umirajici savcenkova se nepuszti a pak hak vkleci ta nudlen zgyne!!!!!!!
    • Jen si dovoluji upozornit cenzory na tohoto psychopata.
      • Jedinej psychouš si tady Ty, Čapisrale... *1* *1* *1*
        • Čekal jsem, kdy zareaguješ Vlofreji Kalino.
        • Nekecej.
          • A ty zase nekraď nick, soudruhu!
          • A ty ten druhej... *1* *1* *1*
  • Tak si tu Bobe ještě něco zalži. Já jdu chrápat protože ráno jdu makat.
    Jo Bobe já Třinečák byl na MS v Ostravě. Sestřenice Simona už je na druhý dovolený.

    Ty tu můžeš trávit dny i noci. jinej život totiž nemáš.
    Zkus ta svá rudá moudra říct někde v hospodě. Nebo raději ne. Nedopadl by jsi dobře.

    Slyšel jsi jak hala pískala ve finále na Rusáky. Proč sem nepřijel velký fanda hokeje Putin?
    Protože by za loupež Krymu sklidil pískot a možná i nějaký ten hozený předmět.
    Rusáky nikde rádi nemají. Všichni moc dobře vědí co jsou zač.
    • Včera zase jako Bohuš?!

      Ko se má ve všech tvých přezdívkách vyznat?
      Dávej si bacha, už se v nich zamotáváš :-)
      :-)
    • No samo Simone, zvu tě na pokec do Bangkoku a v létě Nairobi, šetři... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Rusko je vymění za Francouze, Němce, Španěly, Brity... Žoldáky, kteří bojují za nazikyjevskou sebranku... *1* *1* *1*
  • Čapisrale Simone, rozhoď nožky, uleví se ti... *1* *1* *1*
  • A kdyby tě ulhanej soudruh hm zajímalo jak to všechno vím
    Tak jsem její bratranec kterej ji tu hlídá psa než se vrátí z Hamburku.
    Jo kecale Simona má příbuzné i známé ve Švajcu Německu Španělsku

    Loljza je kámoš. Fotbalovej chuligán před kterým raději podobný nesmysly nemel.
    AntiZemn odborník na PC si dnes pohrál s adminem který se ho marně snažil blokovat. *15*
    • *15* *15* *15* ty seš fakt ubohej lhář Čapisrale
    • *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      I ty komiku...
      • Pravda dovede bolet co. Ať si každý zjistí IP počítačů a bude mít jasno že tu lžeš ty.
  • Jinak příslušníci ruské armády přiznávají zapojení do bojů na Ukrajině.
    Popisují jak ilegálně překračují hranice a maskují znaky na Ruské bojové technice.

    Dožadují se odměn za nasazení a zranění. Stát dává peníze rodinám a ty musí mlčet.
    Mnoho z nich však odškodnění nedostalo a mluví.

    Takže příznivci Ruska nežádejte důkazy o ruské agresi,. Těch důkazů je z Ruské strany víc
    než dost.
    • Tak jsem zvědav, Simone, jestli mně i dnes odpovíš "jsem holka"!
      • Simona je holka. Těžko ti může odpovědět ldyž je v Německu.
        Tobě když někdo zaklepe na hlavu tak se dutá ozvěna nese na kilometry daleko.
    • Mimochodem, jak se cítíš v té červené sukni Simone. Nebo snad Lojzíku? Nebo dokonce Alino či kanibale z CCCP? *1*
      • Ty jsi prostě marod na hlavu. Kdo si vyhledá IP adresy tak zjistí že tu kecáš jedině ty.

        Simona je holka a je v hamburku. Na facu má už první fotky.
        Její příbuzný dokonce v jednom státě na Západě dělá na radnici.
        Kdyby jsi ji znal věděl bys to.

        Lojza je kluk od Hradiště. A Alina a kanibal jsou zcela jiní neruští přispěvatelé.
        Smiř se s tím že odpůrců Ruska je tu daleko víc.
        • Jak jsem ti psal Simone, hoď sem odkaz na fac, rádi se pokocháme... *1* *1* *1*
          • Chudáku. Neumíš ani číst.

            Jinak co si stěžuješ. Simona ti kontakt nabídla. Kdyby jsi se k ní nechoval jako
            to *12* už jsi ho měl.
            • Je to moje sestřenice. Nevím jak to chodí u vás ale my v rodině si říkáme co kdo zažil.
            • A jak to víš? No jo, Simone, seš průhlednej jak polskej toaleťák... *1* *1* *1*
        • Dokonce na radnici. A na západě *8* No teď jsem si z toho sednul na pr... zadek. A IP adresy... hmmm, ty budeš asi velkej hacker, typuju tak ročník 90. A odpůrci Ruska, hernajs, začíná to být vážné *4* A že píšete všichni úplně stejným slohem. Dokonce i výrazivo máte stejné. Že by stejná škola, nebo snad stejný zaměstnavatel? *5*
          • Tvoje tipování nestojí za nic.
            Já ročník 1983 a sestřenice Simona 1990.

            AnTizeman 1972 a Lojza 1979.

            Nemusíš si z toho sedat. Jen ať víš proč vám to vaše lhaní o západu nebaštíme.
            protože ho známe a víme jak to tam skutečně chodí.
            • Na ročník 83 jsi docela tupej. Hele tak jo Čapisrale. Hlavně si to někam ulož, ať ty ročníky příště nespleteš. Ono ti to lhaní moc nejde.
  • Hm máš to marný. Ze lži jsem usvědčil tebe.
    Nikdo ti nezbaští že nějaký Tečka existuje. Tu nálepku jsi totiž dal různým lidem.

    Jinak chování rusů v MS bylo celkově hrozné. Nešlo jen o ten dětinský útěk po
    porážce. Šlo o změnu hotelu na poslední chvilku což zkomplikovalo ochranu.
    V Ostravě zase žádost o policejní doprovod aby rus nemusel stát v dopravě.

    Hadamczik je pěkně podvedl když jim udal kratší vzdálenost přesunu z Kravař na Ostravu.
    ale je to chyba Ruského týmu že si ty údaje nezkontroloval.
    • Soráč že ty tvoje 3x změněný příspěvky nečtu Čapisrale. Nějak mě nezajímají. Promiň *3*
      • Ne změněný ale doplněný. Pokud po požití vodky stále vidíš tečky
        vyhledej rychle odbornou pomoc.
        • Jo soráč, ty jsi vlastně holka. Mladá holka. *5*
          • Mladá holka Simona je v Hamburku.

            Já jsem kluk od Třince. Takže co tu hraješ za trapné komedie.
            AntiZeman je od Kunovic.
            • jsi slabej. Přitlač na pilu.
            • Vy jste trojčata? To by odpovídalo, protože jeden se takhle blbej narodit nemůže. Sice jsem původně typoval paterčata, ale... Není každej den posvícení *4*
  • Každej si udělá názor sám za sebe Čapisrale. Na ty tvoje kecy ti už nikdo neskočí, nikoho totiž nezajímají. Jsi jen zdejší kašpárek co se pořád dokolečka opakuje. A je jedno pod jakým nickem zrovna píšeš.
  • a ty soudruh hm dole - taháš zdejší přispěvatele za fusekle již celé měsíce.

    Nejdříve jsi jim tvrdil že Tečka je jako anonym. Když začala Simona kopírovat
    články ukazující hroznou Ruskou realitu ihned jsi nálepku Tečka nalepil na ni.
    Jednou jim tvrdíš že Tečka je na vozíku a podruhé z něj děláš tanečníka v gay klubu.

    Tak si v tom lhaní udělej jasno. Dost si totiž protiřečíš.
    Pokrytec tirador křičí na ostatní měniči nicků a sám jich má pěknou řádku.
    A vaše pusinka? Občas mu to ujede a píše v mužském rodě. i pod ženským nickem.
    • Simčo, probůh, už nám vlez na záda jak je možné, že tě Tiscali neblokne, ničíš všechny diskuze - nebo to je tvůj pracovní úkol?
  • Takže to máme terorismus a ilegální překročení Ukrajinských
    hranic v podobě Ruských agresorů.

    Ti už mají právo pouze na poslední cigaretu před popravou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit