Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou to bílý cigoši,a jen si dělají kozy.
    a skopčáci to p o s r a l i že jim dali další půjčku.
    protože i tak půjdou od válu. *2*
  • ten ma nos jak Pinokio
    • klasický,židovský ratafák. *1*
      s takových lidí necítím upřímnost.spíše opak.
      to je jim podobné.
  • též "ostrovní" je zcela nový typ šmejda. Na oko se tváří jako že jo.Že jako bude evropanem a zařadí se mezi normální zdejší standart.Jenže to by potřebovalo od základu změnit celý jeho záhalčivý způsob života.A to zas křivák ne!Ale slíbit se dá všechno takže slíbí dostane půjčeno .... ale ono jako není na vrácení.Prožhralo se to prochlastalo prohýřilo.No nic se neděje.Tak se bude vyjednávat.A vyjednávat.Však oni se ohnou.Takž toto je ta novodobá řecká mazaná chátra. No neutopili by jste to?A najednou?
  • Jak to tu čtu, tak stále nechápete co předcházelo skoro bankrotu Řecka. Pokud by jste viděli, kam bývalá PRAVICOVÁ vláda ruku v ruce s EU v řecku Předvedla, psali by jste zde jinak. Vazalství k EU se kupuje půjčkami, které nemůže nikdy nikdo splatit. Viz náš absurdistán.
    • Rád si to nechám vysvětlit, abych pochopil.
      • Jelikož jste napsal tuto sarkastickou poznámku, domnívám se, že vy nejste schopen pochopit nic!
  • Že kde kdo EU pomlouvá za její byrokratický přístup skoro ke všemu, je celkem známo. Že Řekové nejsou spolehlivým partnerem je také známo, ale že si Řekové z EU dělají prču, se ukazuje až teď s novou vládou. Domnívám se, že tento postoj k EU není důstojný a EU by si neměla od Řeků takový postoj líbit. Když poze 21 % Němců souhlasí s postojem vlády, komu že to vlastně Merklová vládne??
  • Minimalni! Mzda v recku je 18810,- kc takze v ceskejch novinach at nebreci jakou maji chudacci krizi a ze se kvuli splaceni dluhu musi omezovat (asi dostanou za rok jen 12 platu misto 15ti) kreeteni
    • A to si tu minimalni mzdu planujou v pristich letech navisit na 22900!!!
  • Nemakačenka z Řecka je zapotřebí hodit přes palubu, buď se utopí nebo začnou plavat a makat. Mně stačí, když vidím ten nesympatický ksicht toho jejich vychcaného ministra přes finance, to je vyložený netáhlo z pod Akropole!
  • Snad se německej parlament už konečně vzpamatuje a nakope Řeky do zadnice. *1* *1* *16*
  • Musí Řekům dluh umazat, zákonitě, za to může EU ane oni.
  • Chyba není v Řecku. Hloupější je ten kdo dává, než ten kdo bere. To je nutné si uvědomit. Ti omezení jsme mi. Potažmo EU. Řecko se může jen usmívat. Je to jen můj názor, já to nikomu nevnucuji. U nás je spousty "Hnědo-Řeků, a jsou taky v pohodě". Dostávaj a nemusí nic.
    Proč si stěžovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit