Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je to Langer?
    • čůr@´k nebo 3,14ča!
  • Bublan jako křesťan, nechal mlátit policajtama nadrženýma obrněcema děti na párty, např. u Brna. Tento hajzl by potřeboval dostat za toto doživotí.
    Pane Langr žalujte ho o 50 mil. a ne o tak směšnou částku.
    • Mlan, Klausův podplacený agent!
    • ... jsi obrněc k pohledání, tupče :)))
      • by ses jít vykakat pitomečku hovínko ti tlačí na mozeček a pak tady ukazuješ jakej jsi trouba s IQ 0,000nic, na mě nemáš srágoro, jsi 0x0.
  • Langer opět vystrkuje tykadélka...
    • ... ty svou nudnost :)))
      • ... děkuji za každý hlas imbecila, přesně o to mi jde, že se jde zes*at, jaký je trouba :)))
      • furt ty howna imbecile, máš pak IQ láčkovce, tedy mínus 25!
        • ... nedochází ti, že veřejně přiznáváš, jak velký náskok IQ před tebou mám, moulo :)))
  • Langre smaž se v pekle Ty mafiáne,vemte se s Topolánkem a Dalíkem a jedte za Berlusconim si vzájemně poměřovat údy,to jediné umíte dobře!!!
    • ... jsi primitiv :)))
  • si nepamatuji , v jakém to bylo filmu .
    Setkal jste se s nimi ? Jednoho jsem zabil , / nechal zabít / , jestli se tomu dá říkat setkání .
    Íčko se nějak rychle oklepal z toho zatčeni nedávno .
  • Jojo zavírat za tykadla na plakátu to by Vám šlo! p.Íčko *5*
  • Dochazi na moudra slova nasich moudrych predku...uz si dou po tepne navzajem, to je prima, jen houst a vetsi kapky!!!
    Icko je bolsevicky lumpendarebak a nejspis mu uz dochazi skvara, a taxe pokousi vojet jinyho lumpa-autora vyroku, ze zlocinecti StBaci jen dostali sanci slouzit demokratickemu statu, no to je dobre, nazdar *14*
  • Obávám se, že vůči některým lidem už se nesmí ani naznačovat. A náš právní (ne)řád je v tom určitě nenechá, když už si někdo dovolí na ně vyšlápnout. Strach těch, co něco vědí je taky na jejich straně. Všechno špatně... *16*
  • Langer ?!..On co studoval i práva..moc dobře totiž ví, že z toho stejně nic nebude..Téhle situaci, kdy..někdo, někde, cosi možná povídal a myslel to zase jinak, či naopak.. se obecně říká "patový stav" a je velký rozdíl si něco myslet i vědět.. a pak to ještě taky i skutečně dokázat a prokázat i jasný záměr druhé strany s cílem účelově či jinak., poškodit tu stranu první..K tomu se hodí ověřená, "právní" rada...čím víc se lejno maže, tím víc špiní a smrdí..Obyčejní občané by pak museli podle tohoto principu za každodenní urážky i šikanování od "státu", žalovat "stát" neustále a každý den v kuse..
    • ... a co máš s tím ty, spisovateli?
  • A to víte, že Kikina Bubblegum Havel byl volen za pomoci komunistů a policajtů, co zašili na dva dny Sládka, aby náhodou nebyl zvolen někdo jiný? Tehdá se nevyhrožovalo, to se rovnou zašívalo. Jó, zlatý časy.
    • Nízká lež nízkého komunistického zloděje nicku.
    • Havel byl obačejný pro-chlastaný-pitý mozek,jen žvásty a žvásty a co se svými soukmenovci z republiky udělal?Žumpu.V zahraničí měli Vaška rádi protože jim lezl do fekálního potrubí ale na to kašlu,já v zahraničí nežiji.A ted se ozývá další potrefená husa,ten už měl bručet až by byl černý,může být v podstatě rád že žije v havlové-ne-demokracii a bordelu.Ted už to není k pláči ale všechno jen k smíchu.At se smaží v pekle.A nejen on.Vašek už tam je.
      • ... na rozdíl od tebe měl dokonalou češtinu, balíku :)))
      • Komunisto, neotírej se památku V. Havla, kterého si váží celý civilizovaný svět a nesváděj na něho to, že komunismus chcípl na oubytě nejdřív v CCCP a tím pádem i v jeho koloniích, ze kterých museli ti východostepní nájezdníci s ostudou odtáhnout. Pokud se ti nelíbí ten "havlová-ne-demokracie a bordele" tak se odstěhuj do své země zaslíbené ve východních stepích. V pekle se smaží ti vaši proroci počínaje fousatým Marxem, Uljanovem, Džugašvillim až po bezfousého Brežněva, kterého ovodkovaní tovarišči hodili v truhle do díry u kremelské zdi. A toho psychopatického záprdka, co teď straší v Kremlu taky čeká peklo.
        • Kdyby jsi měl inteligenci a naučil se číst,tak by jsi zjistil,že v mém přízpěvku nepadlo ani slovo o západu,východu etc.Pouza jsem napsal svůj názor na vývoj politiky v naší zemi,tak kdo z nás je tady za hlupáka a komunistu.Ty jsi komunista protože můj názor spojuješ automaticky se svými soukmenovci.Ty mi připadáš jako latentní stultus.A věř mi,to není zrovna příjemná osobní situace.
          • Jak vidím, píchl jsem do vosího hnízda čili svou reakcí potvrzuješ, že se nemýlím.
            • místní ultrahňup Tečka a s tím je každá konstruktivní debata naprosto zbytečná. Havlův režim mu škopek vymyl dokonale.
            • Ty jsi opravdu tak hloupý nebo to jen hraješ?Přál by jsem si aby to bylo to druhé,protože bohužel máme oba stejný voličský hlas.
        • Někdo kdo se schovává za přezdívku je mi vždy podezřelý.Už i STb měli krycí jména a ty mne chceš nazývat komunistou chudáčku.Určitě máš v šuplíku mé Curriculum vitæ.Nejsi pro mně partner k diskuzi.Ty se mi jevíš jako denunciant a pretoriánec.
          • Nevím co máš v šuplíku a je mi to jedno. Stejně jako je mi jedno, jestli máš nebo nemáš rudou knížku. Avšak chováš se jako komunista. A urážíš našeho představitele, kterého uznává celý civilizovaný svět.
            • To soudruh USA nejsou:
              USA jistě není celý civilisovaný svět, ale je to země na špičce civilisovaného světa, která má obrovskou dynamiku v řešení problémů a nastolení potřebného vývoje a především má obrovský potenciál ve schopnosti řešit problémy, které se vyskytnou. USA je v mnoha oblastech nejméně deset let napřed oproti ostatnímu světu a v tresorech USA jsou objevy a vynálezy popisované v literatuře sci-fi, které jsou připraveny k použití až přijde jejich čas. To vědí lidé, kteří čtou a hodnotí získané poznatky. Ti kdo jsou stále pod vlivem komunistické propagandy to ovšem nevědí a jsou ochotni znovu naši zem zaprodat fašistickému CCCP. Nevím, jestli pisatel patří také mezi ty vlastizrádné rusofily a nehodlám po tom pátrat, je to jeho věc..
            • celý civilizovaný svět, bohudík...
              Uznává jej pouze parta kolaborantů a vlastizrádců a pak ti, kterým prodal republiku. Jsi jedním z nich? *3*
    • ... od tebe se nikdy nikdo nic kloudného nedozvěděl a nedozví, podlejzavej srágoro :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit