testovaci text

Diskuse pro Článek

Levný benzín skončil. Poděkujme za to Americe

17. 5. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Ceny benzínu a nafty rostou. Nahoru je postrčil Donald Trump.

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 26

napsat komentář

snafuperman tiscali.cz

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

Samozřejmě Američani vytvořili HItlera,Stalina i Lenina.
Američani se Tváří vždy když způsobí zlo,že to byl někdo jiný a svalovat vinu na jiné .
Kapitán Kruzenštern plul na Allasku kde byla zakladna Ruských objevitelů,jenže Američani tam dodali zbraně indianům a popudili sjednaný smír aeričani se tvářili jako by otom nevěděli .To je jeich způsob napadat cizí státy kde předtím dodávali zbraně ,tak jeto i vs oučasnu a mnoho falešných aut má v koloně Americký president neb má falešné jednání které není upřímné,takže mnoho lidi to vnímá jako falešnost i to jeho letadlo falešné apravé ,když by měli čestné jednání tak by s enebáli ničeho .
Putin nemá žádné falešné letadla ani falešné limusíny tak jako Papež nemá falešné ledla ani falešná auta .
Američani sou falešní a když příjde na věc tak Allaska patřila carovi a Američani oslabili Carskou moc hazardem falešnými kartami ,tak připravili Lenina kdo jiný než v Německu a Švýcarsku kde ho vyškolili jak známo Vlakem z Finska.
18.5. (3 dny)
vlákno reagovat

asi tak (inkognito)

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

linda86 tiscali.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jsem náruživá sledovatelka fotbalových přenosů a zrovna před blížicím mistrovstvím světa ve fotbale,mne potkala taková smůla.Porouchala se mi televize.Ihned jsem ji rozebrala a snažila zjistit
příčinu a taky jo.Odešla mi lampa PCL82,kterou marně scháním.Pokud někdo ví o obchodě,kde bych uspěla,budu vděčná za pomoc.
včera v 03:23
vlákno reagovat

Pohotový (inkognito)

15 souhlasí, 0 nesouhlasí

Američané mohou zatrhnout (a také zatrhnou) dolarové obchody s Íránem. Zákaz se pochopitelně bude vztahovat i na nákup ropy.

Evropa však může s islámskou republikou obchodovat v eurech. Takže americká vláda patrně zavede "druhotné" sankce vůči společnostem (i neamerickým), které budou dělat obchody v Íránu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tak to abychom se připravili na humanitární a demokratické bombardování. Pro začátek se bude bombardovat jen Irán a když od něho za Eura nakoupíme ropu tak asi demogratycky a humanitárně vybombarduje Amerika i nás, ne? Jdu kopat kryt.....západní "spojenci" opět chtějí naše blaho..... *3* já jim ho teda nedám....
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Alenka z Tichcali (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Rusové jim určitě děkujou
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

CX5 (inkognito)

19 souhlasí, 3 nesouhlasí

Říkám to tady stále, že všechno zlo na této planetě vytvářejí USA.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Hi, hi, hi (inkognito)

6 souhlasí, 8 nesouhlasí

Takže USA stvořily i Hitlera, Lenina, Stalina, CCCP? Pakt Molotov-Ribbentrop taky sepsaly USA? *2*
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

jj (inkognito)

10 souhlasí, 2 nesouhlasí

A hlavně Pakt Piłsudski-Hitler .
Uzavření smlouvy též umožnilo aktivizaci polské zahraniční politiky proti Československu, vůči kterému mělo Polsko územní požadavky.
17.5. (4 dny) upraveno v 18:45
vlákno reagovat

asi tak (inkognito)

17 souhlasí, 0 nesouhlasí

Hitlera podporovali i vlivní američtí továrníci(Ford dostal pak za to speciální kříž).Lenina platili a podporovali Němci.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

konečněs pochopil Sajmone (inkognito)

10 souhlasí, 2 nesouhlasí

USA tedy Rockefellerové Rotschildové Morganové Bushové vyvolali skrze bankovní machinace první válku a poslali agenta Lenina aby rozbil Carské Rusko. Pak sponzorovali Hitlera. Po válce přetáhli Nacisty do USA. No a kde jsou USA dnes po stránce ekonomické a morální díky oněm bankovním gangsterům z FEDu vidíme všichni. Že ti ale trvalo Sajmone než ti to v té palici zarachotilo.... *15*
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Vlado (inkognito)

10 souhlasí, 5 nesouhlasí

Už tomu věřím. Rusové pomohli zvolit prezidentem USA Trumpa. Za to jim Trump pomůže zdražit ropu a tak Rusko bude zase na tomto černém zlatu plnit státní kasu a tudíž bohatnout.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

AhA (inkognito)

6 souhlasí, 3 nesouhlasí

tak a teď tu o přistání v Roswellu
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

To nebylo přistání (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

ale pád.....máš špatné informace....
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Jj (inkognito)

23 souhlasí, 0 nesouhlasí

tenhle manipulativní blábol tu koluje už několik let. Taktně zamlčuje, že kubík vody stál ještě v roce 1990 47 haléřů (dnes 87-130Kč), plynu 30 haléřů (dnes cca 4-5Kč) , totéž elektřina. Nájemné se pohybovalo od 100 do 300Kč (dnes 7000-30 000 i více), byty stát přiděloval zdarma, svépomocí se stavělo do vlastního, byly bezúročné i nevratné půjčky. Mám řadu kamarádů, kteří si postavili baráky tehdy za cenu 100-150000 a ještě jim na to podnik přispěl. Na průměrný plat dosáhlo cca 70% obyvatel, dnes pouze necelých 30%. To je potom pohled na „výhody“ totálně odlišný. Srovnávat věk dožití je směšné, ten se zvyšuje ve všech vyspělých zemích díky novým lékům a pokroku v lékařské péči. Je to horší manipulace, než za komoušů a spoléhá se na to, že vymírají pamětníci. Pakliže má režim potřebu vyzdvihovat neustále tímto způsobem současné přednosti, znamená to, že je naopak neschopný a že jsou lidé ve většině nespokojeni. V opačném případě by nepotřeboval takhle zkreslovat údaje a snažit se přesvědčovat o „výhodách“. Vylilo se prostě s vaničkou dítě, tedy i to dobré co z toho „špatného“ bylo, rozkradlo se, co se dalo a teď nám pro změnu vyplachují mozky opačnou propagandou. Netušil jsem, že budu po tolika letech znova bojovat se lží a nenávistí. Slunce v duši.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

12 souhlasí, 0 nesouhlasí

Naprostý souhlas mám stejný názor.Dobré zboží se chválí vždy samo,nepotřebuje manipulaci a reklamu.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Jj (inkognito)

5 souhlasí, 3 nesouhlasí

Díky ameriko
17.5. (4 dny) upraveno v 14:16
vlákno reagovat

adavid tiscali.cz

8 souhlasí, 2 nesouhlasí

Hmm, já myslel, že za to může Putin *5*
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Hi, hi, hi (inkognito)

11 souhlasí, 15 nesouhlasí

Žádné strachy. Becherovičův tovarišč Voloďa nám bude dodávat levnou ropu. Jeho strana rodnaja je přece bohatá a ropy mají tolik, že nevědí co s ní. A tak v rámci bratrské pomoci nám ji budou levně dodávat na věčné časy a nikdy jinak. A ti západní kapitalisti jsou přece před záníkem. *15* *15* *15*
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

15 souhlasí, 1 nesouhlasí

Napsal jsi to správně i když ignoruji tvoji ironii.Stát,který zradil tj.My bohužel má smůlu.Benzin za 4-2,10-4 Kčs je minulost.To musí přijít nová nesametová revoluce a válečné soudy nad zrádci této země a potom opět bude dobře.Ale bude to stát hodně potu a dřiny vše napravit.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.