Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý rozbor, ale vládní tupci to řeší tlakem na ty malé…

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/zbynek-fiala-proc-mame-hladove-mzdy/
  • my si u nás doma uvaříme ve starém 100 litrovém brutaru boršč na celý měsíc a jsme v pohodě, má někdo zájem o recept ?
    • Já kupuju na černém trhu mražené mamutí játra. Na víc nemám, ale nestěžuju si. Sousedi už nežijí, tak co mám dělat? 1kg jater = dvouměsíční plat inženýra v Mosvě.
  • Dřív se chlap ženil, aby se mu ženská starala o domácnost, uvařila a vyprala a v noci dala k disposici "píp". Dnes si zavolá úklidovou službu, nechá si dovézt jídlo, vyprat prádlo a když potřebuje "píp", tak si zajde tam kde je nabízejí. A ni nemusí, na ulici se jich najde dost. Tak proč by se ženil a nechal se sekýrovat. *1* *2* *15* *1* *2* *15* *2* *15* *1* *2* *15*
    • Ty jsi taky pip, ty teplej blbce Simone..hi..hi
      • Aha, studenej BTW zase chrlí svá "moudra". Vidíš dál než jen na tu "píp"?
        • Simone, ty jsi proste a jiste teplej blbec..hi..hi
          • Dobře jsem tě vyškolil Ivane. +15 rubl!
          • Jen do něj Ivane! +15rubl!
          • No jo, BTW, každý kdo má vlastní názor je Simon, teplej a blbec. Takové instrukce dostáváte na ruské ambasádě nebo schůzi KSČ-m? Nebo je to pokyn přímo z hradu na myším olejem? *2*
  • Nač vařit, vaří kdejaká debilní televize 3x denně!
  • Je to jen ověřený důkaz, co je starý, jak lidstvo samo, že vždy se vydělávalo na lidské hlouposti, hlavně pohodlnosti a doslova i shnilé lenosti, kde by se jistě našli i lidé , co by si nechali už i doslova vytírat zadek..To,že někdo takto podniká a je při tom stále ve ztrátě , rovněž o něčem svědčí..Zbytek..už jsou jen vychcanost, lenost a výmluvy..
  • Co to je za hloupost budu podnikat a budu prodělávat?
    Tři roky budu podnikat a zároveň budu ve ztrátě?
    Kde budu brát na ztrátu z podnikání?
    Článek je poněkud zmatený a nebo je zmatený ten člověk co to napsal.
    • Kdepak to je jen ta internetová bublina v praxi, do nesmyslného projektu nalijete miliony, které vám někdo dá na založení startupu pak bulshit kecama z bubliny uděláte mega bublinu a když máte štěstí najdete idioty co vám za to dají desítky miliónů no a pak jen koukaj jak to kazdej rok prodělává *1* *1* *1*
  • Copak, chudinky by chtěli dotace ? *2*
  • gmc.vandura
    Nekde v novinach byla zminka, ze Ceska Posta planuje dorucovat futro, v pripade potreby i s krmičem(kou).
  • Nejlevněji a nejkvalitněji vždy vyjde domácí poctivá strava. Za dovoz předražených sr.ček platí jen neumětelové a líné lemry. Výmluvy na nedostatek času jsou jen kecy, když se chce, všechno jde. Vždy platilo - kdo umí, umí, kdo neumí, čumí (a těžce platí těm, kteří umí). Já chodím jíst do restaurace jen vyjímečně párkrát za rok a to jen kvůli setkání s přáteli při zvláštních příležitostech. Normálně a často se stravovat v restauraci může jen blázen, nevážící si svého zdraví.
  • a bijec pitomečků zase obcuje se svojí mámou..nikdo jiný ho totiž nechce *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit