Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Britsko se z toho za pomoci Ruské Federace dostane.

    děkujeme pane Putine
  • Teda, otázkou je, co je pro Velkou Británii větší pohromou, jestli Brexit, nebo Mayová jako premiérka. No, snad ji alespoň Brexit zlomí vaz, stejně jako Johnsonovi a podobným pitomečkům.
    • Nebo se ukáže, že o žádnou "pohromu" pro GB nejde a ty a podobní sklapnete *1*
  • To nějak popletli.

    Obvykle se politici věší za krk...
  • ... vykrystalizoval zde dokonalý póvl, žádná práce pro mě, s IQ do 10 nikdo nehne :)))
    • povlem jsi tady ty, tvoje zparchantělá matka.Vyhlýšení špinavci a smraďoši široko daleko.
      • ... mohu tě ujistit, že tvůj slovník zdegenerovaného primitiva mě nikdy nazaujal, moulo :)))
        • jééé to sedí. Žumpa nám tady ventiluje co ho zajímá.Táhni do žumpy ke svojí zparchantělé matce.
          • ... škoda, doufal jsem, že první třídu na sedmý pokus letos dáš, ale zase nic :)))
            • to má být jako žumpovní humor? Chátra se tak plýtce baví?Ale smrdí.Moc smrdí po celém netu.To páchneš po své páchnoucí zparchantělé matce,co?
  • Odin, dva, tri, četyrje, pjať, vyšel Puňta poguljať.
    Vdrug ochotnik vyběgajet, prjamo Putilína streljajet.
    Pif, paf, oj, oj, oj, umirajet Putilínek moj.
    Otpravili Putilína domoj, pokazalsja on živoj.
  • Bumtarata na vrata,
    máme čtyři koťata,
    tříbarevná Mayová,
    každý by chtěl taková.
  • Geniální.. *6*
  • Very well Therese, very well. *5*
  • Sqělej ministr, ne jako Kchárl Pochcalse von Posralse
    • Nejlepčí je Milosch Bublinkovárrdel von Spadzeschodu
  • Vyházet všechny eurohujery. U nás zejména ty havloidní, ti jsou nejhorší.
    • ale nejdřív je potřeba vyhnat na Sibiř všechny putinořiťolezy a doučasné i "bývalé" komunisty.
      • VeseléZvíře.cz jsi příbuzný veselé krávy? Nebo krysa? nebo snad prase ?*1* *12* Jo nebo myš, a máš rusofóbii aby z tebe neždímali myší olej? *15* Všichni tvoji předkové byly pro CCCP užiteční v tom že je vylisovali a naložili do toho Lenina *1* *1* *1* To je pak pochopitelné že je nenávidíš a máš strach ze všeho ruského*4* *2* *1*
        • Hi, hi, hi, opravdu genitální moudrost... *1* *2* *15* *4*
      • tak se připrav čapisrale *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit