Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 140k dolarů byla v 94 roce docela slušná suma peněz vy kašpaři. Jinak jste jen okopírovali článek, co byl minulý týden na iHeute...
  • Za pár let budou filmy vytvářeny už zcela počítačovou animací a budou v nich tak moci hrát herci již nežijící, či vlastně kdokoliv.
    Živé herce nebude nikdo potřebovat, a ani je platit.

    Vzpomínáte na Toy Story, Příběh hraček? Úplný začátek, a už tam programovali takové vychytávky, jako vyteklé tlumiče silně ojetého automobilu rozvážeče pizzy...
  • Tuhý. Panečku to je kvalitní komediant.To je panečku umělec.Jo naparovat se s řády a vyznamenáními včetně těch od zahrádkářů, chovatelů holubů nebo králíků - to mu moc jde.Ale morální a charakterová vyspělost je klukovi velice cizí.Jo mlátit hubou na schůzích uvnitř PČR rozdávat statisícové odměny na presidiu jen tak od boku jak pistolník v salúnu , na to je opravdu president.Takže Tomášu zkus to i na Barrandově.Komparzu není nikdy dost.
    • Nejlepší by bylo, kdyby Chovanec byl tuhý a Tuhý se stal chovancem ústavu pro choromyslné. *15* *15* *15*
  • U nás jsou zašlé hvězdy, které jsou ochotné hrát za pár rublů.
    • Nerad ti kazím radost čapisrale, ale ty herec opravdu nejsi... *4*
  • Tu zabeďárovanou držku má ubožáček, blbec pitomečků, akorát tak na ránu pěstí!!!

    HAHAHA !!!
    • ... žes mi nesdělil, kdy a kde mi tu ránu dáš, mrzáku :)))
      • ... jsi absolutně zesranej, 6x jsem tě vyzval o návrh místa, kde zaboříš čumák do prachu :)))
    • ... typická mluva zákrsků bez mozku o výšce 165, hmotnosti 60 a s ptákem 10 čísel :)))
  • ... kdo chce potkat primitiva, může poklábosit s dementem BTW :)))
  • ... sem si už myslel, že pitomostmi kolem ochodu Britů z EU tiscali vyčerpalo svůj potenciál :)))
    • ... můj primitivní stín dorazil i sem, není divu, opuštěná lidská troska šmejdí všude :)))
      • vidíš špíno? Celé hodiny si do tebe nikdo nekopnul.A to je špatně.Do tebe místní chamradě je třeba permanentně kopat.A chamraď musí toto všechno strpět.Nanejvýš tady házet trapná páchnoucí ramena.Ale to už fakt maximálně.
        • ... stále platí má nabídka, že ti vylepším xicht, budu reagovat pouze na termín a místo :)))
        • ... snažíš se, ale skutek utek, asi ti uniklo, že to byl večer pouze nás dvou, nečapal ses
          ... primitivům jako ty nemá cenu donekonečna vysvětlovat, že se narodili nedopatřením
          ... na tvé primitivní zhovadilosti jsem shovívavě reagoval vyjímečně dostatečně dlouho
          ... ale kde nic není, ani Eistein by nepomohl, jsi nula, kterou znemožnit bylo maličkostí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit