Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dyť je to hérec, komediant, tak co se mu klaníte *6*
  • Mel neni za saska vysnoreny,je prirozeny,umi si jiste uzit zivota,vi ktere jsou priority.Nektere nacancane VIP,v trpitkach,vypadaji smesne,chlubici se,nac maji.Drahe saty vypadaji nic moc,to se sezenou levnejsi a vkusne,ne ze z nich leze noha apod..,skoda penez,radsi bych je uzila ucelneji...Alespon VIP pusti vic penez do obehu a snad nedelaji ostudu,co se provaly za trapasy,kdyz se spiji...Ty co umi pobavit prijemne lid,herecky a i ty,co opravdu hraji hezky,necht se prijemne odreaguji a uziji si festivalu i krasnych dnu....
  • Mel Gibson- bezvadnej sympaťák. Jsem moc ráda, že jsem ho mohla vidět a udělat si o něm, jako o člověku, svǔj vlastní úsudek. Těch, co ho haní jen tak z principu, že to není jejich Lojza z Horní- Dolní, těch je mi líto. A těch, co je pro ně každý náš herec či herečka jakási kategorie, do které se mǔžou strefovat svými hrubými poznámkami podle hesla: " čím více, tím lépe", těch také. A hrozné je, že tady někomu vadí i pan Marek Eben, jeden z těch nejslušnějších profesionálǔ v kulturní "branži". Všem, i těm nepřejícím, přeji hezké sluníčkové dny a mír a přejícnost v duši.
    • Jo jo, hlavně slunce v buši ( třeba australské ) *1* *1* *1* *1* *1*
      A ten ňákej Marek Eben je to slunce v buši ?
  • Mně se na Melovi nejvíc líbí, že je to absolutní antikomunista, tedy čestný člověk. Gratuluji k ocenění.
    • Kristovy opratě ! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Mel je ohromny sympatak a spravny spravedlivy chlap, ktery nevaha rict lidem pravdu do oci.
    Ty zidy popsal dobre, oni skutecne taci jsou, vzdyt se podivejte co pachaji za zlociny od doby vzniku izraelskeho statu.
    • Další takové Kristovy opratě *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit